60
  • 60 59:15
    Liberec

FBC Liberec - FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA 2:4
branky: 4. Tomáš Marek, 55. Petr Salát - 19. Filip Hrabal, 23. Jiří Juhaňák, 45. Jakub Mendrek, 57. Jiří Bauer; rozhodčí: Jiří Dolanský - Vojtěch Sýkora; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; diváků: 153; zásahy brankářů: Vít Vaníček 10 - Jakub Klobučník 17; po třetinách: 1:1, 0:1, 1:2
60:00 Komentář trenéra domácích(Filip Hanžl): I když jsme dnes bez bodu, přišel oproti předchozím zápasům zlepšený výkon. Věříme, že dnešním večerem jsme zlomili herní krizi a v příštích zápasech to zúročíme bodovým ziskem. Soupeři i rozhodčím díky a šťastnou cestu domů.
60:00 Komentář trenéra hostů(Karel Ševčík): Už minulý zápas s Pardubicemi jsme brali jako předčasné playoff. Tedy i do Liberce jsme jeli s vnitřním nastavením playoff. Zápas velmi těžký, snažili jsme se hrát hodně takticky a organizovaně. Ještě to není úplně ono, pořád můžeme věci zlepšovat, ale směr to má. Kluky musím pochválit za obrovské nasazení. Soupeři děkuji za zápas.
60:00 Střely celkem: Liberec: 19 , Ostrava: 14.
60:00 Střely po třetí třetině: Liberec: 6 , Ostrava: 4.
60:00 Hráčí utkání: Liberec: Lukáš Lhota , Ostrava: Štěpán Laja.
59:15 Timeout FBC Liberec
59:01 Běží poslední minuta třetí třetiny.
58:45 Liberec hraje v šesti.
57:32 Liberec tlačil Ostravu ve vlastním pásmu, ale branku nevsítili.
56:27 Ze střední vzdálenosti pálil domácí Salát, ale branku minul.
56:01 GÓL FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA! 2:4
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil #65 Jiří Bauer, asistoval #43 Michal Sládek (2:4)
55:19 Vyloučen hráč #14 Jiří Juhaňák družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 2 minuty za hra rukou
54:50 Liberec snižuje na 2:3, a uvidíme jestli domácí tým zvládne během pěti minut vyrovnat.
54:49 GÓL FBC Liberec! 2:3
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #10 Petr Salát bez asistence (2:3)
51:13 Tentokrát skvělý zákrok vytáhl na druhé straně domácí Vaníček, když tělem zastavil samostatný nájezd.
50:09 Pěkná střela, z otočky střílel opět domácí Valeš, ale na poslední chvíli dal do střely brankař Laja ruku.
47:50 Ostrou střelu vyslal domácí Valeš, ale brankař Laja skvěle zasáhl rukou.
47:15 Z otočky za brankou zkusil vystřelil domácí Marek, ale střela nešla do branky.
46:35 Po chybné rozehrávce domácích, jsme viděli střelu, kterou ale jistě zablokoval jeden z Libereckých obránců.
45:27 Skvěle odebral míček domácí Lhota, následně vystřelil, ale bohužel mimo.
44:40 GÓL FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA! 1:3
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil #44 Jakub Mendrek bez asistence (1:3)
43:20 V šanci se ocitl domácí Kořínek, ale brankář jistě zasáhl.
40:01 Úvodní buly třetí části vyhrává tým Liberce.
40:00 Střely po druhé třetině: Liberec: 6 , Ostrava: 4.
39:01 Běží poslední minuta druhé třetiny.
38:26 Parádní zákrok vytáhl opět Liberecký Vaníček, když šli hráči Ostravy dva na brankaře domácích, ale Vaníček drží Liberecké.
36:53 Skvěle zasáhl Vaníček proti střele zblízka.
35:40 Vyloučen hráč #35 Lukáš Veselý družstva FBC Liberec na 2 minuty za vysoká florbalka
33:31 Tentokrát byl před brankou sám Kořínek, ale opět zasáhl brankář Ostravy.
32:39 Následně na to byl před brankou domácí Kopecký, ale neskutečně zasáhl Laja.
32:03 Po přihrávce střílel domácí Salát, ale střela šla mimo.
31:00 Domácí hrají dobře do obrany, a snaží se vyrovnat.
28:20 Po brance Ostravy, se šel zápas hodně nahoru a dolů, a je velice vypjatý.
25:30 Liberec hraje v plném počtu.
24:44 Šance hostů, ale skvěle rukou zasáhl Vaníček.
23:30 Vyloučen hráč #11 Petr Kološ družstva FBC Liberec na 2 minuty za sekání
22:32 GÓL FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA! 1:2
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil #14 Jiří Juhaňák, asistoval #19 Aleš Zálesný (1:2)
22:06 Domácí Ferdan se ocitl v dobré příležitosti, ale netrefil branku.
21:15 Velká šance Ostravy, skvěle zasáhl domácí Vaníček.
20:01 Úvodní buly druhé třetiny vyhrává tým z Ostravy.
20:00 Střely po první třetině: Liberec: 7 , Ostrava: 6.
19:01 Probíhá poslední minuta první třetiny.
18:27 GÓL FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA! 1:1
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil #23 Filip Hrabal, asistoval #27 Dominik Eichner (1:1)
18:10 Skvělý zákrok předvedl hostující Haja, když se domácí hnali dva na jednoho skvěle zasáhl.
17:41 Z otočky střílel domácí Valeš, ale střela šla těsně mimo branku.
16:18 Další střela hostů, která tentokrát šla mimo.
15:16 Vidíme šanci na druhé straně, kdy z blízkosti pálil Mendrek, ale skvěle zasáhl brankař domácích.
14:30 Opět to byl Veselý kdo z dálky vystřelil, ale střela šla opět mimo.
11:22 Z otočky pálil domácí Veselý, ale střela šla mimo branku.
08:41 Tentokrát vidíme tyčku nastřelenou hráči Ostravy.
07:45 Pěkná kombinace domácích, když před brankařem stál sám Kološ, ale brankář Laja skvěle zasáhl.
07:18 Další šance Ostravy, kdy po přihrávce zkoušel zakončit Zálesný, ale střela šla nad branku.
06:40 Opět skvělý Vaníček, který tentokrát vykryl střelu i následnou dorážku Ostravských.
05:58 Po chybě domácí obrany se hnal Sládek sám na brankaře Vaníčka, ten ale skvěle zasáhl.
04:48 Vidíme šanci i na druhé straně, když několik hráčů se dostalo k dorážkám, ale obrana společně s brankařem domácích zafungovala.
03:13 GÓL FBC Liberec! 1:0
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #21 Tomáš Marek, asistoval #10 Petr Salát (1:0)
02:01 Tentokrát opět střela ze strany domácích, protentokrát to byl Valeš kdo zkusil vystřelit, ale střela se zastavila na brankaři Lajovi.
00:30 Hned v úvodu utkání vidíme šanci domácího Kořínka, ale brankař hostí skvěle zasáhl.
00:01 Úvodní buly dnešního zápasu vyhrává tým domácích.