• 45 44:44
    2
    Lukáš SŮVA

BLACK ANGELS - Panthers Praha 8:9
branky: 3. Michal Derevlanyj, 6. Thomas Heřmanský, 15. Lukáš Horák, 19. Matouš Burian, 35. Matouš Burian, 37. Matouš Burian, 42. Thomas Heřmanský, 42. Matouš Burian - 4. Jan Waldhauser, 5. Jaroslav Petrák, 7. Jaroslav Petrák, 19. Michael Petráň, 20. Jan Waldhauser, 21. Přemysl Vávra, 23. Zdeněk Prokůpek, 24. Antonín Ježek, 32. Antonín Ježek; rozhodčí: Filip Gaberdén - Jakub Novotný; vyloučení: 3:1; využití: 0:1; diváků: 50; zásahy brankářů: Pavel Chmel 10, Tomáš Ernée 6 - Daniel Brskovský 26; po třetinách: 3:3, 1:5, 4:1
45:00 Komentář k utkání trenéra hostů Panthers Praha pana Míky: Po druhé třetině jsme si mysleli, že máme vyhráno. Soupeř nás donutil zvýšenou aktivitou ve třetí třetině chybovat a dotáhnul výsledek na rozdíl jednoho gólu. Se štestím bereme všechny tři body. Díky za zápas!
45:00 Střely celkem: BA - 33 / Panthers - 25
45:00 Střely po třetí třetině: BA - 14 / Panthers - 5
45:00 Komentář k utkání trenéra domácích Black Angels pana Jakuba Zalubila: Nedokážeme hrát naplno celý zápasy. Od nás prvních 25 minut bezzubý výkon, pak jsme se sice rozjeli, ale z důvodu špatné koncovky odcházíme nakonec bez bodu.
44:44 Vyloučen hráč #20 Lukáš Sůva družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za špatné střídání
44:00 Minuta do konce třetí třetiny.
42:34 Neskutečný Burian!!!
41:59 Timeout Panthers Praha
41:59 GÓL BLACK ANGELS! 8:9
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #17 Matouš Burian bez asistence (8:9)
41:18 GÓL BLACK ANGELS! 7:9
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #78 Thomas Heřmanský, asistoval #28 Štěpán Kostrhún (7:9)
38:31 BA v plném počtu.
36:53 GÓL BLACK ANGELS! 6:9
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #17 Matouš Burian, asistoval #48 Jan Michálek (6:9)
36:31 Vyloučen hráč #3 Jan Müller družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za hra rukou
34:28 GÓL BLACK ANGELS! 5:9
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #17 Matouš Burian z trestného střílení (5:9)
32:45 Heřmanský také v dobré šanci, hned hru Panthers otáčí a výborně zasáhl Ernee.
31:51 Derevlanyj v dobré šanci, avšak přestřeluje.
31:34 GÓL Panthers Praha! 4:9
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #27 Antonín Ježek, asistoval #76 Jan Waldhauser (4:9)
31:16 Nyní ve velmi slibné akci Burian s Krahulcem.
30:59 Třetí třetina se nám rozběhl a ba se bude tlačit do zakončení, ve třetině druhé se střelecky prosazovali více, tak uvidíme.
30:00 Střely po druhé třetině: BA - 13 / Panthers - 10
29:00 Minuta do konce druhé třetiny.
28:27 Panthers v plném počtu.
26:27 Vyloučen hráč #49 David Mašát družstva Panthers Praha na 2 minuty za nedovolené vrážení
25:40 Výborný blok Buriana.
23:01 GÓL Panthers Praha! 4:8
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #27 Antonín Ježek z trestného střílení (4:8)
23:01 Střídání brankáře. Nový brankář #90 Tomáš Ernée družstva BLACK ANGELS
22:08 GÓL Panthers Praha! 4:7
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #92 Zdeněk Prokůpek, asistoval #76 Jan Waldhauser (4:7)
20:58 GÓL Panthers Praha! 4:6
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #2 Přemysl Vávra, asistoval #72 Jan Martinek (4:6)
19:08 GÓL Panthers Praha! 4:5
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #76 Jan Waldhauser, asistoval #12 Karel Petrák (4:5)
18:43 Vyloučen hráč #46 Matyáš Metoděj Krahulec družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za nedovolené vrážení
18:36 GÓL BLACK ANGELS! 4:4
18:18 GÓL Panthers Praha! 3:4
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #64 Michael Petráň, asistoval #77 Jaroslav Petrák (3:4)
16:00 Chmel výtečně přečetl úmysl Pantherského hráče.
15:01 Úvodní buly druhé třetuby pro Panthers
15:00 Střely po první třetině: BA - 6 / Panthers - 10
14:20 Skvělý pas od Buriana a Horák ze středu srovnává na 3:3
14:19 GÓL BLACK ANGELS! 3:3
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #40 Lukáš Horák, asistoval #17 Matouš Burian (3:3)
14:00 Minuta do konce první třetiny.
10:41 Panthers se zatím drží na polovině BA.
08:00 Panthers je však v zisku balonu hladovější a při každé příležitosti se tlačí směrem na Chmela. I díky tomu se prosazuje opět Petrák a Panthers je opět ve vedení.
06:55 GÓL Panthers Praha! 2:3
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #77 Jaroslav Petrák, asistoval #49 David Mašát (2:3)
05:06 Po indivindy akci srovnává Heřmanský.
05:05 GÓL BLACK ANGELS! 2:2
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #78 Thomas Heřmanský bez asistence (2:2)
04:19 Panthers hned na otáčí vývoj na svoji stranu, po rychlé brance Petráka.
04:18 GÓL Panthers Praha! 1:2
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #77 Jaroslav Petrák, asistoval #2 Přemysl Vávra (1:2)
03:59 Panthers se však dostala do velmi dobré šance, kterou využívá a srovnává tak skore na 1:1
03:58 GÓL Panthers Praha! 1:1
02:05 Během chvilky se o úvodní branku zasloužil Derevlanyj po pěkné nahrávce Sůvy.
02:04 GÓL BLACK ANGELS! 1:0
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #12 Michal Derevlanyj, asistoval #20 Lukáš Sůva (1:0)
00:01 Úvodní buly pro domácí.