• 59 58:54
    0:7
    (Tlapák)

Sokol Pardubice - Tatran Teka Střešovice 0:7
branky: 16. Jonáš Kreysa, 22. Filip Ullmann, 23. Milan Meliš, 34. Jonáš Kreysa, 34. Jakub Kolísko, 52. Dalibor Švéda, 59. Jakub Kolísko; rozhodčí: Martin Both - Vladimír Černín; vyloučení: 2:2; využití: 0:1; diváků: 272; zásahy brankářů: Martin Haleš 8, Jakub Levínský 4 - Michal Rebro 20; po třetinách: 0:1, 0:4, 0:2
59:59 Komentář trenéra domácích Ladislava Štancla: Skóre utkání jasně ukazuje, v čem byl dnes největší rozdíl. Utkání bylo odbojované. Chyběl klid v koncovce, přesnější muška a důslednější přístup v obraně, abychom vůbec mohli pomýšlet na nějaké body. Máme dva týdny na to, připravit se na klíčové zápasy, které nás čekají.
59:59 Komentář trenéra hostu Milana Fridricha: Dnes velice dobře odbojované utkání. Díky tomu, že se nám i dařilo v koncovce, vypadá výsledek jasně, ale bylo tuhý boj o každý metr. Do dalších zápasů ještě musíme přidat. Děkujeme soupeři a divákům.
59:59 Střely ve 3. třetině: Sokol 7, Tatran 5.
59:58 Konec zápasu, Sokol bohužel žádnou branku nevstřelil. Rebro má čisté konto.
58:54 GÓL Tatran Teka Střešovice! 0:7
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil #28 Jakub Kolísko, asistoval #5 Adam Tlapák (0:7)
58:54 Půltucet a jeden pro hosty po zakončení Kolíska.
58:33 Zápas se už spíše dohrává 'z povinnosti'.
57:30 Ležící Rebro vytrčil levou nohu, která odrazila míček po střele Škeříka.
55:55 Tatran chce hrát na míčku, moc se mu to nedaří. Sokol toho ovšem zatím nevyužil. Je to marné.
53:56 Jeden z arbitrů dnešního utkání teď prokázal svou 'techniku hole', vyčistil brankoviště Rebra místo jednoho z mladých podavačů míčků. Diváci to ocenili potleskem.
51:46 GÓL Tatran Teka Střešovice! 0:6
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil #87 Dalibor Švéda bez asistence (0:6)
51:46 Střídání brankáře. Nový brankář #55 Jakub Levínský družstva Sokol Pardubice
51:46 Přesilovka se Sokolu vůbec nepovedla. Švéda osamocen za brankou Haleše, a poradil si náramně. Oběhnul branku a míček dostal do sítě.
50:47 Přesilovka domácích zatím nic moc nepřinesla. Pražané hrají dobře pozičně, a blokují střely.
49:55 Vyloučen hráč #29 Filip Langer družstva Tatran Teka Střešovice na 2 minuty za blokování florbalky
49:55 Kourek se dral do zakončení, hůl mu zablokoval Langer.
48:27 Pixa se šikovně dostal do šance, i když měl proti sobě přesilu hráčů Sokola. Haleš jeho střelu vyrazil.
47:38 Po delším závaru před Rebrem, přišlo i slibné zakončení od Žáčka. Ovšem nic víc.
43:46 Už je to jasné, Sokol promíchal a zmenšil sestavu. Kapitán Zozulák má za parťáky Teichmana a Pakostu.
43:13 Kreysa tentokrát netrefil, Meliš ho opět hledal krosovou přihrávkou vzduchem.
41:29 Nejprve šance Pardubic, Žáček ani Kourek nebyli úspěšní. A pak Tatran zahrozil. Stav neměnný.
39:59 Střely ve druhé třetině: Sokol 6, Tatran 6..
38:27 Vzrušená diskuse s rozhodčími, poté potlesk pro Haleše. Ano, vrátil se do brány po krátkém ošetření, které zapříčinilo seknutí hostujícího hráče.
37:31 Náznak od Pardubic, rychlá kombinace přes střed, rána Zozuláka ovšem nad 'zařízení'.
36:12 Dnešní utkání sleduje 272 diváků.
33:45 Dva góly v rychlém sledu, a domácí si berou oddechový čas. Potřebují se nastartovat.
33:44 Timeout Sokol Pardubice
33:44 GÓL Tatran Teka Střešovice! 0:5
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil #28 Jakub Kolísko bez asistence (0:5)
33:44 A je tu další branka Střešovic, Kolísko zachytil přihrávku Kaluži. Sám prošel až do zakončení. Nemýlil se.
33:06 GÓL Tatran Teka Střešovice! 0:4
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil #8 Jonáš Kreysa, asistoval #29 Filip Langer (0:4)
33:06 Langrova individuální akce, kdy proběhnul z vlastní poloviny do obrany domácích vedla k zakončení Kreysy.
31:11 Krigovský narýsoval přihrávku skrze obranu Tatranu, která byla oslabená střídáním. Janeček promarnil tuto šanci.
29:48 Hosté po nějaké době na míčku, a kontrolují hru.
26:55 Pardubice uklidnili hru, aby mohli založit postupný útok. Tatran pozorně brání.
24:29 První branku domácích mohl dát Teichman po přesném pasu Oubrechta, sám proti Rebrovi selhal. Byla to šance typu 'tohle se ale dává'.
22:48 GÓL Tatran Teka Střešovice! 0:3
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil #70 Milan Meliš, asistoval #29 Filip Langer (0:3)
22:48 Jenže domácí pak znovu přišli o míček, Langer lahůdkovou přihrávkou našel Meliše, jehož volej ze vzduchu skončila tam kde měla.
22:41 Riskatní rozehrávku Bílého Tatran ještě nepotrestal.
21:19 GÓL Tatran Teka Střešovice! 0:2
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil #91 Filip Ullmann, asistoval #16 Martin Mühlfait (0:2)
21:19 Trochu nenápadná střela Ullmanna ze středu hřiště zaplula do rohu branky Haleše. Ten nejspíš neměl ideální výhled.
20:19 Prostřední část odpálil Kreysa svou táhlou střelou po výběhu od mantinelu.
19:59 Střely po prvním třetině: Sokol 7, Tatran 8.
19:55 Pražané v klidu dohrávají třetinu na míčku ve vlastním pásmu.
19:07 Střela Petra od mantinelu protáhla krční páteř Rebra. Ten použil rameno i masku, aby míček vyrazil.
17:52 Gól dodal zápasu šťávu.
15:27 Situace před gólem notně zvedla domácí lavičku. O emoce tak už není nouze.
15:26 GÓL Tatran Teka Střešovice! 0:1
15:26 Po sporném zákroku hostujícího hráče hra pokračovala, Langer na středu posunul míček na mantinel na volného Kreysu, a ten propálil Haleše.
13:31 Vyloučen hráč #89 Jan Bílý družstva Sokol Pardubice na 2 minuty za vysoká florbalka
13:31 Bílý teď zahrál vysokou holí. Rozhodčí jsou nekompromisní, podle nich to bylo nad pasem.
11:23 Škeřík pod tlakem poté co Tatran vytáhnul presink na útočnou polovinu.
10:14 Každopádně, zatím je utkání bez vyložených šancí. Je to tak trochu 'nuda'.
08:35 Opakoval se scénář z 6. minuty. Hosté s míčkem na útočné polovině. Haleš chytil míček, poslal do brejku Pakostu, jeho bekhendová střela z voleje.
06:40 Po slovní rozmíšce během přerušené hry vyloučili rozhodčí oba hráče. Následně domlouvali kapitánům, že chtějí vidět hlavně florbal.
06:39 Vyloučen hráč #48 Lukáš Prix družstva Sokol Pardubice na 2 minuty za nesportovní chování
06:39 Vyloučen hráč #87 Dalibor Švéda družstva Tatran Teka Střešovice na 2 minuty za nesportovní chování
05:44 Už to vypadalo, že Tatran bude postupovat do útoku, ale Sokol zachytil míček. Pakosta v zakončení bekhendem minul branku Rebra.
04:57 Po jednom souboji rozhodčí domlouvá obránci hostů.
03:41 První řada Sokola teď na útočné polovině. Ovšem žádnou šanci si nepřipravila.
02:01 Tatran kombinuje na útočné polovině. Haleš zatím neměl moc práce.
00:58 Bílý opakovaně zkontroloval pevnost postoje Meliše, ten zůstal ledově klidný.
00:01 Hezký podvečer z Pardubic. Začíná nám další zápas domácího Sokola s Tatranem Střešovice.