44
  • 44 43:50
    Jind. Hradec

FBC Štíři Č. Budějovice B - FK Slovan J.Hradec 4:4
branky: 10. Jakub Vojáček, 17. Václav Bíca, 22. Daniel Drobiš, 39. Josef Čížek - 11. Marcel Šuranský, 18. Jakub Florek, 22. Jakub Tejnor, 27. Ondřej Šimek; rozhodčí: Nikola Staňková - Václav Patera; vyloučení: 6:5; využití: 2:2; diváků: 32; zásahy brankářů: František Novák ? - Petr Toman ?; po třetinách: 1:1, 2:3, 1:0
44:59 Děkujeme všem za pozornost, klukům přejeme štastnou cestu domu. Poděkování patří i rozhodčím z Plzně kteří si dnes udělali výlet na jih. Adios!
44:59 a to je všechno! je konec! Zápas nahoru dolů, nakonec končí remízou. Hradecký tým měl více štěstí v koncovce a štíři měli smůlu.
44:35 Slepička našel krosovou přihrávkou Hanáka který ani tentokrát nepřekonal golmana a ten si zaslouží ocenění hráč utkání
44:00 štíři zkoušejí all in! v šesti zkouší rozhodnout zápas ve svůj prospěch. Atmosféra graduje
43:50 Timeout FK Slovan J.Hradec
43:23 tak ten chlapec má ale smůlu! Caha orazítkoval už druhou tyč a mohl být za hrdinu! Místo toho je spíše za smolaře
42:31 Hradec teď tahá za kratší provaz a štíří ždímají svého soupeře víc a víc.. Skončí tohle gólem?
42:21 To byl zákrok. Drobiš vyslal jedovatou střelu na přední tyč ale hostující golmán je dnes neuvěřitelný!
41:14 Zvoní tyč! Caha trefil míček ze vzduchu a chybělo pár centimetrů
40:12 Klucí rozebrete tu obranu zní z úst věrného budějovického fanouška, je pravdou že tato přesilovka se zatím štírům moc nedaří
39:09 Timeout FBC Štíři Č. Budějovice B
39:09 Vyloučen hráč #16 Vojtěch Koutný družstva FK Slovan J.Hradec na 2 minuty za blokování florbalky
39:09 Havelka zavelil k timeout. Cítí že tahle přesilová hra může být v dnešním utkání klíčová
38:49 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice B! 4:4
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil #27 Josef Čížek, asistoval #40 Daniel Drobiš (4:4)
38:49 a jedeme od znova! Odražený balónek uklízí do brány čížek a je srovnáno. Z golu se radují nejen štíři ale i celý písecký tým, který si přeje remízu
37:00 Fučík je opravdu slyšet! Jedeme na maximum, pojdte se klucí hecnout! zní ze štírské střídačky
35:49 i v tak vyhroceném zápase ukázala Bíca gesto fér play a přiznává se k teči. Hradec standartní situaci nevyužiil..
34:08 Hanák ukázal své zkušenosti z první ligy, obešel tři protihráče a pak nechal vyniknout hostující golmana. Tentokrát to na jeho překonání nestačilo.
32:20 Tréneři obou týmů hecují své svěřence. Na hřišti není jediný hráč který by chtěl prohrát a to, se nám líbí
30:01 Třetí třetina začala, zkušený fanoušek ukázala i laskavé srdce a srovnal mantinel na protější straně. Děkujeme
29:59 Druhá třetina je u konce. Do poslední třetiny vstoupí hradecký tým s jednobrankovým náskokem. Počet vyloučení stále roste a atmosféra na hřišti stoupá Jak tohle dopadne je ve hvězdách
28:33 druhá část přesilovky se hradeckým nepovedla a více na balonku byli štíři.. hraje se opět alespoň na chvilku pět na pět
27:45 Musíme vyzdvihnout velezkušeného fanouška z budějovic, který komentuje snad každý zákrok na kluky z jeho rodného města. avšak velice často nemá pravdu
27:00 Hgradec trestá nedisciplinovatelnost štírů a poprvé se ujímá vedení v dnešním zápase
26:56 GÓL FK Slovan J.Hradec! 3:4
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil #5 Ondřej Šimek, asistoval #19 Ondřej Stloukal (3:4)
26:34 Vyloučen hráč #49 Václav Bíca družstva FBC Štíři Č. Budějovice B na 2 minuty za nedovolené vrážení
26:34 a další vražda! Bíca byl faulován ale to mu bylo málo a musel soupeře zahodit za mantinel.. čeká nás dvojnásobná přesilovka!
26:19 Vyloučen hráč #68 Radek Hanák družstva FBC Štíři Č. Budějovice B na 2 minuty za sekání
26:19 Hanák byl faulován ale jeho následné ohnání po soupeři rozhodčí viděl a nekompromisně ho posílá na trestnou lavici
25:08 Hradec utahoval svojí past ale marně! štíři se ubránili
24:05 Sek sek sek! tohle bylo slyšet v závaru před bránou a je z toho volný úder pro bránící tým. Následný klidný rozhovor rozhodčí řeší domluvou..
23:09 celý 7 minut vydrželi týmy hrát pět na pět.. Hanákovi se to zdálo už moc tak zezadu sekl unikajícího hradeckého hráče a čekají ho dvě minuty odpočinku
22:22 Šimek ukázal že je mu jedno jestli střílí forhandem nebo backhandem a jeho střela olízla horní tyčku!
21:58 GÓL FK Slovan J.Hradec! 3:3
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil #14 Jakub Tejnor, asistoval #4 Michal Hřebíček (3:3)
21:58 Kuba Tejnor se rozhodl že štírům nenechá vedení příliš dlouho a skóre je opět vyrovnané
21:20 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice B! 3:2
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil #40 Daniel Drobiš, asistoval #27 Josef Čížek (3:2)
21:20 štiři jdou znovu do vedení! Drobiš se dokázal uvolnit a následným blafákem překonal hradeckého golmana. Dokáží štiři tentokrát své vedení udržet?
21:02 Vacek ukázal nohy gazely a utekl hned dvěma utočníkům, Caha ovšem jeho těžkou příihrávku nenasměroval do branky
20:06 Šimek vyzkoušel pozornost golmana z poza půlky, ten ovšem byl v pozoru
19:16 Kvalita zápasu je vidět i na obličejích píseckého týmu, který si zápas z tribuny vyloženě užívají
17:38 GÓL FK Slovan J.Hradec! 2:2
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil #17 Jakub Florek, asistoval #16 Vojtěch Koutný (2:2)
17:38 Štíři se dlouho ve vedení neudrželi. Florkovo střelu tečoval jeden z obránců a je srovnáno
16:25 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice B! 2:1
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil #49 Václav Bíca, asistoval #17 Dominik Vlček (2:1)
16:25 Tohle byla florbálová paráda v podání domácího Vlčka, který se uvolnil od dvou obránců v útočném rohu a přesně našel Bicu, který nekompromisně zakončil do odkryté branky
15:01 Celých třicet převážně píseckých diváků mohlo vidět vítězné buly štírů, kteří začínají svou přesilovku
14:59 První třetina nám ukázala, že oba týmy chtějí vyhrát, bohužel často tak moc, že zapomínají na florbalové pravidla..
14:33 Vyloučen hráč #7 Marcel Šuranský družstva FK Slovan J.Hradec na 2 minuty za sekání
14:33 Marcel se už na trestné lavici cítí jako doma. Tentokrát zbytečně sekl hráče v útočném pásmu a je z toho další přesilovka domácích
14:00 Snad první dvě minuty při kterých se nic moc zásadního nestalo..
11:56 štírský tým v tlaku, teč utočníka končí na horní tyčce, k odraženému balónku se dostal Slepička, který byl nekompromisně poslán k zemi a právem si půjde odpočinout na zahřátou trestnou lavici
11:55 Vyloučen hráč #7 Marcel Šuranský družstva FK Slovan J.Hradec na 2 minuty za bránění ve hře
10:50 Nestíhám to ani psát v jakém tempu se hraje! Hostující Marcel nekompromisně střelou na zadní tyč srovnává skóre
10:40 GÓL FK Slovan J.Hradec! 1:1
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil #7 Marcel Šuranský, asistoval #4 Michal Hřebíček (1:1)
10:22 Hru pět na pět jsme zatím moc neviděli. Další vražedný zákrok předvedl domáci Svintek a odsedí si dvě minuty na trestné lavici
10:16 Vyloučen hráč #80 Lukáš Svintek družstva FBC Štíři Č. Budějovice B na 2 minuty za nedovolené vrážení
09:53 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice B! 1:0
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil #73 Jakub Vojáček, asistoval #68 Radek Hanák (1:0)
09:53 a máme tu první gól! Domácí využívají přesilovku a jdou do vedení
08:08 Vyloučen hráč #14 Jakub Tejnor družstva FK Slovan J.Hradec na 2 minuty za sekání
08:08 Přesilovka se hostům příliš nedařila. Většinu času měl na hokejce míček domácí Bíca, který byl následně faulován a počet hráčů na hřišti se nám na chvilku vyrovnává.
06:50 Vyloučen hráč #19 Štěpán Vilímek družstva FBC Štíři Č. Budějovice B na 2 minuty za nedovolené vrážení
06:50 A máme tu první přesilovku! Dokáží ji hosté využít?
06:09 Vyloučen hráč #17 Jakub Florek družstva FK Slovan J.Hradec na 2 minuty za nesportovní chování
06:09 Vyloučen hráč #60 Martin Vacek družstva FBC Štíři Č. Budějovice B na 2 minuty za nesportovní chování
06:09 Tohle už bylo moc! Zní z úst rozhodčí, a Vacek společně s Florkem si odpočinou 2 minuty za nesportovní chování...
03:57 Emoce jsou všude kam se podíváme, ačkoliv domácí hráč ležel na hřišti, Hradec pokračoval v útoku a to se střídačce štírů opravdu nelíbilo...
01:30 První šanci však měli Hosté, přesněji mistr Šimek pořádně protáhla domácího golmana.. skóre se ale nemění
01:00 štíři začali velice aktivně a od prvních sekund kontrolují balónek
00:01 Vítáme všechny fanoušky atraktivního florbalu u dnešního zápasu o čelo tabulky mezi Hradcem a Štíry