(Machálek)
  • 33 32:55
    8:14

SKP Nový Jičín - FBK Frenštát - 1. MVIL Ostrava C 8:14
branky: 1. Vít Watroba, 3. Petr Macík, 4. Jan Macháč, 5. Jan Macháč, 7. Vít Watroba, 16. Patrik Vávra, 25. Radim Lichnovský, 28. Jan Macháč - 5. Tomáš Nečesaný, 9. Jakub Robenek, 10. Tomáš Nečesaný, 12. Jan Kratochvil, 13. Jakub Robenek, 17. Jan Kratochvil, 18. Jakub Robenek, 23. Daniel Cabiš, 25. Filip Machálek, 28. Karel Skupník, 30. Jan Kratochvil, 31. Daniel Cabiš, 33. Daniel Cabiš, 33. Daniel Cabiš; rozhodčí: Marek Klečka - Štěpán Kostolány; vyloučení: 1 + Robert Horák 5 + TDKU:1; využití: 1:7; zásahy brankářů: Jaromír Ivan ? - Vít Mazurek ?; po třetinách: 5:4, 1:4, 2:6
32:55 GÓL 1. MVIL Ostrava C! 8:14
Branku družstva 1. MVIL Ostrava C vstřelil #9 Daniel Cabiš, asistoval #14 Jan Kratochvil (8:14)
32:27 GÓL 1. MVIL Ostrava C! 8:13
Branku družstva 1. MVIL Ostrava C vstřelil #9 Daniel Cabiš, asistoval #12 Filip Machálek (8:13)
30:20 GÓL 1. MVIL Ostrava C! 8:12
Branku družstva 1. MVIL Ostrava C vstřelil #9 Daniel Cabiš, asistoval #56 Jakub Robenek (8:12)
29:33 GÓL 1. MVIL Ostrava C! 8:11
Branku družstva 1. MVIL Ostrava C vstřelil #14 Jan Kratochvil, asistoval #56 Jakub Robenek (8:11)
29:22 Vyloučen hráč #9 Robert Horák družstva SKP Nový Jičín - FBK Frenštát do konce utkání
27:49 GÓL SKP Nový Jičín - FBK Frenštát! 8:10
Branku družstva SKP Nový Jičín - FBK Frenštát vstřelil #11 Jan Macháč, asistoval #12 Vít Watroba (8:10)
27:34 GÓL 1. MVIL Ostrava C! 7:10
Branku družstva 1. MVIL Ostrava C vstřelil #5 Karel Skupník, asistoval #9 Daniel Cabiš (7:10)
26:23 Vyloučen hráč #56 Jakub Robenek družstva 1. MVIL Ostrava C na 2 minuty za sekání
24:54 GÓL SKP Nový Jičín - FBK Frenštát! 7:9
Branku družstva SKP Nový Jičín - FBK Frenštát vstřelil #4 Radim Lichnovský, asistoval #12 Vít Watroba (7:9)
24:11 GÓL 1. MVIL Ostrava C! 6:9
Branku družstva 1. MVIL Ostrava C vstřelil #12 Filip Machálek, asistoval #56 Jakub Robenek (6:9)
22:04 GÓL 1. MVIL Ostrava C! 6:8
20:10 Vyloučen hráč #9 Robert Horák družstva SKP Nový Jičín - FBK Frenštát na 5 minuty za hrubost
17:50 GÓL 1. MVIL Ostrava C! 6:7
Branku družstva 1. MVIL Ostrava C vstřelil #56 Jakub Robenek, asistoval #12 Filip Machálek (6:7)
16:35 GÓL 1. MVIL Ostrava C! 6:6
Branku družstva 1. MVIL Ostrava C vstřelil #14 Jan Kratochvil, asistoval #24 Tomáš Nečesaný (6:6)
15:24 GÓL SKP Nový Jičín - FBK Frenštát! 6:5
Branku družstva SKP Nový Jičín - FBK Frenštát vstřelil #6 Patrik Vávra, asistoval #9 Robert Horák (6:5)
12:42 GÓL 1. MVIL Ostrava C! 5:5
Branku družstva 1. MVIL Ostrava C vstřelil #56 Jakub Robenek, asistoval #5 Karel Skupník (5:5)
11:54 GÓL 1. MVIL Ostrava C! 5:4
Branku družstva 1. MVIL Ostrava C vstřelil #14 Jan Kratochvil, asistoval #77 Šimon Kouba (5:4)
09:16 GÓL 1. MVIL Ostrava C! 5:3
Branku družstva 1. MVIL Ostrava C vstřelil #24 Tomáš Nečesaný, asistoval #14 Jan Kratochvil (5:3)
08:48 GÓL 1. MVIL Ostrava C! 5:2
Branku družstva 1. MVIL Ostrava C vstřelil #56 Jakub Robenek, asistoval #24 Tomáš Nečesaný (5:2)
08:19 Vyloučen hráč #10 Jiří Strnadel družstva SKP Nový Jičín - FBK Frenštát na 2 minuty za sekání
06:50 GÓL SKP Nový Jičín - FBK Frenštát! 5:1
Branku družstva SKP Nový Jičín - FBK Frenštát vstřelil #12 Vít Watroba, asistoval #6 Patrik Vávra (5:1)
04:41 GÓL 1. MVIL Ostrava C! 4:1
Branku družstva 1. MVIL Ostrava C vstřelil #24 Tomáš Nečesaný, asistoval #77 Šimon Kouba (4:1)
04:28 GÓL SKP Nový Jičín - FBK Frenštát! 4:0
Branku družstva SKP Nový Jičín - FBK Frenštát vstřelil #11 Jan Macháč, asistoval #6 Patrik Vávra (4:0)
03:19 GÓL SKP Nový Jičín - FBK Frenštát! 3:0
Branku družstva SKP Nový Jičín - FBK Frenštát vstřelil #11 Jan Macháč, asistoval #13 Jaroslav Klečka (3:0)
02:21 GÓL SKP Nový Jičín - FBK Frenštát! 2:0
Branku družstva SKP Nový Jičín - FBK Frenštát vstřelil #8 Petr Macík, asistoval #13 Jaroslav Klečka (2:0)
00:39 GÓL SKP Nový Jičín - FBK Frenštát! 1:0
Branku družstva SKP Nový Jičín - FBK Frenštát vstřelil #12 Vít Watroba z trestného střílení (1:0)