59
  • 59 58:40
    Tatran

Technology Florbal MB - Tatran Teka Střešovice 5:3
branky: 1. Jan Natov, 5. Jan Řehoř, 14. Jan Řehoř, 31. Jan Natov, 38. Jan Natov - 9. Jakub Kolísko, 13. Jakub Slavík, 21. Marek Pixa; rozhodčí: Martin Both - Vladimír Černín; vyloučení: 1:2; využití: 1:0; diváků: 685; zásahy brankářů: Lukáš Bauer 13 - Michal Rebro 7; po třetinách: 3:2, 2:1, 0:0
60:00 Komentář trenéra domácích, pana Jana Pazdery, část druhá:,, Naše slabá produktivita nás stála vyšší rozdíl ve skóre. Děkujeme fanouškům za přízeň a přejeme úspěšný vstup do nového roku.'
60:00 Komentář trenéra domácích, pana Jana Pazdery, část první:,,I přesto, že jsme hned z první akce šli do vedení 1:0, tak se nám herně vstup do zápasu nevydařil. Tatran dokázal potrestat 3 velké hrubky v obraně a tím nás dostal výsledkově pod tlak, proto jsem rád, jak jsme dokázali zvládnout druhou polovinu zápasu, která herně byla hlavně v naší režii.'
60:00 Komentář trenéra hostí, pana Milana Fridricha:,,Dnes k lepšímu výsledku bychom potřebovali omezit množství ztrát a mít maximální efektivitu v zakončení. Od poloviny utkání byla Boleslav silnější na míčku a zaslouženě vyhrála. Děkujeme soupeři a divákům a přejeme úspěšný rok 2019.'
60:00 Nejlepší hráči: Mladá Boleslav-18 Jan Řehoř, Tatran-28 Jakub Kolísko.
60:00 Střely po třetí třetině: Mladá Boleslav-4, Tatran-3.
59:46 Tomášík netrefuje prázdnou branku.
59:31 Tokoš ze vzduchu backhandem jen těsně mimo.
59:17 Slavík pálí mimo Bauerovu bránu.
58:51 Rebro mimo svou svatyni, hosté v početní výhodě.
58:40 Timeout Tatran Teka Střešovice
58:14 Langer nepřekonal blok Jelínka.
55:31 Po říjnovém zápase si mladoboleslavští dávají velký pozor na chyby v poslední třetině utkání.
54:26 Kolísko se po návratu na hřiště přihlásil o míček a střelu vyslal nad.
53:48 Natov poslal prudkou nahrávku přes šířku hřiště na Curneyho, ale Rebro předvádí dokonalý zákrok.
52:51 Curney poslal nabídku Tokošovi, tomu selhala mířidla.
52:19 Muži v černých dresech mohou v přesilové hře zvýšit své vedení a na hřišti vidíme nejlepší hráče tohoto týmu.
52:09 Vyloučen hráč #28 Jakub Kolísko družstva Tatran Teka Střešovice na 2 minuty za hrubost
51:11 Rozhodčí signalizují výhodu, Bauer prchá z branky a domácí tak v šesti.
50:11 Domácí znovu na balónku, po většinu utkání soupeře nenechávají kombinovat a hrají si zatím svou hru. Pražský celek hrozí z velice přesných a rychlých úniků. Oba brankáři plní své úkoly na výbornou, čímž pomáhají svým spoluhráčům.
49:19 Mimo hřiště můžeme vidět Nováka, který odstoupil z utkání vzhledem k potížím se zády.
49:10 Jelínek nahrál Chroustovi, Rebro připraven.
48:29 Bauer dlouhým výhozem na Natova, toho zastavil až Rebro.
47:54 Gruber úspěšně zablokoval střelu, Tokoš faulován.
47:18 Slavík si připravoval střelu, když se rozhodl vypálit, míček už ho dávno minul.
46:25 Vyloučen hráč #71 Milan Tomašík družstva Technology Florbal MB na 2 minuty za nedovolené vrážení
45:29 Krzyžanek nahodil míček, který odcestoval mimo hrací plocha a bude následovat příležitost pro hosty.
44:11 Váňa nedovoleně proti Curneymu, mladoboleslavští ihned po rozehrávce spěchají vpřed a snaží se navýšit svůj náskok.
43:22 Zakonov přešel přes 3 soupeře, 4. si s ním už věděl rady, ale domácí kapitán zasahuje a míček tak zůstane u středočechů.
41:46 Tokoš nepřesně před Rebra, tam se nevyskytoval nikdo z jeho spoluhráčů.
41:02 Souhra prvního útoku domácích, Natov těsně míjí.
40:02 A i do třetice na buli úspěšnější Curney.
40:00 Střely po třetí třetině: Mladá Boleslav-4, Tatran-8.
39:45 Domácí opět dohrávají třetinu s míčkem na čepelích.
38:34 Beneš se pokusil zabránit Bauerovi v chycení balónku, ale ten i tak chytá.
38:15 Chroust backhandem přestřeluje.
37:38 GÓL Technology Florbal MB! 5:3
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil #88 Jan Natov, asistoval #40 Jiří Curney (5:3)
37:38 Curney na Natova, ten krásnou střelou vymetá branku a dává hattrick.
36:36 Trestné střílení družstva Tatran Teka Střešovice neproměnil #35 Marek Beneš.
36:36 Bauer zůstal zakleknut ve své pozici a Beneš poslal míček po zemi mimo svatyni domácího golmana.
36:10 Vyloučen hráč #87 Dalibor Švéda družstva Tatran Teka Střešovice na 2 minuty za hrubost
36:03 Bína nedokázal překonat Rebra.
34:59 Rychlá a přesná kombinace domácích, Natov nastřeluje břevno.
34:41 Pixa od mantinelu pouze do boční síťky.
34:09 Pohledná klička Řehoře, k přesnému zakončení scházel kousek.
33:32 Zakonov orazítkoval masku brankáře pražského celku.
32:33 Hosté znovu čekají v bloku na chybu soupeře, ta se zatím nestala.
32:04 Natov vyzkoušel backhandovou otočku okolo tyče, míček míří mimo tři tyče.
31:06 Standartku hostí sbírá Řehoř, jeho nepřesné nahrávky využil ke střele Tlapák, ale ani přízemní bomba nedává pražskému týmu možnost vyrovnat.
30:40 Mladoboleslavští drží balónek na čepelích, nebezpečnou hrozbu stopnul Beneš.
30:16 GÓL Technology Florbal MB! 4:3
30:16 Natov posílá tým do vedení a dává svou druhou branku v zápase.
29:48 Pixa střelou z letu vůbec netrefuje.
29:07 Novák bezchybně řeší vzniklou situaci.
28:02 Rychlý výpad překvapil Rebra, který však stihl včas zasáhnout.
27:41 Sedláček střílí do těla Zakonova.
27:02 Domácí dlouho drží míček a nedávají soupeři možnost k jeho získání.
26:17 Novák zastaven nedovoleně.
26:14 Blok několika mladoboleslavských hráčů proti střele Langera.
25:39 Tlapák se pokusil backhandem překvapit reprezentačního brankáře, ten se ošálit nenechal.
24:50 Váňa napálil míček proti Bauerovi, ten jistě zakročil a stav zápasu tak stále nerozhodný.
24:16 Bína čekal na Zakonova, který vyslal střelu příliš pozdě a není z toho tak ohrožení pro Rebra.
23:17 Řehoř spěchal po mantinelu a ani dva bránící hráči nebyli schopni ho zastavit, dnes se mu zatím dost daří.
21:35 Série šancí hostí, žádná větší příležitost strážce domácí svatyně neohrozila.
20:52 Mladoboleslavští na míčku obrana hostí důraznější než v první třetině.
20:49 GÓL Tatran Teka Střešovice! 3:3
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil #41 Marek Pixa, asistoval #5 Adam Tlapák (3:3)
20:49 Pixa v úvodu třetiny srovnává stav zápasu.
20:35 Natovova střela zastavena.
20:00 Na buli znovu úspěšnější domácí.
20:00 Střely po první třetině: Mladá Boleslav-4, Tatran-5.
19:44 Domácí dohrají tuto hrací část na balónku a soupeři ho rozhodně nepůjčí.
18:48 Gašparík vyslal dlouhým lobem vpřed Pixu, ale tomu míček sebral Řehoř.
18:06 Několik chyb na obou stranách, Jelínek trefuje blokující hráče.
17:05 Natov z otočky, Sládečkův úspěšný blok proti střele.
16:28 Langer zastaven nedovoleně, rozhodčí ale zůstávají klidní.
15:52 Hrubka Řehoře kterou hasí Novák.
15:09 Chroust důrazně proti Vítovci, spolupráce Hoffera s Novákem pomohla domácímu brankáři.
14:30 Kolísko rozjíždí útočnou akci, míček ale sbírá Zakonov.
13:40 Bauer předvádí ukázkový zákrok a hájí tak prozatimní jednobrankový náskok.
13:20 GÓL Technology Florbal MB! 3:2
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil #18 Jan Řehoř, asistoval #58 Filip Zakonov (3:2)
13:11 Řehoř dává svůj druhý gól a posílá Mladou Boleslav znovu do vedení.
12:26 Domácí zatím ve statistice držení míčku jistě dominují, hosté jsou připraveni na rychlé brejky, které ohrožují Bauera.
12:09 GÓL Tatran Teka Střešovice! 2:2
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil #23 Jakub Slavík, asistoval #8 Jonáš Kreysa (2:2)
12:09 Tatran vyrovnává po přesné bombě z hokejky Slavíka.
11:45 Sládeček z výběhu mimo.
11:05 Další střela na Rebra, znovu ale neletí mezi tři tyče.
10:35 Řehoř mířil těsně vedle branky pražského celku.
09:33 Domácí opět v držení balónku, blok hostujících hráčů správně postaven.
08:53 GÓL Tatran Teka Střešovice! 2:1
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil #28 Jakub Kolísko, asistoval #35 Marek Beneš (2:1)
08:53 Kolísko osamocen před brankou, Tatran snižuje na rozdíl jedné branky.
08:39 Ullmann pohotově zachytil přihrávku a vyslal vpřed své týmové kolegy.
08:03 Hosté zatlačeni na vlastní polovině, úřadující mistři vymýšlí další akci k překonání Rebra.
07:15 Langer vyčíhl kličku Grubera, Bauer připraven.
06:27 Vítovec se pokusil ostře zastavit Tokoše, který střelu nedotáhl a Rebro si tak zapisuje první přesný zákrok.
05:49 Natov na Curneyho, ten prázdnou bránu netrefil a se střelou je dost nespokojen.
05:11 Beneš prohnal obranu domácích, ti ale ve dvou byli silnější a o míček ho obrali.
04:41 GÓL Technology Florbal MB! 2:0
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil #18 Jan Řehoř, asistoval #14 Tomáš Chroust (2:0)
04:41 Řehoř v útoku a jeho netradiční pozice se mu vyplatila, po nahrávce od Chrousta překonává Rebra.
04:39 Sládeček nezastavuje Chrousta a ten spěchá k brance.
04:00 Tomašík chybuje, Zakonov perfektně vyřešil situaci.
03:14 Beneš ze střelecké pozice pálí mimo.
02:34 Hosté na útočné polovině, domácí brankář sbírá balónek, střela Hoffera zblokována.
01:28 Bína zpracoval tělem, ovšem nedůraz Krzyžanka mohl být nebezpečný pro Bauera, Váňa netrefuje míček.
00:53 Domácí drží míček a čekají na chybu soupeře.
00:37 První přesný zákrok Bauera v tomto duelu.
00:03 GÓL Technology Florbal MB! 1:0
00:03 Domácí odskakují po zaváhání soupeře do vedení, Natov trefuje přesně.
00:02 Na úvodní buli připraven Curney a Kolísko, úspěšnější první jmenovaný.
00:00 Přejeme příjemné nedělní odpoledne ze sportovní haly v Mladé Boleslavi, kde se v následujících dvou hodinách bude odehrávat utkání Tipsport Superligy mezi domácí Mladou Boleslaví a jejich dnešním soupeřem, Tatranem Střešovice.