8:11
    Jan BAAR
    ()

FBS Olomouc B - FBC Hranice 8:11
branky: 4. Richard Benešl, 6. Kryštof Brzobohatý, 8. Jonáš Náplava, 16. Vladimír Černohorský, 18. Vojtěch Waic, 23. Adam Kocourek, 24. Jonáš Náplava, 30. Vojtěch Waic - 3. Matěj Rada, 7. Matěj Rada, 9. Jan Baar, 23. Adam Grohmann, 25. Adam Grohmann, 26. Adam Grohmann, 29. Adam Grohmann, 30. Lukáš Brezniak, 34. Jan Baar, 35. Roman Čížek, 36. Jan Baar; rozhodčí: Karel Pavelka - Vladislav Tuček; vyloučení: 0:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: Vilém Bodnar ? - Jakub Bitter ?; po třetinách: 3:3, 4:1, 1:7
35:06 GÓL FBC Hranice! 8:11
Branku družstva FBC Hranice vstřelil #7 Jan Baar bez asistence (8:11)
34:44 GÓL FBC Hranice! 8:10
Branku družstva FBC Hranice vstřelil #13 Roman Čížek, asistoval #77 Matěj Rada (8:10)
33:59 Vyloučen hráč #28 Lubomír Kratochvíl družstva FBC Hranice na 2 minuty za sekání
33:33 GÓL FBC Hranice! 8:9
Branku družstva FBC Hranice vstřelil #7 Jan Baar, asistoval #19 Adam Grohmann (8:9)
33:07 Timeout FBC Hranice
29:33 GÓL FBC Hranice! 8:8
Branku družstva FBC Hranice vstřelil #55 Lukáš Brezniak, asistoval #7 Jan Baar (8:8)
29:26 GÓL FBS Olomouc B! 8:7
Branku družstva FBS Olomouc B vstřelil #15 Vojtěch Waic bez asistence (8:7)
28:53 GÓL FBC Hranice! 7:7
Branku družstva FBC Hranice vstřelil #19 Adam Grohmann bez asistence (7:7)
25:39 GÓL FBC Hranice! 7:6
Branku družstva FBC Hranice vstřelil #19 Adam Grohmann, asistoval #28 Lubomír Kratochvíl (7:6)
24:24 GÓL FBC Hranice! 7:5
Branku družstva FBC Hranice vstřelil #19 Adam Grohmann, asistoval #77 Matěj Rada (7:5)
23:18 GÓL FBS Olomouc B! 7:4
Branku družstva FBS Olomouc B vstřelil #66 Jonáš Náplava bez asistence (7:4)
22:51 GÓL FBC Hranice! 6:4
Branku družstva FBC Hranice vstřelil #19 Adam Grohmann, asistoval #7 Jan Baar (6:4)
22:39 GÓL FBS Olomouc B! 6:3
Branku družstva FBS Olomouc B vstřelil #42 Adam Kocourek, asistoval #27 David Tichý (6:3)
17:52 GÓL FBS Olomouc B! 5:3
Branku družstva FBS Olomouc B vstřelil #15 Vojtěch Waic bez asistence (5:3)
15:26 GÓL FBS Olomouc B! 4:3
Branku družstva FBS Olomouc B vstřelil #72 Vladimír Černohorský, asistoval #21 Richard Benešl (4:3)
15:26 Další hranická chyba v obraně
11:57 Vyloučen hráč #16 Marek Hanus družstva FBC Hranice na 2 minuty za nedovolené vrážení
08:03 GÓL FBC Hranice! 3:3
Branku družstva FBC Hranice vstřelil #7 Jan Baar, asistoval #55 Lukáš Brezniak (3:3)
08:03 Lukáš Brezniak si připisuje svůj první bod ve svém prvním zápase, když asistoval na gólu Jana Baara
07:09 GÓL FBS Olomouc B! 3:2
Branku družstva FBS Olomouc B vstřelil #66 Jonáš Náplava bez asistence (3:2)
06:11 GÓL FBC Hranice! 2:2
Branku družstva FBC Hranice vstřelil #77 Matěj Rada, asistoval #28 Lubomír Kratochvíl (2:2)
06:11 Rada dává svůj druhý gól utkání a táhne svůj tým k výhře
05:46 GÓL FBS Olomouc B! 2:1
Branku družstva FBS Olomouc B vstřelil #77 Kryštof Brzobohatý bez asistence (2:1)
05:46 Olomouc potrestala chybu v obraně
03:18 GÓL FBS Olomouc B! 1:1
Branku družstva FBS Olomouc B vstřelil #21 Richard Benešl, asistoval #72 Vladimír Černohorský (1:1)
03:18 Olomouc rychle odpovídá vyrovnávacím gólem
02:54 GÓL FBC Hranice! 0:1
Branku družstva FBC Hranice vstřelil #77 Matěj Rada, asistoval #4 Petr Juřica (0:1)
02:54 Matěj Rada otevírá skóre
02:00 Kratochvílova střela letěla těsně vedle
00:35 Bitter si připisuje první zákrok