7:5
    Marek ČEJKA
    ()

Panthers Praha - Viking TJ Kobylisy 7:5
branky: 2. Matěj Ďurina, 8. Lukáš Bárta, 28. Antonín Ježek, 34. Karel Petrák, 34. Jaroslav Petrák, 38. Antonín Ježek, 40. Josef Nový - 19. Pavel Procházka, 23. Pavel Procházka, 24. Jakub Urbánek, 35. Marek Čejka, 42. Marek Čejka; rozhodčí: Daniel Fišer - Lukáš Recht; vyloučení: 2:1; využití: 1:1; diváků: 55; zásahy brankářů: Daniel Brskovský ? - Vojtěch Černý ?; po třetinách: 2:0, 1:3, 4:2
45:00 Komentář vedoucího domácích (Miloslav Mattes): 'Den a noc, tak by se dal nejlépe charakterizovat tento zápas ve srovnání s předchozím. Přestože to byl pro některé kluky poslední zápas v této kategorii, hráli celý zápas v křeči, přestože z toho nakonec byly tři body'
45:00 Komentář trenéra hostí (Tomáš Procházka): 'Z naší strany odmakané utkání. Bohužel nás zradila koncovka. Klukům děkuji za hezké utkání a soupeři za hezký zápas.'
41:30 GÓL Viking TJ Kobylisy! 7:5
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil #87 Marek Čejka z trestného střílení (7:5)
39:56 Vyloučen hráč #37 David Förster družstva Panthers Praha na 2 minuty za nedovolené vrážení
39:45 GÓL Panthers Praha! 7:4
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #23 Josef Nový, asistoval #12 Karel Petrák (7:4)
38:25 Vyloučen hráč #4 Alexander McIntosh družstva Viking TJ Kobylisy na 2 minuty za bránění ve hře
37:56 GÓL Panthers Praha! 6:4
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #27 Antonín Ježek, asistoval #12 Karel Petrák (6:4)
34:56 GÓL Viking TJ Kobylisy! 5:4
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil #87 Marek Čejka, asistoval #68 Tomáš Klouda (5:4)
33:14 Timeout Viking TJ Kobylisy
33:14 GÓL Panthers Praha! 5:3
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #77 Jaroslav Petrák, asistoval #2 Přemysl Vávra (5:3)
33:03 GÓL Panthers Praha! 4:3
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #12 Karel Petrák bez asistence (4:3)
27:06 GÓL Panthers Praha! 3:3
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #27 Antonín Ježek, asistoval #92 Zdeněk Prokůpek (3:3)
24:19 Timeout Panthers Praha
23:27 GÓL Viking TJ Kobylisy! 2:3
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil #9 Jakub Urbánek, asistoval #87 Marek Čejka (2:3)
22:58 GÓL Viking TJ Kobylisy! 2:2
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil #99 Pavel Procházka, asistoval #82 Marek Janoušek (2:2)
18:08 GÓL Viking TJ Kobylisy! 2:1
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil #99 Pavel Procházka, asistoval #69 Vojtěch Karnet (2:1)
16:40 Vyloučen hráč #78 Matěj Ďurina družstva Panthers Praha na 2 minuty za sekání
07:42 GÓL Panthers Praha! 2:0
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #47 Lukáš Bárta, asistoval #10 Filip Hajžman (2:0)
01:09 GÓL Panthers Praha! 1:0
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #78 Matěj Ďurina, asistoval #27 Antonín Ježek (1:0)