1:5
    Jan NATOV
    (Chroust)

FBC Liberec - Technology Florbal MB 1:5
branky: 5. Jan Baudisch - 12. Josef Pluhař, 31. Petr Krzyžanek, 36. Jiří Curney, 56. Jakub Bína, 60. Jan Natov; rozhodčí: Petr Černý - Jiří Janoušek; vyloučení: 3:3; využití: 0:0; diváků: 185; zásahy brankářů: Tomáš Janota 18 - Petr Musil 11; po třetinách: 1:1, 0:2, 0:2
60:00 Komentář trenéra hostů(Jan Pazdera): Se zlepšeným výkonem po druhé a třetí třetině si odvážíme body proti srdnatě hrajícímu soupeři. Těšíme se na playoff.
60:00 Komentář trenéra domácích(Filip Hanžl): Dnes jsme předvedli pěkný výkon. Bohužel do playoff se letos i přes neskutečný průběh sezony nepodíváme. Hráčům, soupeři i rozhodčím díky.
60:00 Nejlepší hráči utkání: Liberec: Tomáš Janota , Mladá Boleslav: Petr Musil.
60:00 Střely celkem: Liberec: 12 , Mladá Boleslav: 23.
60:00 třely po třetí třetině: Liberec: 2 , Mladá Boleslav: 5.
59:11 GÓL Technology Florbal MB! 1:5
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil #88 Jan Natov, asistoval #14 Tomáš Chroust (1:5)
59:01 Probíhá poslední minuta třetí třetiny.
58:11 Domácí Salát trefuje tyčku, po tom co si domácí vytvořili tlak tak trefili pouze tyčku pro neštěstí Liberce.
56:34 Domácí hrají bez brankáře.
56:29 Timeout FBC Liberec
56:29 Domácí tým si vyžádal oddechový čas.
55:33 GÓL Technology Florbal MB! 1:4
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil #17 Jakub Bína, asistoval #33 Jan Jelínek (1:4)
54:30 Ke střele se z otočky dostal Curney, ale jeho střelu zablokoval první hráč.
52:51 Ke střele se dostal domácí kapitán Klucho, ale brankář Musil jistě zasáhl.
51:41 Vyloučen hráč #86 Adam Balatka družstva FBC Liberec na 2 minuty za vražení zády
51:41 Vyloučen hráč #70 Petr Krzyžanek družstva Technology Florbal MB na 2 minuty za vražení zády
51:30 Po několika přihrávkách se do šance dostal domácí Lhota, ale jeho střela šla mimo.
48:48 A do třetice v dnešním zápase Janota jistě nohou vystoupil a zablokoval akci.
47:19 Skvěle to teď pro domácího Marka připravil Salát, ale Marek netrefil ze skvělé příležitosti branku.
46:15 Ostrou střelu vyslal jeden z hostujících, ale skvěle rukou zasáhl domácí brankář Janota. A drží naděje Liberce.
45:22 Dnešní utkání sleduje 185 diváků.
43:53 Liberec dobře brání oslabení, nejdřív několikrát zablokoval střelu, a nenechává hosty vystřelit.
42:45 Vyloučen hráč #5 Jakub Kopecký družstva FBC Liberec na 2 minuty za sekání
40:27 Po rychlém přesunu hry vystřelil domácí Kološ, ale jeho střela šla těsně mimo branku.
40:01 Úvodní buly třetí třetiny vyhrává tým domácích.
40:00 Střely po druhé třetině: Liberec: 3 , Mladá Boleslav: 10.
39:36 Skvěle rukou zasáhl Janota po střele Krzyžanka.
39:03 Běží poslední minuta třetí třetiny.
38:43 Vyloučen hráč #40 Jiří Curney družstva Technology Florbal MB na 2 minuty za nedovolené vrážení
38:34 Vyloučen hráč #6 Matěj Klucho družstva FBC Liberec na 2 minuty za sekání
38:07 Následně po odrazu vidíme břevno Liberecké brány, kdy po střele Natova střela byla tečována a šla do břevna.
37:03 Mladá Boleslav drží míček hodně hluboko na své polovině, Liberec sice presuje hodně vysoko, ale je vidět že Boleslavští jsou skvěle připravený a nadále drží míček.
35:48 GÓL Technology Florbal MB! 1:3
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil #40 Jiří Curney, asistoval #88 Jan Natov (1:3)
33:18 Opět to byl hostující Natov, který z otočky vyslal ostrý projektil, který ale brankář Janata skvěle poslal nad branku.
32:26 Tentokrát to byl Natov jehož střela byla na druhé straně zblokována prvním hráčem.
31:16 Po sebraném míčku vypálil domácí Lhota, ale trefil prvního stojícího obránce.
30:25 GÓL Technology Florbal MB! 1:2
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil #70 Petr Krzyžanek, asistoval #16 Tadeáš Chroust (1:2)
29:31 Sám asi tři metry od branky Liberce stál Curney, míček ve vzduchu trefil, ale jeho střela letěla vysoko nad
26:55 Tentokrát šance na druhé straně, před brankařem stál domácí Lhota, ale míček nějak přeskákal za branku.
26:00 Skvělý Janota, několikrát domácí podržel a drží stav 1:1.
22:07 Po rychlém otočení hry se ke střele dostal domácí Balatka, ale jeho střela šla těsně mimo branku.
20:40 Hostující Krzyžanek trefuje druhou tyčku v dnešním utkání.
20:01 Úvodní buly druhé třetiny vyhrává tým hostí.
20:00 Střely po první třetině: Liberec: 7 , Mladá Boleslav: 8.
19:04 Probíhá poslední minuta první třetiny.
18:20 Před brankou Boleslavi se ocitl domácí Salát, ale jen tak lehce trefil skákavý míček, jen do hrudi brankáře Musila.
17:07 Po brance Boleslavi vidíme z obou stran obětavý florbal a oba týmy hrají rychlé a na oko diváka skvělé utkání.
13:36 Střela z otočky hostujícího Bíny, ale brankář Janota zasáhl nohou.
11:41 GÓL Technology Florbal MB! 1:1
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil #24 Josef Pluhař, asistoval #20 Martin Tokoš (1:1)
10:01 Znovu skvělý Janota, a opět to bylo nohou, když vykopl nohu a zneškodnil útok.
08:56 Sám před brankařem Mladé Boleslavi se ocitl Lhota, ale branku o kousek minul.
07:20 Teď jsme viděli šanci na druhé straně, byl to Tomašík který z blízkosti přestřelil.
06:48 Ke střele se dostal domácí Ferdan, ale branku po teči přestřelil.
05:31 Teď se vytáhl domácí Janota, když skvěle vystoupil a zneškodnil protiútok.
04:33 Po uvolnění a následné střele se prosadil domácí Jan Baudisch, Liberec vede 1:0.
04:32 GÓL FBC Liberec! 1:0
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #48 Jan Baudisch, asistoval #6 Matěj Klucho (1:0)
03:30 Z ostrého úhlu první ostrou střelou na branku domácích, trefil Curney tyčku.
03:08 Vidíme opatrný vstup do utkání od obou celků, ale více na míčku vidíme Mladou Boleslav.
01:28 Díky otočce se uvolnil domácí kapitán Klucho, ale jeho rána šla nad branku.
00:01 Úvodní buly dnešního utkání vyhrává tým hostí.