5:7
    Dominik JANSA
    ()

FBC 4CLEAN Česká Lípa - FbŠ Bohemians 5:7
branky: 6. Kamil Břiška, 9. Radek Krajcigr, 32. Jaromír Ekl, 50. Radek Krajcigr, 58. Dominik Jansa - 2. Patrik Kieler, 6. Jakub Buršík, 16. Kryštof Krbec, 27. Patrik Kieler, 33. Patrik Kieler, 39. Daniel Cabejšek, 43. Vojtěch Zezulka; rozhodčí: Petr Černý - Jiří Janoušek; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; diváků: 310; zásahy brankářů: Jan Dvořák 12, Ivan Ponomarev 4 - Michal Kotouček 12; po třetinách: 2:3, 1:3, 2:1
60:00 Vyjádření trenérky domácích, paní Lenky Bartošové: „Dnešní zápas rozhodlo neproměňování šancí a výborný výkon gólmana soupeře. Díky všem za utkání.“
60:00 Vyjádření trenéra hostí, pana Michala Jedličky: „Pro nás extrémně důležitý zápas o zachování si naděje pro play-off. Hra byla celkem slušná až na třetí třetinu, kdy nás domácí zatlačili a ještě zdramatizovali průběh utkání. Děkujeme soupeři, divákům i pořadatelům.“
60:00 Střely ve třetí třetině: 3 - 5.
59:59 Utkání končí nepříznivým výsledkem pro domácí, o to důležitější bude tedy porazit brněnské Bulldogs.
59:00 Hraje se poslední minuta základní hrací doby.
58:58 Těsně před bránou dokázal osamocený balon doběhnout Tichý a zabránit mu v cestě do odkryté klece.
57:50 Česká Lípa rozehrává power-play.
57:23 GÓL FBC 4CLEAN Česká Lípa! 5:7
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil #37 Dominik Jansa bez asistence (5:7)
57:23 Dokonce ve vlastním oslabení se dokázal prosadit dlouhým sólem Dominik Jansa! Kotouček proti němu neměl žádnou šanci.
57:00 Do konce poslední části zbývají tři minuty.
55:42 Vyloučen hráč #55 Jakub Jirsa družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa na 2 minuty za bránění ve hře
55:27 Za vlastní bránu pronásledoval Kadlece Růžek, českolipský obránce se ale dokázal dostat ze sevření.
53:17 Branou hostí projel Krajcigr až k zadnímu mantinelu, o nedovolený zákrok se ale nejednalo.
52:43 V obraně kombinuje Tichý se Spilkou
49:58 GÓL FBC 4CLEAN Česká Lípa! 4:7
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil #77 Radek Krajcigr z trestného střílení (4:7)
49:58 Milisekundu před střelou sekl obránce Bohemians do čepele Tichého a uvidíme trestné střílení!
48:47 Krajcigr srazil u střídačky hostí Kielera, vzápětí se mu omluvil a oba borci odešli střídat.
46:00 Vyloučen hráč #7 Patrik Šebek družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za zdržování hry
46:00 Po odpískání volného úderu odpálil balon hráč hostí pryč a byl potrestán.
45:20 Střídání brankáře. Nový brankář #30 Ivan Ponomarev družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa
45:20 Přerušení kvůli střetu dvou hráčů u střídačky hostí využil tým domácích k vystřídání gólmanů.
42:21 GÓL FbŠ Bohemians! 3:7
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #3 Vojtěch Zezulka bez asistence (3:7)
42:21 Ze třetí třetiny není odehráno ani pět minut a hosté střílí další branku. Nyní vedou již 7:3.
40:38 První přerušení ve třetí třetině bylo způsobeno faulem domácích.
40:01 Podruhé v tomto zápase končí zahajovací balon na čepelích domácích.
40:00 Střely ve druhé třetině: 7 - 8.
39:00 Hraje se poslední minuta druhé části.
38:34 GÓL FbŠ Bohemians! 3:6
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #77 Daniel Cabejšek, asistoval #21 Jakub Buršík (3:6)
38:34 Hosté odskakují na rozdíl tří branek.
38:18 Kadlecova hokejka ale nyní končí ve hřišti na dvě části.
37:53 Kněžour chtěl přihrát před bránu svému volnému spoluhráči, brána mu ale stála v cestě.
36:23 Slaný zkusil propálit několik bránicích hráčů Bohemians, střela díky své razanci prorazila.
35:28 Vedle pálí Buršík.
34:35 Na hřišti to momentálně vypadá jako při přesilovce hostí.
32:48 GÓL FbŠ Bohemians! 3:5
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #66 Patrik Kieler, asistoval #68 Lukáš Kuncman (3:5)
32:48 Po tlačenici domácích ve vlastním brankovišti končí balon za brankovou čarou! Bohemians vede 5:3.
31:51 GÓL FBC 4CLEAN Česká Lípa! 3:4
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil #88 Jaromír Ekl, asistoval #54 Daniel Kněžour (3:4)
31:51 Ekl po odrazu zpracoval balon a svou cestu přes hřiště zakončil gólem!
28:12 Domácí hráče hlasitě podporuje také plné hlediště, které je žene kupředu.
26:33 GÓL FbŠ Bohemians! 2:4
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #66 Patrik Kieler, asistoval #77 Daniel Cabejšek (2:4)
26:33 Další úder hostí, prosadila se gólové duo první branky ve stejném pořadí.
26:04 Dobře zamýšlel Krajcigr nahrávku na Jirsu, ten byl ale dobře bráněn.
25:32 Další rozehra před střídačkou hostí pro tým České Lípy.
24:31 Dlouhou přihrávku posílal po mantinelu na Jansu Slaným, první jmenovaný byl ale v obležení obrany hostí.
22:56 Česká Lípa ale na nic nečeká a vyráží vpřed, gólman hostí ale nepouští žádný balon za sebe.
21:09 Oba týmy vyčkávají na první útok soupeře.
20:01 Úvodní balon druhé periody získal tým hostí.
20:00 Střely v první třetině: 7 - 10.
19:58 Dvě vteřiny před koncem třetiny se hostující trenér velmi hlasitě přes celou halu domáhal vyloučení, rozhodčí ale k udělení trestu neměli důvod.
19:01 Hraje se poslední minuta první třetiny.
18:38 Rozehra před bránou Dvořáka pro domácí tým.
17:18 Minela Dzierži možná právě nyní stála Českou Lípu vyrovnání. Před prázdnou bránou netrefil bekhednem ideálně.
15:56 GÓL FbŠ Bohemians! 2:3
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #98 Kryštof Krbec, asistoval #9 Matyáš Krebner (2:3)
15:56 A druhou asistenci v utkání si připisuje Krebner, tým Bohemians vede 3:2
15:51 Do útoku vyráží opět pražský tým.
13:33 Domácí přečkali oslabení v pořádku.
11:33 Vyloučen hráč #12 Lukáš Mlejnek družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa na 2 minuty za bránění ve hře
11:30 Za bránění ve hře si na trestnou lavici jde odpočinout kapitán Lukáš Mlejnek.
08:03 GÓL FBC 4CLEAN Česká Lípa! 2:2
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil #77 Radek Krajcigr bez asistence (2:2)
08:03 Podruhé v zápase je srovnáno! Prosadil se Radek Krajcigr!
07:10 Domácí ale chtějí vyrovnat, je vidět, že si uvědomují důležitost dnešního utkání.
05:55 GÓL FbŠ Bohemians! 1:2
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #21 Jakub Buršík, asistoval #9 Matyáš Krebner (1:2)
05:55 Ani ne půl minuty potřebovali hráči Bohemians k tomu, aby zvrátili vedení zpět na svou stranu.
05:32 GÓL FBC 4CLEAN Česká Lípa! 1:1
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil #91 Kamil Břiška, asistoval #77 Radek Krajcigr (1:1)
05:32 A máme srovnáno! Po hezké přihrávce Krajcigra vsítil vyrovnávací gól Bříška!
03:50 Pěkný pokus Kněžoura bohužel nekončí za Kotoučkem.
02:50 Balonek střídavě na čepelích domácích i hostí.
01:05 GÓL FbŠ Bohemians! 0:1
01:05 A po přihrávce Cabejška se prosadil v zápase poprvé Kieler, hosté vedou 1:0.
00:57 V obranném pásmu kombinuje obrana Bohemians.
00:25 Rozehru v útočném rohu vybojoval Ekl.
00:01 Úvodní buly zápasu pro domácí.