45
  • 45 44:31
    Panthers Praha

Technology Florbal MB Black - Panthers Praha 4:4
branky: 6. Marek Korych, 10. Štěpán Švejda, 21. Jakub Vajsejtl, 33. Štěpán Švejda - 9. Karel Petrák, 19. Přemysl Vávra, 23. Jakub Žiška, 24. Jan Waldhauser; rozhodčí: Filip Gaberdén - Jakub Novotný; vyloučení: 3:2; využití: 0:1; diváků: 40; zásahy brankářů: Ondřej Tomšík 16 - Kristián Ulrych 14; po třetinách: 2:1, 1:3, 1:0
45:00 Komentář trenéra Panthers Praha: Celý zápas provázela nervozita, která byla na hráčích patrná a generovala zbytečné chyby. Remíza je proto spravedlivá. Díky soupeři za zápas.
45:00 Komentář trenéra F|orbal MB: Utkání hrané ve vysokém tempu, kde nás soupeř svou aktivitou a bojovností tlačil do chyb v rozehrávce a zbrklých řešení. Díky soupeři za zápas.
44:59 Střely ve třetí třetině 7:4
44:31 Timeout Panthers Praha
42:13 Vyloučen hráč #12 Karel Petrák družstva Panthers Praha na 2 minuty za nedovolené vrážení
39:41 Vyloučen hráč #5 Michal Fišera družstva Technology Florbal MB Black na 2 minuty za nedovolené vrážení
32:01 GÓL Technology Florbal MB Black! 4:4
Branku družstva Technology Florbal MB Black vstřelil #37 Štěpán Švejda, asistoval #5 Michal Fišera (4:4)
29:59 Střely ve druhé třetiny 5:8 pro Panthers.
26:30 Vyloučen hráč #49 David Mašát družstva Panthers Praha na 2 minuty za hra rukou
23:09 GÓL Panthers Praha! 3:4
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #76 Jan Waldhauser, asistoval #12 Karel Petrák (3:4)
22:01 GÓL Panthers Praha! 3:3
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #20 Jakub Žiška, asistoval #77 Jaroslav Petrák (3:3)
21:07 Vyloučen hráč #24 Marek Korych družstva Technology Florbal MB Black na 2 minuty za nedovolené vrážení
20:14 GÓL Technology Florbal MB Black! 3:2
Branku družstva Technology Florbal MB Black vstřelil #29 Jakub Vajsejtl, asistoval #25 Ondřej Pužman (3:2)
18:43 GÓL Panthers Praha! 2:2
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #2 Přemysl Vávra bez asistence (2:2)
14:59 Střely v první třetině 6:8 pro Panthers.
11:52 Vyloučen hráč #2 Zdeněk Vyhnánek družstva Technology Florbal MB Black na 2 minuty za sekání
09:13 GÓL Technology Florbal MB Black! 2:1
Branku družstva Technology Florbal MB Black vstřelil #37 Štěpán Švejda bez asistence (2:1)
08:39 GÓL Panthers Praha! 1:1
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #12 Karel Petrák, asistoval #76 Jan Waldhauser (1:1)
05:02 GÓL Technology Florbal MB Black! 1:0
Branku družstva Technology Florbal MB Black vstřelil #24 Marek Korych, asistoval #2 Zdeněk Vyhnánek (1:0)