6:3
    Daniel CABIŠ
    ()

1. MVIL Ostrava C - ČSKA Ostrava 6:3
branky: 5. Filip Machálek, 11. Filip Machálek, 14. Vojtěch Ferenčák, 16. Michal Dombrovský, 29. Martin Adámek, 35. Daniel Cabiš - 11. Michal Korch, 18. Michal Korch, 23. Michal Korch; rozhodčí: Ondřej Lepík - Ondřej Sojka; vyloučení: 1:1 + Petr Položany TT; využití: 0:0; zásahy brankářů: Vít Mazurek ? - Jan Kludka ?; po třetinách: 2:1, 2:2, 2:0
34:00 GÓL 1. MVIL Ostrava C! 6:3
Branku družstva 1. MVIL Ostrava C vstřelil #9 Daniel Cabiš bez asistence (6:3)
28:41 GÓL 1. MVIL Ostrava C! 5:3
Branku družstva 1. MVIL Ostrava C vstřelil #56 Martin Adámek, asistoval #8 Karel Skupník (5:3)
22:19 GÓL ČSKA Ostrava! 4:3
Branku družstva ČSKA Ostrava vstřelil #9 Michal Korch, asistoval #44 Daniel Řepišťák (4:3)
20:36 Vyloučen hráč #55 Hynek Žmolík družstva 1. MVIL Ostrava C na 2 minuty za sekání
17:51 GÓL ČSKA Ostrava! 4:2
Branku družstva ČSKA Ostrava vstřelil #9 Michal Korch, asistoval #20 Ivo Duksa (4:2)
16:27 Vyloučen hráč #30 Petr Položany družstva ČSKA Ostrava do konce utkání - technický trest
16:27 Vyloučen hráč #30 Petr Položany družstva ČSKA Ostrava na 2 minuty za nedovolené vrážení
15:24 GÓL 1. MVIL Ostrava C! 4:1
Branku družstva 1. MVIL Ostrava C vstřelil #6 Michal Dombrovský, asistoval #9 Daniel Cabiš (4:1)
13:06 GÓL 1. MVIL Ostrava C! 3:1
Branku družstva 1. MVIL Ostrava C vstřelil #24 Vojtěch Ferenčák, asistoval #9 Daniel Cabiš (3:1)
10:51 GÓL ČSKA Ostrava! 2:1
10:37 GÓL 1. MVIL Ostrava C! 2:0
Branku družstva 1. MVIL Ostrava C vstřelil #12 Filip Machálek, asistoval #9 Daniel Cabiš (2:0)
04:30 GÓL 1. MVIL Ostrava C! 1:0
Branku družstva 1. MVIL Ostrava C vstřelil #12 Filip Machálek, asistoval #6 Michal Dombrovský (1:0)