• 36 35:22
    11:8
    ()

Fbc Topgal Šternberk - FBC ZŠ Uničov 11:8
branky: 3. Roman Odstrčil, 8. Jan Skalník, 12. Marek Jurkulák, 12. Martin Izák, 19. Petr Ševčík, 19. Jan Procházka, 21. Petr Vaverčák, 23. Jan Procházka, 26. Petr Ševčík, 28. Lukáš Macháček, 34. Petr Ševčík - 4. Michaela Zmrzlá, 5. Lukáš Vachutka, 9. Lukáš Vachutka, 16. Marek Sláma, 17. Lukáš Vachutka, 24. Lukáš Vachutka, 28. Antonín Mikulík, 36. Lukáš Vachutka; rozhodčí: Petr Molek - Dalibor Repček; vyloučení: 2:3; využití: 2:2; zásahy brankářů: Pavel Kardaš ? - Vojtěch Novák ?, Michal Mencl ?; po třetinách: 4:3, 4:3, 3:2
35:59 Šternberk ovládl ligu bez ztráty bodu. gratukujeme týmu k postupu na MČR
35:22 GÓL FBC ZŠ Uničov! 11:8
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil #3 Lukáš Vachutka bez asistence (11:8)
35:10 Vyloučen hráč #3 Jakub Hybler družstva Fbc Topgal Šternberk na 2 minuty za hrubost
33:29 Ševa kompletuje hattrick!!
33:28 GÓL Fbc Topgal Šternberk! 11:7
Branku družstva Fbc Topgal Šternberk vstřelil #60 Petr Ševčík, asistoval #47 Martin Izák (11:7)
30:25 Adam Procházka udílí hráčům na hřišti taktické pokyny, bohužel ho nikdo neposlouchá
27:50 Macháček prokazuje i útočné kvality a vrací Šternberku zpět třígolové vedení
27:49 GÓL Fbc Topgal Šternberk! 10:7
Branku družstva Fbc Topgal Šternberk vstřelil #21 Lukáš Macháček, asistoval #10 Jan Skalník (10:7)
27:22 GÓL FBC ZŠ Uničov! 9:7
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil #11 Antonín Mikulík, asistoval #8 Adam Zámečník (9:7)
25:56 Petr Ševčík uklidil skákající míček do brány a navyšuje vedení o 3 goly
25:55 GÓL Fbc Topgal Šternberk! 9:6
Branku družstva Fbc Topgal Šternberk vstřelil #60 Petr Ševčík, asistoval #69 Petr Vaverčák (9:6)
25:00 Domácí se před vlastní bránu pořádně zapotili
24:00 Střídání brankáře. Nový brankář #99 Michal Mencl družstva FBC ZŠ Uničov
23:59 GÓL FBC ZŠ Uničov! 8:6
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil #3 Lukáš Vachutka bez asistence (8:6)
22:30 Adam Procházka taky nemůže uvěřit že jeho mladší bratr dnes již podruhé skoroval
22:29 GÓL Fbc Topgal Šternberk! 8:5
Branku družstva Fbc Topgal Šternberk vstřelil #98 Jan Procházka, asistoval #69 Petr Vaverčák (8:5)
21:15 Vyloučen hráč #11 Antonín Mikulík družstva FBC ZŠ Uničov na 2 minuty za nedovolené vrážení
20:41 GÓL Fbc Topgal Šternberk! 7:5
Branku družstva Fbc Topgal Šternberk vstřelil #69 Petr Vaverčák bez asistence (7:5)
18:24 Nemožné se stává skutečností! Prochy za to vzal jako správný kaptán a posílá svůj tým do vedení
18:23 GÓL Fbc Topgal Šternberk! 6:5
Branku družstva Fbc Topgal Šternberk vstřelil #98 Jan Procházka bez asistence (6:5)
18:05 Ševa vystřelil z velkého úhlu a upravuje skore ma 5:5
18:04 GÓL Fbc Topgal Šternberk! 5:5
17:00 Pavel Kardaš drží svůj tým
16:30 Vachutka navyšuje vedení po rychlém úniku
16:17 GÓL FBC ZŠ Uničov! 4:5
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil #3 Lukáš Vachutka bez asistence (4:5)
15:50 GÓL FBC ZŠ Uničov! 4:4
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil #29 Marek Sláma bez asistence (4:4)
14:20 Výborný obranný zákrok Lukáše Macháčka
13:15 Vyloučen hráč #18 Lukáš Vláčil družstva FBC ZŠ Uničov na 2 minuty za sekání
11:20 GÓL Fbc Topgal Šternberk! 4:3
Branku družstva Fbc Topgal Šternberk vstřelil #47 Martin Izák, asistoval #76 Roman Odstrčil (4:3)
11:09 Mara Jurkulák penou ranou k tyči zkušeně vyrovnává
11:08 GÓL Fbc Topgal Šternberk! 3:3
Branku družstva Fbc Topgal Šternberk vstřelil #71 Marek Jurkulák, asistoval #69 Petr Vaverčák (3:3)
09:33 Domácí si zahrají přesilovou hru
09:32 Vyloučen hráč #15 Vojtěch Vaníček družstva FBC ZŠ Uničov na 2 minuty za sekání
08:34 GÓL FBC ZŠ Uničov! 2:3
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil #3 Lukáš Vachutka, asistoval #5 Lukáš Bazalka (2:3)
07:59 Skalník tečoval střelu Macháčka a domácí srovnávají
07:58 GÓL Fbc Topgal Šternberk! 2:2
Branku družstva Fbc Topgal Šternberk vstřelil #10 Jan Skalník, asistoval #21 Lukáš Macháček (2:2)
04:20 Lukáš Vachutka krásnou střelou zvyšuje vedení svého týmu
04:19 GÓL FBC ZŠ Uničov! 1:2
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil #3 Lukáš Vachutka bez asistence (1:2)
03:26 Hosté využili nepřesné nahrávky bránících hráčů a skore je 1:1
03:25 GÓL FBC ZŠ Uničov! 1:1
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil #4 Michaela Zmrzlá, asistoval #8 Adam Zámečník (1:1)
02:50 Vyloučen hráč #88 Jakub Navara družstva Fbc Topgal Šternberk na 2 minuty za sekání
02:20 Domácí si dlouho pohrávali s obranou soupeře a Roman Odstrčil dává první gol zapasu
02:19 GÓL Fbc Topgal Šternberk! 1:0
Branku družstva Fbc Topgal Šternberk vstřelil #76 Roman Odstrčil, asistoval #47 Martin Izák (1:0)
00:40 Tyčka zachránila Pavla Kardaše od inkasovaného golu.
00:00 Poslední utkání v sezoně pro domácí Šternberk. bude to zápas vízězný?