6:4
    Filip MACHÁLEK
    (Žmolík)

1. FBK Rožnov p/R D - 1. MVIL Ostrava C 6:4
branky: 13. Petr Pernický, 18. Karel Kocián, 22. Lukáš Konečný, 26. Tomáš Čegan, 34. Zbyněk Štamposký, 35. Václav Fiurášek - 10. Tomáš Nečesaný, 13. Michal Dombrovský, 24. Hynek Žmolík, 36. Filip Machálek; rozhodčí: Ondřej Lepík - Ondřej Sojka; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 2; zásahy brankářů: Matyáš Vávra ? - Vojtěch Ferenčák ?; po třetinách: 0:1, 3:2, 3:1
35:18 GÓL 1. MVIL Ostrava C! 6:4
Branku družstva 1. MVIL Ostrava C vstřelil #12 Filip Machálek, asistoval #55 Hynek Žmolík (6:4)
34:47 GÓL 1. FBK Rožnov p/R D! 6:3
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R D vstřelil #74 Václav Fiurášek, asistoval #93 Zbyněk Štamposký (6:3)
34:45 Venca Fiurášek příklepem dostal míček do prázdné brány.
33:56 Daniš odevzdal střelou asi 3m vedle.
33:06 MVIL v šesti.
33:02 Timeout 1. MVIL Ostrava C
33:02 GÓL 1. FBK Rožnov p/R D! 5:3
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R D vstřelil #93 Zbyněk Štamposký, asistoval #19 Karel Kocián (5:3)
32:14 Daniš odevzdal míček domácím střelou několik čísel nad.
29:40 Vyloučen hráč #74 Václav Fiurášek družstva 1. FBK Rožnov p/R D na 2 minuty za sekání
29:35 Fiurášek posekal zezadu protihráče a je si vědom svého trestu.
25:48 GÓL 1. FBK Rožnov p/R D! 4:3
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R D vstřelil #16 Tomáš Čegan, asistoval #72 Ondřej Řezníček (4:3)
25:47 Řezníček to z beku vytáhl přes 2 hráče na střed, odkud vystřelil. Jeho nepovedená střela končí na čepeli Čegana. Ten s přehledem do prázdné.
24:01 Skalík vyhrál buly nad Furmánkem. Nová střelka dělá divy.
23:50 GÓL 1. MVIL Ostrava C! 3:3
Branku družstva 1. MVIL Ostrava C vstřelil #55 Hynek Žmolík bez asistence (3:3)
22:00 Junior Hynek hned po buly označkoval pravou tyč.
21:54 GÓL 1. FBK Rožnov p/R D! 3:2
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R D vstřelil #58 Lukáš Konečný, asistoval #19 Karel Kocián (3:2)
20:10 Lišák Štamponský nevyzrál nad golmanem.
20:02 Hopp zpracoval míček za mantinel. Děkujeme.
17:28 GÓL 1. FBK Rožnov p/R D! 2:2
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R D vstřelil #19 Karel Kocián, asistoval #58 Lukáš Konečný (2:2)
17:27 Dombrovský nahrál Konečnému, ten na kapitána a ten do brány. Kombinace jak Bolka proti Otrokovicím.
16:49 Ferenčák sbírá bránu z levého rohu. Někdo z hostí ji tam odsunul.
16:14 Trestné střílení družstva 1. FBK Rožnov p/R D neproměnil #74 Václav Fiurášek.
16:13 Hynek vybojoval nájezd, když mu Ferenčák bránil ve hře.
14:54 Konečný se objevil sám před golmanem. Miček skončil v pravém rohu po teči masky.
13:03 Řezníček ukázal svůj florbalový driblink, když si obešel tři hráče z obrany.
12:45 GÓL 1. MVIL Ostrava C! 1:2
Branku družstva 1. MVIL Ostrava C vstřelil #13 Michal Dombrovský, asistoval #55 Hynek Žmolík (1:2)
12:08 GÓL 1. FBK Rožnov p/R D! 1:1
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R D vstřelil #18 Petr Pernický bez asistence (1:1)
12:01 O přestávce jsme viděli ukázkové střely a kličky ostravského Daniše. V zápase zatím předvedl jen pády na zem.
10:59 Štamponský svým důrazem v rohu rozpojil mantinely.
09:53 GÓL 1. MVIL Ostrava C! 0:1
Branku družstva 1. MVIL Ostrava C vstřelil #24 Tomáš Nečesaný bez asistence (0:1)
09:52 Využitý brejk Ostravy.
08:04 Konečný posekal kapitána Daniše a běžel sám na bránu. Poté nechápal proč rozhodčí pískl. Třeba mu to ještě vysvětlí.
07:13 MVIL zde žije jen z brejků. Sršňům se nedaří přesně zakončit.
04:47 Ševeček odevzdal míček střelou pól metra vedle kasy.
04:15 Žmolík obešel lišáka Štamponského a zakončil, ale Vávra s přehledem vyráží.
03:59 Vyloučen hráč #9 Daniel Cabiš družstva 1. MVIL Ostrava C na 2 minuty za sekání
03:05 Rožnovští mají nespočet střel na bránu (matika mi nikdy nešla), ale tahle asi pátá z hole Pernického opět končí v golmanovi.
02:00 Perník s Řezníkem házeli míček na Kociána, který míček zasáhl, ale Ferenčák zatím chytá.
00:49 Povedená kombinace domácích končí v ruce Ferenčáka.
00:12 Libor Ševeček, juniorská elita, na středu hřiště zvolila kličku. Brejk MVILu.