8:2
    Milan VŠETEČKA
    (Vencl)

Kanonýři Kladno - Viking TJ Kobylisy 8:2
branky: 3. Matyáš Bachmaier, 7. Filip Molhanec, 14. Filip Molhanec, 25. Vojtěch Novák, 28. Matyáš Bachmaier, 30. Filip Molhanec, 32. Matěj Čika, 41. Milan Všetečka - 2. Marek Čejka, 11. Vojtěch Karnet; rozhodčí: Daniel Fišer - Lukáš Recht; vyloučení: 1:1; využití: 1:0; diváků: 60; zásahy brankářů: Jakub Janoušek ? - Jakub Šteffel ?; po třetinách: 3:2, 3:0, 2:0
44:59 Vyjádření trenéra hostí(Ondřej Kočí):'Klukům nejde upřít snaha, ale chybí nám individuální kvalita, prohráváme osobní souboje a soupeř byl o třídu lepší.'
44:59 Vyjádření trenéra domácích(Jan Buk):'Určovali jsme ráz utkání, udrželi jsme koncentraci a hráli s míčkem poměrně rychle a díky tomu jsme si tvořili šance.'
40:22 GÓL Kanonýři Kladno! 8:2
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #22 Milan Všetečka, asistoval #88 Matěj Vencl (8:2)
31:45 GÓL Kanonýři Kladno! 7:2
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #15 Matěj Čika, asistoval #70 Vojtěch Novák (7:2)
29:59 GÓL Kanonýři Kladno! 6:2
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #2 Filip Molhanec, asistoval #10 Matyáš Bachmaier (6:2)
27:33 GÓL Kanonýři Kladno! 5:2
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #10 Matyáš Bachmaier, asistoval #22 Milan Všetečka (5:2)
24:22 GÓL Kanonýři Kladno! 4:2
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #70 Vojtěch Novák, asistoval #22 Milan Všetečka (4:2)
22:27 Vyloučen hráč #91 Adam Kropík družstva Viking TJ Kobylisy na 2 minuty za blokování florbalky
19:55 Vyloučen hráč #15 Matěj Čika družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za sekání
13:47 GÓL Kanonýři Kladno! 3:2
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #2 Filip Molhanec, asistoval #9 Jakub Bohuslávek (3:2)
10:16 GÓL Viking TJ Kobylisy! 2:2
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil #69 Vojtěch Karnet, asistoval #13 Albert Krejčí (2:2)
06:10 GÓL Kanonýři Kladno! 2:1
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #2 Filip Molhanec, asistoval #70 Vojtěch Novák (2:1)
02:21 GÓL Kanonýři Kladno! 1:1
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #10 Matyáš Bachmaier, asistoval #88 Matěj Vencl (1:1)
01:23 GÓL Viking TJ Kobylisy! 0:1
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil #87 Marek Čejka z trestného střílení (0:1)