• 60 59:46
    7:2
    (Košir)

ACEMA Sparta Praha - Sokol Pardubice 7:2
branky: 1. Milan Bína, 18. Milan Garčar, 19. Milan Garčar, 27. Robert Košir, 48. Lukáš Ujhelyi, 56. Michal Kareš, 60. Lukáš Ujhelyi - 19. Jan Kourek, 56. Přemek Pakosta; rozhodčí: Milan Baloun - Roman Šuvada; vyloučení: 1:2; využití: 1:1; diváků: 257; zásahy brankářů: Martin Beneš 23 - Martin Haleš 22; po třetinách: 3:1, 1:0, 3:1
60:00 Komentář trenéra hostů Ladislava Štancla: I přes prohru bych chtěl své hráče pochválit. Herně jsme byli Spartě víc než vyrovnaným soupeřem. Rozhodla druhá třetina, kdy jsem byli sice lepší, ale opět jsme selhali v koncovce. Soupeř pak náskok hlídal a zkušeně potrestal každou naší chybu. Odjíždíme se vztyčenou hlavou a už myslíme jen na nedělní zápas.
60:00 Komentář trenéra domácích Radka Skaličky: Z dnešního zápasu si vezmeme pozitivní věci, a to jsou 3 body a probudili se nám někteří spící střelci. Herně dneska bez pohybu, bez důrazu. Děkujeme soupeři za utkání.
60:00 Střely celkem:29-25; přesilovky: 2-1
60:00 Střely ve 3. třetině: 13-8
59:46 GÓL ACEMA Sparta Praha! 7:2
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #12 Lukáš Ujhelyi, asistoval #22 Robert Košir (7:2)
59:00 Právě probíhá poslední minuta zápasu.
58:32 Bínova střela byla zablokovaná pardubickým hráčem.
57:20 Pardubice se drží na útočné polovině a snaží se vstřelit gól.
57:00 Právě probíhají poslední 3 minuty třetí třetiny.
56:30 Střelu z první chytil Beneš s přehledem.
55:57 GÓL ACEMA Sparta Praha! 6:2
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #87 Michal Kareš, asistoval #44 Ondřej Svatoš (6:2)
55:27 GÓL Sokol Pardubice! 5:2
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil #37 Přemek Pakosta, asistoval #83 David Žáček (5:2)
54:43 Z rychlé pardubické rozehrávky, šla střela do hrudi brankáře Sparty.
54:01 Sparta se snaží držet míček pod kontrolou a pomalu se přesouvá na útočnou polovinu soupeře.
51:54 Hra se začíná přiostřovat.
50:46 Střela jedno z pardubických hráčů skončila v rukou brankáře Sparty.
50:08 Hra se přelévá ze strany na stranu.
47:50 GÓL ACEMA Sparta Praha! 5:1
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #12 Lukáš Ujhelyi, asistoval #28 Michal Zeman (5:1)
47:33 Burian našel volného Ujhelyio, který trefil přesouvajícího brankáře Pardubic.
46:32 Sparťané si vytváří šance z chyb pardubických.
44:23 Sparťanský hráč dostal přihrávku na střed, ale jeho střela šla vysoko nad.
43:56 Sparta si několikrát před střelou nahrála, ale pardubický brankář byl pohotový střelu zachytil.
41:12 Sparťanský hráč se natahoval do střely, ale míček mu sjel z čepele.
40:01 Buly třetí třetiny vyhrála Sparta.
39:43 Toto utkání sleduje 257 diváků.
39:00 Právě probíhá poslední minuta druhé třetiny.
38:23 Jeden z pardubických hráčů běžel sám na bránu, ale minul.
37:15 Pardubičtí se snaží držet míček na své polovině a vytvářet si šance.
37:00 Sparta se snaží získat míček v rohu, ale neúspěšně.
35:43 Jeden ze sparťanských hráčů si obehraje dva soupeře kličkou a pokračuje sám na bránu.
34:20 Po souboji u mantinelu zůstává ležet jeden z hráčů.
33:31 Trestné střílení družstva Sokol Pardubice neproměnil #15 Martin Zozuĺák.
31:03 Střela pardubického hráče byla zablokovaná Garčarem
28:54 Střela Zemana který šel výběh, skončila jen v rukou pardubického brankáře.
26:35 GÓL ACEMA Sparta Praha! 4:1
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #22 Robert Košir, asistoval #12 Lukáš Ujhelyi (4:1)
25:48 Střela Svatoše se odrazila od pardubického brankáře, ale míček si sebral Garčar, který trefil pouze tyčku.
23:56 Nahrávka před bránu prošla těsně okolo sparťanského hráče a míček skončil v rohu.
23:43 Vyloučen hráč #83 David Žáček družstva Sokol Pardubice na 2 minuty za sekání
22:47 Zatím se na míčku drží Pardubice.
21:56 Hráč Sparty šel sám na bránu, ale po potáhnutí míčku, přestřelil.
20:53 Rozehrávka Pardubic letěla těsně nad.
20:01 Střely po druhé třetině: Sparta - 7 Pardubice - 7
20:01 Buly druhé třetiny vyhrála Sparty.
20:00 Střely po první třetině: Sparta - 9 Pardubice - 10
19:43 Sparta si nahrává na své polovině a snaží se udržet míček do konce první třetiny.
18:52 GÓL ACEMA Sparta Praha! 3:1
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #17 Milan Garčar, asistoval #90 Luka Časar (3:1)
18:43 GÓL Sokol Pardubice! 2:1
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil #20 Jan Kourek, asistoval #24 Tomáš Dlesk (2:1)
18:28 Vyloučen hráč #99 Marek Veselý družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za bránění ve hře
18:10 Míček letěl vzduchem na sparťanskou polovinu, kde zasáhl brankář Sparty.
17:03 Sparta zpoza branky protlačila míček na střed hřiště, odkud se nemýlil Milan Garčar.
17:02 GÓL ACEMA Sparta Praha! 2:0
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #17 Milan Garčar, asistoval #22 Robert Košir (2:0)
15:25 Pardubičtí se snaží svou hru v oslabení přesunout na sparťanskou polovinu.
15:18 Vyloučen hráč #26 Daniel Škeřík družstva Sokol Pardubice na 2 minuty za bránění ve hře
14:33 Sparťanský hráč vystřelil, ale pardubický hráč střelu odrazil svým tělem.
13:59 Pardubický hráč to chtěl zkusit okolo branky, ale sparťanský brankář se tam stihl přesunout.
12:20 Gračar trefil tyčku a míček se odrazil zpět do hry.
09:10 Sparta se snažila z rozehrávky na polovině střelit gól, ale brankář Pardubic včas zasáhl.
07:45 Nejdříve pardubický hráč trefil tyčku, míček se odrazil zpět do hry a poté poskakoval v malém brankovišti. Brankář Sparty míček vyrazil zpět do hry.
06:22 Pardubičtí se snaží dostat na útočnou polovinu, ale Sparta napadá hodně vysoko.
04:46 Dobrá přihrávka před bránu na Svatoše, který těsně minul bránu.
02:12 Pardubičtí se snaží vyrovnat, ale zatím neúspěšně.
01:44 Oba týmy hrají zatím bezchybnou hru.
00:16 GÓL ACEMA Sparta Praha! 1:0
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #23 Milan Bína, asistoval #17 Milan Garčar (1:0)
00:02 Po krátkém souboji v rohu, získala míček Sparta a po rychlé rozehrávce na Bínu střílí gól.
00:01 Úvodní buly první třetiny vyhrály Pardubice.