• 58 57:23
    3:5
    (Ujhelyi)

1. SC TEMPISH Vítkovice - ACEMA Sparta Praha 4:5
branky: 11. Tomáš Sladký, 32. Lukáš Hájek, 52. Jan Jastřembský, 58. Josef Rýpar - 26. Michal Kareš, 36. Marek Zouzal, 38. Michal Kareš, 45. Jan Marvánek, 58. Marek Zouzal; rozhodčí: Kamil Sojka - Tomáš Sojka; vyloučení: 2:2; využití: 0:2; diváků: 217; zásahy brankářů: Lukáš Souček 13 - Martin Beneš 20; po třetinách: 1:0, 1:3, 2:2
60:00 Vyjádření trenéra domácích Bruse: Ono si to klasicky zase sedne, ale teď nám chybí šmrnc. Sparta nás dnes porazila jen houževnatostí, kterou jsme my ovšem v obraně neměli. V útoku si vytváříme naší kreativitou obrovské množství šancí a je jen otázka času až se pytel s gólama roztrhne.
60:00 Vyjádření trenéra hostů Skaličky: Vítkovice nás v tomto zápase předčily v pohybu především na útočné polovině, ale my jsme kvalitním týmovým výkonem tomu dokázali čelit. I díky využitým přesilovkám si odvážíme hodně cenné tři body. Děkujeme soupeři za utkání.
60:00 Střely na branku celkem Vítkovice 24 Sparta 18
60:00 Střely na branku po třetí třetině Vítkovice 8 Sparta 5
59:24 Vítkovice mají tlak jako .... ale taaaakhle veliký, ovšem při Benešovi stáli všichni svatí obránci čili nic
57:39 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 4:5
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #31 Josef Rýpar, asistoval #55 Jakub Hubálek (4:5)
57:23 Timeout 1. SC TEMPISH Vítkovice
57:23 GÓL ACEMA Sparta Praha! 3:5
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #14 Marek Zouzal, asistoval #12 Lukáš Ujhelyi (3:5)
56:55 Hubálek doslova hodil míček po Oborákovi, ten zahrál moc silný topspin do toho voleje. vedle
55:05 Tak Bartoš si teď pěkně povodil Hájka. Co mu je to platné když hned na to ztratil
53:09 Šebesta je teď jakože při chuti, co se začal motat v předu má to hned jinou šťávu, další slušná střela na Beneše po nahrávce Oboráka
51:57 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 3:4
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #71 Jan Jastřembský, asistoval #17 Jan Šebesta (3:4)
51:00 Hájka teď dva sparťani poskládali do krychličky, ten se zvedl a běžel dál. Tohle měl vidět Neymar.
49:50 Delong teď docela dobře stál pár sekund s míčkem za vlastní brankou, pak šel střídat, tato fáze hry je domácí
48:09 Beneš žabím skokem vyhodil míček ze hřiště.
47:00 Moment, nemá být modrých víc?
45:51 Vyloučen hráč #29 Radim Křenek družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za sekání
45:51 Fair play v duchu oko za oko, sekeru za sekeru, jde sedět Křenek
44:01 GÓL ACEMA Sparta Praha! 2:4
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #24 Jan Marvánek, asistoval #29 Radim Křenek (2:4)
44:01 No a po té výhodě to už podruhé v zápase trvalo zhruba půl minuty a Vítkovice tečou o dva. Marvánek se asi naštval kvůli té zlomené hokejce
43:42 Vyloučen hráč #17 Jan Šebesta družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání
43:42 Sparta hraje takticky, už po druhé v zápase drželi výhodu při odloženém vyloučení přes minutu
41:50 Šebesta na Řezaninu, Beneš semafor. ale slušný pokus
40:59 RUP! PRÁSK! a Marvánek má dvě hokejky za cenu jedné
40:01 úvodní buly třetí třetiny vyhrál Rýpar
40:00 Střely na branku po druhé třetině Vítkovice 5 Sparta 10
39:59 Třetina končí, ale jízda snad ještě začne.
39:30 Vítkovice se to snaží trochu rozhýbat, ale končí to stejně jako Polášek.... leží na zemi za brankou.
38:00 Hájek napodobil předtím Bräuera a poslal zadovku přes dvě třetiny hřiště přímo k Součkovi. Souček převedl dobrou práci nohama.
37:23 GÓL ACEMA Sparta Praha! 2:3
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #87 Michal Kareš, asistoval #14 Marek Zouzal (2:3)
37:23 Tohle je Sparta. Jako musím říct, že to sehráli exklusivně. Ze středu na manťák, posunutí, shození na střed před Branku a Souček vybaluje rybářskou soupravu
35:59 GÓL ACEMA Sparta Praha! 2:2
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #14 Marek Zouzal, asistoval #24 Jan Marvánek (2:2)
34:34 Vyloučen hráč #71 Jan Jastřembský družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za zvedání florbalky
32:30 Bräuer našel perfektně Svatoše, před kterým už byl jenom Souček, ale přidal se do zednického cechu. Souček mu tam teda dost pomohl.
31:02 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 2:1
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #44 Lukáš Hájek, asistoval #19 Lukáš Řezanina (2:1)
31:02 Firda buly neustál a že z toho byl tak nějak nakřivo, rozhodčí rovnou nařizuje rozehrávku pro Spartu
31:02 Řezanina střílí a málem vystřelil Hájkovi hokejku za Beneše, ale končí tam jen míček , brilantní souhra domácích opět znamená vedení
26:29 Ve druhé půlce je obraz hry opačný. Leč rozdíl tu je, žlutí hrajou, modří moc neběhají
25:31 GÓL ACEMA Sparta Praha! 1:1
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #87 Michal Kareš, asistoval #29 Radim Křenek (1:1)
25:31 Po Vítkovické standartce se tak nějak za Součkovou brankou objevil Kareš a hned na to se objevil míček v brance
24:30 V první třetině zkoušeli Delong se Šebestou, teď ze stejného místa pokus z půlky od Zemana. Souček se natáhl dost, takže nic.
24:00 Souček zkou šel kam dohodí, no rozhodně za půlku, rozehrávka pro Spartu
22:34 šavlovačka za brankou, Rýpar s Kalašem, Rýpar jde bránit, Kalaš střídat
20:01 úvodní buly druhé třetiny tentokrát vyhrál Svatoš
20:00 Střely na branku po první třetině Vítkovice 11 Sparta 3
19:00 Hájek takhle běží po levém mantinelu, nahrává takhle na šířku hřiště, Beneš leží bezmocně a zakrývá si oči, prázdná branka zívá na Šebestu a ten zjevně spraví každou zeď, protože to solidně zazdil.
18:12 Sparta se dostala po dlouhééééé době na druhou polovinu hřiště, chvíli tam pobyli, rozehráli jednu standartku, která proskákala těsně kolem Součka a jeho tyč a šli zpátky.
16:24 Teď jsem tady dostal jesle, od kdy se ze hřiště střílí na časoměřičský stolek???
16:14 Přesilovka celkem fajn, ale nic z toho
14:14 Vyloučen hráč #67 Jakub Burian družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za nedovolené vrážení
14:14 Hubálek přiťukl míček Řezaninovi na pravou tyč, ten místo aby míček uklidil do prázdné branky, počkal až se Beneš přemístí a poslal míček zpátky kamsi na druhou stranu k Hubálkovi, které dobíhající Burian omotal kolem břevna.
12:51 Od vstřelené branky hrají modří a žlutí běhají
10:53 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 1:0
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #11 Tomáš Sladký, asistoval #53 Marek Bräuer (1:0)
10:53 Bräuer přiklepl míček před benešovu branku a dobíhající Sladký ho doplácl pod Beneše do sítě
08:19 Míček vyhozený z půlky vítkovic směrem k Benešovi a dobíhaný sparťanským obráncem a Bräuerem zahrál někde uprostřed hřiště Beneš po čechovsku tak šikovně, že skončil u Bräuera, který tak dlouho nevěřícně kroutil hlavou až mu ho obránci stihli sebrat.
04:23 Nejdřív závar před Benešem, Bräuer mu slušně otrávil svačinu pořádnou jedovkou přímo do břicha. Pak se na hřišti poskládal Sladký se srovnaným nosem.
03:50 Úplně stejné místo a tentokrát Šebesta a jeho pokus z půlky, a další Malina
03:05 Delonga i s jeho pokusem z půlky slupnul Beneš jako Malinu
00:01 První buly dnešního zápasu vyhrál domácí Bräuer.