(Skřivánek)
  • 57 56:01
    Vítkovice

TJ Sokol Královské Vinohrady - 1. SC TEMPISH Vítkovice  5:3
branky: 17. Marian Jelínek, 26. Petr Hartman, 31. Marian Jelínek, 32. Petr Hartman, 57. Petr Hartman - 6. Lukáš Herblich, 36. Marek Bräuer, 47. Marek Bräuer; rozhodčí: Jiří Dolanský - Vojtěch Sýkora; vyloučení: 2:2; využití: 1:0; diváků: 86; zásahy brankářů: Rastislav Mazák 30 - Petr Gurkovský 8, Lukáš Souček 4; po třetinách: 1:1, 3:1, 1:1
60:00 Vyjádření trenéra hostů, pana Pavla Bruse: 'Výsledek jak výsledek, ale výkon. Po dnešku u některých vyvodím důsledky. Neschopnost se připravit na zápas, alibismus, amatérismum. Děkujeme soupeři za lekci, kterou přijímáme.'
60:00 Vyjádření trenéra domácích, pana Michala Pazdery : 'Poctivým výkonem do obrany, který podpořil svým výkonem brankář Mazák, to celé v kombinaci s ne zcela koncentrovaným výkonem Vítkovic. Jsme spokojeni s tím, jak se s prostorem na hřišti vyrovnali naši hráči ročníku 2000. Přejeme soupeři šťastnou a bezpečnou cestu domů.'
60:00 Střely celkem: SKV 17; VÍT 33
59:59 Domácí si připisují tři body za překvapivé vítězství nad loňskými superfinalisty!
59:54 Svoboda a Hubálek za mantinelem.
59:35 Na míčku SKV.
59:28 Tak tohle vypadá na překvapení kola!
59:02 Vinohrady neskutečně brání. Vítkovice jsou dost bezmocné.
58:25 Čas se krátí a my se pomalu přesouváme k baseballu. Nebo rugby, jak je komu po chuti.
57:40 Ondra Stuchlík vystřelen za mantinel. Aspoň něco teď vítkovičtí vystřelily.
57:31 Linhartova dorážka pouze do Součka.
57:13 Na hostech je vidět neklid, možná dokonce nervozita.
57:07 Rýpar zkusil vzduchem na Hájka, ten ale netrefuje branku.
56:21 Vítkovice odvolaly i druhého golmana. Zkouší hru v šesti.
56:01 Timeout 1. SC TEMPISH Vítkovice
56:01 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 5:3
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #24 Petr Hartman, asistoval #29 Martin Skřivánek (5:3)
56:01 Tak tahle obleva vzala rychle za své, nad vítkovickou střídačkou téměř rostou rampouchy ...
55:47 Vítkovice tak stále drží jednobrankovou ztrátu.
54:56 Trestné střílení družstva TJ Sokol Královské Vinohrady neproměnil #76 Jan Svoboda.
54:56 Souček to asi vytlačil očima, každopádně se u toho moc hýbat nemusel.
54:56 Honza Svoboda pojede nájezd po zákroku Rýpara na Skřivánka.
54:29 Honza Svoboda přišel někde v chumlu vítkovické trojice o míček, jeho výraz včetně účesu připomíná známý GIF Johna Travolty.
52:52 Vinohrady ubránily oslabení, Vítkovice stále ztrácí jednu branku na vyrovnání.
52:28 A opět, Hartmanův výhoz vrací Souček.
51:25 K míčku se dostal i Souček, Vinohrady houževnatě brání a vyhazují balony, ovšem přímo jemu do náruče.
50:37 Vyloučen hráč #24 Petr Hartman družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za blokování florbalky
50:37 Příležitost pro Vítkovice ke srovnání, zahrají si přesilovku.
50:23 Vítkovice se teď trochu trápí s vinohradskou hrou a jejich brejky
49:53 Na druhé straně blokuje Rýparovu střelu Hanák.
49:15 Skřivánek nechává střelu na Svobodovi, ten ale ze dvou metrů mocně přestřeluje.
48:15 Domácí pod tlakem Vítkovic, Besta se ale nezorientoval a nechal Mazáka zabránit dorážce.
47:52 Hanák trefil skákavý balonek směrem k brance, ale Souček pohotově sklapl kolena k sobě.
47:37 Svoboda vyslal přízemní střelu, která jen projela před Součkem do rohu.
46:52 Nehera se Zbyňou Stuchlíkem dotančili takřka ruku v ruce přes půl hřiště až za vítkovickou branku.
46:41 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 4:3
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #53 Marek Bräuer, asistoval #5 Ondřej Firda (4:3)
46:41 Domácí náskok se tenčí, Bräuer snižuje na jedinou branku.
46:20 Hájek na malém brankovišti ale Mazák má tyčku pokrytou.
42:41 Co se míčku týká, mají ho víc pod kontrolou hosté. Přípravu akcí ale berou až příliš důkladně a doplácí na domácí rozjitřený styl hry.
41:12 Vítkovice se stáhly na dvě lajny. Ne že by to při pohledu na střídačku vypadalo před tím o tolik jinak,
40:01 Vítkovice si dopřály motivační řeč u branky před poslední částí. A není divu, vzhledem k vývoji dění kolem čela tabulky se jim hodí každý bod, především pak z utkání se soupeřem jako jsou Vinohrady.
40:00 Střely ve třetí třetině: SKV 4; VÍT 13
40:00 Ve druhé třetině směrem k vítkovické střídačce fouknul nečekaně studený vítr, když se domácí chopili vedení. Výkon z něhož mrazí, ale může zastavit reprezentační eskymák ve vítkovickém iglú, tak uvidíme, co přinese třetí třetina.
40:00 Střely ve druhé třetině: SKV 6; VÍT 12
39:45 Rýpar zkoušel oblouček před domácí branku, ale domácí obrana jeho spoluhráče nepustila ke slovu.
38:26 Souček si připisuje první výrazný zákrok, zuby si na něm vylámal Hartman.
35:29 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 4:2
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #53 Marek Bräuer, asistoval #88 Jiří Besta (4:2)
35:29 Střela z pravé strany na zadní tyčku snížila domácí náskok na dvě branky
35:18 Domácí Hájek ustál obranný důrazný zákrok Jastřembského.
34:51 Neherově střele chyběly centimetry, takhle na ní ale Mazák vyzrál zákrokem maskou.
31:34 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 4:1
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #24 Petr Hartman, asistoval #2 Marian Jelínek (4:1)
31:34 Střídání brankáře. Nový brankář #29 Lukáš Souček družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice
31:34 Jelínek zlikvidoval šanci Vítkovic, předběhl dva hráče a nahrál Hartmanovi, který nedal Gurkovskému šanci a vyhnal ho z branky. Do hry se tak dostal i druhý hráč českého národního týmu Lukáš Souček.
30:53 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 3:1
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #2 Marian Jelínek, asistoval #29 Martin Skřivánek (3:1)
30:53 Jelínek na Skřivánka, Skřivánek na Jelínka a máme tu dvoubrankové vedení domácího týmu.
30:11 Ondra Stuchlík měl před brankou velký prostor, ale nahrávku vzduchem netrefil dost dobře na gól.
29:16 Vyloučen hráč #5 Ondřej Firda družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za nedovolené vrážení
29:16 Rossi po samostatném úniku skončil místo balonku v náruči Gurkovského. Firda si za tuhle seznamku vysloužil trest a máme tu první přesilovou hru.
28:34 Vítkovice teď kombinují kolem domácí branky, ale díru v bloku hledají zatím marně.
27:06 Na míčku Vinohrady, ale zdá se, že Vítkovice vědí, na které místo domácího týmu zatlačit a ve chvíli, kdy je Linhart zády do hry, hosté se mobilizují k napadání.
26:29 Oba vyloučení se sice vrátili do hry, ale pořád se spíš jen běhá ze strany na stranu.
25:46 Prostor prospěl domácímu týmu, ten otáčí utkání a jde do vedení,
25:45 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 2:1
25:20 Zatím se jen běhá ze strany na stranu.
24:06 Vyloučen hráč #88 Jiří Besta družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za hrubost
24:06 Vyloučen hráč #9 Peter Kachnič družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za hrubost
24:06 A prořídlo to i na hřišti. Za potyčku před domácí brankou si na trestnou sedli Kachnič a Besta.
22:37 Nutno podotknout, že už tak řídké řady vítkovických čítají od začátku utkání jednu mezeru navíc. Kvůli zapomenutému dresu dnes do utkání nenastoupil Lukáš Řezanina. Jediným slovenským reprezentantem ve hře tak zůstal Mazák v domácí brance.
21:43 Na Hájka koukala prázdná branka, on však kolegiálně se soupeřem trefil pouze boční síťku.
21:14 Slyšet už je i vinohradskou mládež, kterak fandí svému týmu.
20:36 Hned od začátku třetiny je to boj o každý míček a herní prostor.
20:12 Vítkovice si poradí i bez trenéra, ten teď teprve míjí stolek.
20:00 Střely v první třetině: SKV 7; VÍT 8
19:59 První třetina nabídla místo kalamity jen sem tam nějakou vločku, zatím by to nedalo ani na malého sněhuláka. Druhá část bude začínat opět za vyrovnaného stavu. S dalším sněhovým zpravodajstvím se přihlásíme opět po přestávce.
19:47 Hartmanův pokus o brejk, Vítkovice likvidují.
19:26 Poslední minuta je relativně v klidu. Vítkovice s míčkem nikam nepospíchají.
18:02 Linhartovu střelu od mantinelu mohli z brankoviště dorazit Hájek a Hanák, ale ani jeden ji netrefil.
17:14 Jastřembský si promíchal celou obranu napříč obrannou polovinou a zkusil střelu z úhlu, ten si Mazák pohlídal.
16:21 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 1:1
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #2 Marian Jelínek bez asistence (1:1)
16:21 Bräuerovu střelu vyrazil Mazák maskou, odraženého míčku se chopil Marian Jelínek a jeho tečovaná střela zaplula až za Gurkovského. Je vyrovnáno.
15:17 Po tlaku hostů následoval pomalý brejk, a překvapivá střela Hájka, která šla jen centimetry od branky Vítkovic.
14:29 Domácí Hájek předvedl fintu, nahrávka po jeho míchanici však nesměřovala na nikoho konkrétního a Vítkovice se chopily míčku.
13:38 Gregor střela, Svoboda dorážka, Rossi druhá dorážka, Gurkovský na zadku likviduje všechny tři střely.
13:07 Kachnič poctivě hlídal svůj rybníček, Vítkovice se rozhodly nenapadat tuhle hru za vlastní bránou.
12:12 Linhart sám na středu, nahrávku za doprovodu zvukového efektu promáchl.
11:26 Další Rýparův pokus tentokrát zpoza domácí branky.
09:52 Jelínek tak dlouho hledal ideální pozici na střelu, až z toho byla tyčka. Zadní. Odraz od mantinelu.
06:55 Střelou od půlky se pokusil náskok navýšit Rýpar, ale střelu zablokoval chumel u domácí branky.
06:49 Nahrávka Zbyňka Stuchlíka promáchl Ondra Stuchlík, zachránit se to z druhého sledu pokusil Hanák, ale Gurkovský měl nohy na správném místě.
05:23 Schovanou střelu za Mazákova záda poslal Herblich. Vítkovice se ujímají vedení.
05:21 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 0:1
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #26 Lukáš Herblich, asistoval #88 Jiří Besta (0:1)
04:12 Z Vinohrad je nejdůraznější klasicky Stuchlíkovic lajna. Domácí Hájek otestoval Gurkovského chrániče.
03:56 Zatím je hra hodně aktivní a rozložená na obě hrací poloviny.
02:38 Bratři Stuchlíkové komplikovali situaci obráncům hostů. Linhartova přízemní střela už tak nebezpečná nebyla.
01:56 Rýpar vzdušným pasem hledal před brankou Hájka (toho svého) ale gól z toho nevytěžili.
01:29 Z míčku mají zatím více Vítkovice.
00:02 Utkání odstartovalo, míček pro hosty
00:00 A teď už k věci, tedy k zápasu. Při pohledu na tabulku by se mohlo zdát, že kalamita může nastat i v okolí domácí branky. Nenechte se však mýlit, přátelé. Letošní superligové výsledky jsou dosti nevyzpytatelné a stát se může cokoliv. Vítkovice přijely bez nejproduktivnějšího reprezentanta a jednička národního týmu zůstane na lavičce stejně jako kapitán Sladký, který si dnes střihne asistenta trenéra.
00:00 My na Vinohradech jsme rádi, že sněží. Sníh nás netrápí do chvíle, než přijde obleva. Ovšem kdyby pršelo, to by byla jiná. Déšť by totiž návštěvníci dnešního utkání pocítili pravděpodobně okamžitě. Takové bezprostřední zážitky my tu v největší sokolovně na světě umíme!
00:00 Prahu během dnešního odpoledne pokryla neprostupná (asi šesticentimetrová) vrstva sněhu. Naštěstí to hostům dlouhou cestu na Vinohrady nezhatilo. A nejen to, dokonce jim to nezabránilo ve fotbálku na zasněženém parkovišti.
00:00 Hezký večer z prvního superligového utkání v novém roce, které hostí pražská Rieger aréna. Diváci na tribunách budou přihlížet duelu mezi domácími Vinohrady a nikým jiným, než loňskými superfinalisty z Vítkovic.