• 59 58:41
    2
    Tomáš KADAVÝ

Bulldogs Brno - FBC Liberec 3:8
branky: 14. Martin Žák, 27. Matěj Surkoš, 42. Petr Koláčný - 4. Jakub Kopecký, 12. Petr Salát, 31. Prokop Ferdan, 36. Jakub Kopecký, 38. Jan Baudisch, 43. Radek Valeš, 54. Tomáš Marek, 54. Adam Balatka; rozhodčí: Libor Gavlas - Lukáš Mikula; vyloučení: 2:2; využití: 1:1; diváků: 157; zásahy brankářů: Filip Kuhn 10, Kryštof Bartek 2 - Vít Vaníček 16; po třetinách: 1:2, 1:3, 1:3
60:00 Komentář hostujícího trenéra (Filip Hanžl): Zodpovědný výkon pro nás znamená plný počet bodů. Díky soupeři za zápas.
60:00 Komentář trenéra domácích Davida Kyzlinka: Liberec dnes nemítostně trestal naše chyby, bohužel jsme se také dnes moc nedrželi našeho herního plánu.Hlavy nahoru a v neděli budeme lepší. Děkuji hráčům
60:00 Střely celkem: Bulldogs Brno: 19, FBC Liberec: 20.
60:00 Střely ve třetí třetině - Bulldogs Brno: 11, FBC Liberec: 6.
59:52 Salátova střela se nedostala až k Bartekovi.
58:41 Vyloučen hráč #19 Tomáš Kadavý družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za bránění ve hře
58:41 Liberec si zahraje poslední přesilovku dnešního zápasu.
58:06 Peškova střela zachycena Vaníčkem.
57:09 Galuzskovi přeskakuje míček přes hokejku.
56:08 Na míčku je Liberec.
53:51 GÓL FBC Liberec! 3:8
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #86 Adam Balatka, asistoval #22 Patrik Rozkovec (3:8)
53:51 Střídání brankáře. Nový brankář #20 Kryštof Bartek družstva Bulldogs Brno
53:51 Balatka po asistenci Rozkovce střílí osmou branku hostů.
53:28 GÓL FBC Liberec! 3:7
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #21 Tomáš Marek, asistoval #5 Jakub Kopecký (3:7)
53:28 Po teči Kopeckého se míček dostal k Markovi, který do doťukl míček do brány.
52:46 Liberec krouží kolem Kuhnovy branky.
51:56 Koláčného přihrávka nenašla Lorencovu hokejku a míček tak končí v mantinelu.
51:24 Veselý brání míček na své hokejce.
50:24 Rozkovec má zlomenou hokejku.
49:39 Kadavého střela končí ve výstroji libereckého brankáře.
49:17 Mráz bojuje za Vaníčkovou brankou o míček.
48:54 Hra se rychle přelévá na obě poloviny hřiště.
47:23 Mrázova střela koční ve Vaníčkových rukavicích.
45:38 Buldcoci rozjíždějí útočnou akci.
44:57 Na míčku jsou hosté.
42:34 GÓL FBC Liberec! 3:6
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #9 Radek Valeš, asistoval #35 Lukáš Veselý (3:6)
42:34 Valeš po přihrávce Veselého zvyšuje náskok hostů o tři góly.
41:35 Vyloučen hráč #55 Martin Fajt družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za blokování florbalky
41:01 GÓL Bulldogs Brno! 3:5
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #25 Petr Koláčný, asistoval #12 Martin Grlický (3:5)
41:01 Koláčný po pěkné a svižné přihrávce Grlického snižuje trefou do Vaníčkovy branky náskok Liberce.
40:03 Úvodní buly třetí třetiny získávají hosté.
40:00 Střely ve druhé třetině: Bulldogs Brno: 3, FBC Liberec: 6.
39:59 Vyloučen hráč #6 Matěj Klucho družstva FBC Liberec na 2 minuty za sekání
39:13 Vyloučen hráč #67 Lukáš Kořínek družstva FBC Liberec na 2 minuty za bránění ve hře
39:13 Buldoci si zahrají první přesilovku dnešního zápasu.
38:52 Rozkovcova sólova akce končí ještě na půlící čáře.
37:13 GÓL FBC Liberec! 2:5
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #48 Jan Baudisch, asistoval #9 Radek Valeš (2:5)
37:13 Buldoci zapomněli na osamělého Baudische, který po krásné přihrávce od Valeše střílí z hranice velkého brankoviště pátou branku.
36:13 Kořínkovi nesedla Kroupova přihrávka a míčku se zmocňují Buldoci.
35:11 GÓL FBC Liberec! 2:4
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #5 Jakub Kopecký, asistoval #35 Lukáš Veselý (2:4)
35:11 Veselý našel volnou hokejku Kopeckého, který vystihl skulinku ke Kuhnově brance a zvyšuje opět náskok hostů o dva góly.
34:03 Valešova střela z otočky vyražena mimo branku.
33:03 Na míčku jsou hosté a krouží kolem Kuhnovy branky.
30:14 GÓL FBC Liberec! 2:3
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #55 Prokop Ferdan bez asistence (2:3)
30:14 Ferdan od mantinelu vykroužil do střelecké pozice, ze které vstřelil gól.
28:40 Kroupova střela zblokována Koláčným.
28:19 Koláčného střela míří vedle branky.
26:20 GÓL Bulldogs Brno! 2:2
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #70 Matěj Surkoš, asistoval #9 Ondřej Lorenc (2:2)
26:20 Matěj Surkoš nenápadnou střelou od půlící čáry vyrovnává skóre.
25:37 Ferdan obkružuje s míčkem několik protihráčů, k zakončení se však nedostává.
24:59 Grlickému se nepodařilo zpracovat přihrávku od Konečného a míčku se ujímají hosté.
24:25 Markova střela končí vedle Kuhnovy branky.
22:09 Buldoci do druhé třetiny nastoupili hned velmi aktivně.
20:04 Úvodní buly druhé třetině opět vyhrávají hosté.
20:00 Střely v první třetině - Bulldogs Brno: 5, FBC Liberec: 8.
19:57 V první třetině se již nic nestane, dohraje se u středového mantinelu.
19:15 Liberec v útočné polovině.
18:18 Na poslední dvě minuty se Buldoci chopují míčku a budou se ho snažit udržet až do konce.
16:22 Liberec je opět před brankou Buldoků.
15:48 Baudischova střela prolítává vysoko nad brankou domácího celku.
15:12 Buldokům se nedaří zakončení.
14:57 Koláčný rozjíždí útočnou akci na Vaníčkovu bránu.
13:49 GÓL Bulldogs Brno! 1:2
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #86 Martin Žák, asistoval #19 Tomáš Kadavý (1:2)
13:49 Kadavý našel skvělou přihrávkou Žáka, který backhandovou střelou snižuje náskok hostů.
11:03 GÓL FBC Liberec! 0:2
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #10 Petr Salát bez asistence (0:2)
11:03 Salát sebral rozehrávajícímu Galuzskovi míček a krásnou střelou k levé tyčce zvyšuje vedení hostů na 2:0.
09:47 Surkošova střela od půlící čáry trefuje libereckého obránce.
09:17 Kuhn má plné ruce práce s několika libereckými dorážkami.
08:18 Na míčku je Valeš a hledá komu přihrát.
07:27 Liberecký brankář je v pozoru a i další střelu vyráží mimo svoji branku.
05:29 Žákova střela vyražena Vaníčkem.
03:43 GÓL FBC Liberec! 0:1
03:43 Kopeckého první střela na Kuhna po asistenci Veselého končí v síti a otevírá skóre dnešního zápasu.
03:12 Koláčného pěkná přihrávka před Vaníčkovu bránu bohužel nenašla hokejku spoluhráče.
01:11 Domácí kombinují na své polovině hřiště.
00:02 Úvodní buly zápasu ve prospěch hostí.
00:00 Vážení sledující, vítejte u patnáctého kola Tipsport Superligy mezi domácími Bulldogs Brno a FBC Liberec.