vysoká florbalka
  • 60 59:34
    Bohemians

TJ Sokol Královské Vinohrady - FbŠ Bohemians 7:8
branky: 18. Petr Hartman, 20. Petr Hartman, 30. Martin Skřivánek, 38. Jan Svoboda, 56. Lukáš Lanc, 58. Lukáš Lanc, 58. Jan Svoboda - 4. Patrik Kieler, 7. Josef Juha, 10. Matyáš Krebner, 37. Pavel Čihák, 41. Patrik Šebek, 45. Patrik Šebek, 54. Patrik Šebek, 59. Pavel Čihák; rozhodčí: Jiří Dolanský - Vojtěch Sýkora; vyloučení: 3 + Ondřej Stuchlík (SKV) 5:3; využití: 1:2; diváků: 265; zásahy brankářů: Petr Weissgärber 5 - Michal Kotouček 14; po třetinách: 2:3, 2:1, 3:4
60:00 Komentář trenéra hostů Michala Jedličky: 'Dnešní zápas jsme si užili, uvidíme, jak se nám bude usínat. Opět jsme zahráli dobře první a třetí třetinu, kdy jsme byli lepší a dominovali jsme utkání. Bohužel nám nevyšla druhá třetina a soupeřova powerplay, kdy soupeř vyrovnal na 7:7. Bylo důležité, že jsme se z toho nesložili a po pár sekundách jsme dali osmý gól, který pro nás měl cenu zlata. Děkujeme soupeři a divákům.'
60:00 Komentář vedoucího domácích Michala Pazdery: 'Výpadek v prvních deseti minutách, nevyužité přesilovky na začátku druhé třetiny a nekoncentrace na počátku třetí třetiny nás stálo poklidný konec sezony. Děkujeme skvělým divákům, rozhodčím a soupeři.'
60:00 Střely celkem: SKV 21 - 13 Bohemians
60:00 Střely ve třetí třetině: SKV 9 - 5 Bohemians
59:57 Vyloučen hráč #65 Ondřej Stuchlík družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 5 minuty za vysoká florbalka
59:57 Ondřej Stuchlík při pokusu o poslední střelu nešťastně při došvihu trefil Patrika Šebka hokejkou do hlavy.
59:34 Timeout FbŠ Bohemians
59:25 Skřivánek měl sice před sebou odkrytou branku, ale balonek měl pod sebou a ještě byl velmi těsně bráněn.
58:25 Domácí opět v šesti.
58:13 GÓL FbŠ Bohemians! 7:8
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #44 Pavel Čihák, asistoval #21 Jakub Buršík (7:8)
58:13 Divoká hra po posledním gólu domácích vyústila v křižnou přihrávku Buršika, kterou i přes velkou snahu Weissgärbera do branky dostal Čihák.
57:53 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 7:7
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #76 Jan Svoboda, asistoval #29 Martin Skřivánek (7:7)
57:53 Skřivánkova střílená přihrávka na Svobodu před brankou, od jehož hokejky se balonek odrazil do horního rohu a je vyrovnáno.
57:08 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 6:7
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #19 Lukáš Lanc, asistoval #29 Martin Skřivánek (6:7)
57:08 Lancova třetí střela při hře v šesti hráčích v poli a druhá úspěšná, domácí jsou na dostřel.
56:24 Lancova další nebezpečná střela, Kotouček kryje.
55:07 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 5:7
55:07 Lancova střela se odrazila od tyče do Kotoučkových zad a za brankovou čáru.
54:27 Domácí hrají v šesti hráčích v poli.
54:24 Timeout TJ Sokol Královské Vinohrady
53:52 GÓL FbŠ Bohemians! 4:7
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #7 Patrik Šebek bez asistence (4:7)
53:52 Šebek čistě obral o míček Hartmana a střelou do horního rohu kompletuje v dnešním utkání čistý hattrick.
52:58 Nádherně sehraná rozehrávka z rohu, střelu Ondřeje Stuchlíka do odkryté branky neskutečně vytáhl Kotouček.
51:44 Domácí přežili oslabení, teď budou muset myslet především na útok.
50:45 Ondřej Stuchlík šikovně získal balonek a z přesilovky Bohemians ukousl dobrých 20 sekund.
49:44 Vyloučen hráč #2 Marian Jelínek družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za sekání
49:06 Domácí se teď nemohou pořádně dostat k balonku, Bohemians se také nikam neženou a spíše šetří čas.
46:04 Bohemians nikam s rozehrávkou nespěchají, stávající skóre jim momentálně vyhovuje.
44:55 GÓL FbŠ Bohemians! 4:6
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #7 Patrik Šebek, asistoval #66 Patrik Kieler (4:6)
44:55 Skřivánek se chtěl proháčkovat v oslabení co nejdále sám, ale balonek ztratil, z čehož vznikl protiútok 4 na 2 a druhý gól Patrika Šebka.
44:10 Vyloučen hráč #64 Zbyněk Stuchlík družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za bránění ve hře
43:02 Lanc se dostal do mírné potyčky s Buršíkem, nic, co by nevyřešil důrazný hvizd Jiřího Dolanského.
42:34 Gregor z krátkého zátahu vyzkoušel, jak se balonek odráží od Kotoučkovy masky.
41:30 Jelínek si chtěl chytře počkat na rozehrávku hostů, špatně ale situaci odhadl a Weissgärber se musel činit proti Šebkovi.
40:27 GÓL FbŠ Bohemians! 4:5
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #7 Patrik Šebek, asistoval #9 Matyáš Krebner (4:5)
40:27 Hned v úvodu třetí třetině Bohemians po krásné kombinaci vrací vedení na svou stranu.
40:00 Střely ve druhé třetině: SKV 5 - 4 Bohemians
39:46 Weissgärber vůbec neviděl střelu Marka Ďopana, ale dokázal na poslední chvíli zareagovat a zasáhnout.
38:40 Ondřej Stuchlík se ocitl sám mezi třemi obránci hostů, zkusil vypálit, ale netrefil branku.
37:38 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 4:4
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #76 Jan Svoboda bez asistence (4:4)
37:38 Svoboda lišácky přelstil Kotoučka a z nulového úhlu o jeho záda odrazil balonek do branky.
36:10 GÓL FbŠ Bohemians! 3:4
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #44 Pavel Čihák, asistoval #9 Matyáš Krebner (3:4)
36:10 Pavel Čihák vystřelil od pravého mantinelu a střela se nešťastně odrazila od Hanáka za Weissgärbera.
36:01 Linhart se hezky vytočil od mantinelu, ale ramenem ho fantasticky zastavil Kotouček.
34:10 Linhart běžel s balonkem kolem levého mantinelu, proběhl kolem něj Ondřej Stuchlík, přivlastnil si balon a přihrávkou před branku hledal Harneska, ten by dobře pokrytý.
33:25 Jelínek se pokoušel založit protiútok, ale přestřelil mantinel.
31:06 Kindl nechal balonek za sebou, jinak se pro Bohemians rýsovala velmi slušná brejková příležitost.
29:52 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 3:3
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #29 Martin Skřivánek, asistoval #24 Petr Hartman (3:3)
29:52 Hartman krásně od zadního mantinelu našel Skřivánka, který nekompromisní střelou na zadní tyč srovnává.
29:25 Zaváhání Jelínka v rozehrávce napravil skvělým blokem následné střely Hanák.
28:46 Gregor v nepřehledné situaci udělal efektní otočku, ale branku netrefil.
27:44 Jan Kapucián na brankovišti nedokázal doklepat balonek za Kotoučkova záda.
26:54 Vyloučen hráč #77 Daniel Cabejšek družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za nesportovní chování
25:42 Dobře postavené bloky po standardce Bohemians ocenila především domácí střídačka.
24:11 Juha se ihned po návratu z trestné lavice dostal do dobré šance, z důvodů neznámých ale zakončoval bekhendem.
23:53 Nenápadný výpad hostující čtyřky končí skvělým zákrokem Weissgärbera proti Kielerovi.
23:01 Kindl velmi bolestivě zblokoval Lancovu střelu.
22:06 Vyloučen hráč #10 Josef Juha družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za sekání
22:06 Juha při Hartmanově střele zatáhl za záchrannou brzdu a posílá Bohemians do čtyř.
20:38 Kieler trefil Lance sedícího na střídačce, tomu se to samozřejmě nelíbí.
20:06 Hned v úvodu krásná klička Svobody u levého mantinelu a fantastický Kotoučkův zákrok.
20:00 Střely v první třetině: SKV 7 - 4 Bohemians
19:33 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 2:3
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #24 Petr Hartman, asistoval #76 Jan Svoboda (2:3)
19:33 Hosté sehráli moc hezkou standardní situaci, ale nevystřelili z ní - do protiútoku se tak dostali Skřivánek s Hartmanem a Svobodou a Hartman skóruje podruhé v zápase.
18:42 Domácí měli standardní situaci z velkého brankoviště, Linhart měl na střelu spoustu času, ale branku ze čtyř metrů netrefil.
18:17 Obrovskou šanci pro Krebnera teď připravil Čihák, Krebner střílí vysoko nad.
17:29 Svoboda vystihl rozehrávku Bohemians, ale míček se od něj odrazil za mantinel.
17:08 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 1:3
17:08 Hartman svou typickou střelou z dlouhého výběhu přes osu pod ruku brankáře do protipohybu v přesilovce snižuje.
16:42 Linhart nenápadnou, ale velmi nepříjemně tečovanou střelou trefuje tyč Kotoučkovy branky.
16:13 Minuta z domácí přesilovky je pryč a žádnou šanci si Sokolové zatím nevytvořili.
15:34 Kotouček si přeci jen nechává ošetřit levou ruku, ale už se vrátil do branky a hra může pokračovat.
15:12 Vyloučen hráč #7 Patrik Šebek družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za sekání
15:12 Výhodu domácích přerušuje lehké seknutí Harneska do hostujícího brankáře, za což se švédský útočník ihned omlouvil.
14:57 Krbec vyslal táhlou střelu, kterou Weissgärber dobře viděl a chytil 'do teplejch'.
13:47 Zbyněk Stuchlík skvěle vystihl přihrávku v hostující rozehrávce, následný protiútok se Skřivánkem a Linhartem ale poslední jmenovaný měl řešit spíše střelou.
11:45 Skřivánkova chytrá klička, kterou Kotouček jen tak tak konečky prstů vytáhl.
11:06 Linhart na středu ustál nápor obránce, ale Kotoučka nepřekonal.
09:54 Dvě moc hezké akce Skřivánka - nejprve našel zajímavě před brankou Hartmana, potom se sám vytočil z rohu a trefil Kotoučka do masky.
09:11 GÓL FbŠ Bohemians! 0:3
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #9 Matyáš Krebner, asistoval #21 Jakub Buršík (0:3)
09:11 Krebner využil špatně postaveného bloku domácích a prostřelil Weissgärbera na zadní tyč.
08:25 Velká šance Ďopana po nepovedeném vyhození Gregora, Weissgärber se stačil včas přemístit.
08:03 Vyloučen hráč #64 Zbyněk Stuchlík družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za sekání
07:39 Hezky sehraná standardní situace domácích, po které Jelínek pálí těsně vedle.
06:54 GÓL FbŠ Bohemians! 0:2
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #10 Josef Juha, asistoval #3 Vojtěch Zezulka (0:2)
06:54 Zezulka našel nádhernou křižnou přihrávkou Juhu a ten zvyšuje na 2:0.
06:03 Růžek vyhnal Jakuba Záně z půlící čáry až skoro za domácí branku.
04:23 Linhart hledal obloučkem na středu Zbyňka Stuchlíka, ale ten byl dobře pokrytý.
03:34 GÓL FbŠ Bohemians! 0:1
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #66 Patrik Kieler, asistoval #9 Matyáš Krebner (0:1)
03:34 Hned z následného protiútoku z výběhu vypálil Kieler a otevírá skóre dnešního zápasu.
03:26 Jakub Záň zkoušel vypálit od mantinelu, ale jeho střela skončila vedle.
02:25 Svoboda připravil obrovskou šanci Gregorovi, ten ale ztroskotal na Kotoučkovi.
01:43 Hrozící protiútok Bohemians skvělým čistým zákrokem zastavil Vnuk.
00:59 Záň faulovaný na půlící čáře u mantinelu, domácí rozehrávají.
00:01 Na úvodním buly proti sobě Gregor a Krebner, úspěšnější domácí centr.
00:00 Dobrý nedělní podvečer z vinohradské Rieger Square Garden. Domácí SKV přivítá Bohemians, kteří jsou v tabulce o příčku výše. Oba celky rozhodně mají v posledním kole základní části o co hrát. Domácí mají ve svých rukou přímé udržení v Tipsport superlize, hosté v případě tříbodové výhry mohou doufat v postup do play-off.