2:14
    Matěj ZIENERT
    (Brabec)

Florbal Teplice - FBŠ SLAVIA Plzeň 2:14
branky: 13. Martin Meyer, 44. Matěj Zienert - 3. Matěj Švácha, 6. Matouš Bešta, 13. Hynek Mošna, 15. Jakub Mikolášek, 18. Vladimír Buzický, 23. Mikuláš Mazanec, 25. Vladimír Buzický, 28. Jan Huleš, 32. Vladimír Buzický, 34. Matouš Bešta, 34. Jakub Potůček, 41. Jakub Mikolášek, 42. Jan Huleš, 43. Filip Blažek; rozhodčí: Erich Kellermann - Tomáš Chleborád; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; diváků: 12; zásahy brankářů: Martin Hoffmann 30 - Martin Štochl 19; po třetinách: 1:4, 0:4, 1:6
45:00 Komentář trenéra domácích: Tohle nemělo nic společného s florbalem. Omlouváme se divákům, soupeřům a florbalu. Tenhle turnaj nebyla nic jiného než ostuda.
45:00 Komentář trenéra hostí: Zápas ve vlažném tempu. Celkově dnes berem 9 bodů, cíl splněn. Děkuji všem klukům za výkony a za přístup k utkáním. Zdravíme lyžaře do Alp!
43:13 GÓL Florbal Teplice! 2:14
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil #6 Matěj Zienert, asistoval #2 Ondřej Brabec (2:14)
42:28 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 1:14
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #15 Filip Blažek bez asistence (1:14)
41:48 Vyloučen hráč #12 Jan Koštoval družstva Florbal Teplice na 2 minuty za hrubost
41:48 Vyloučen hráč #47 Matěj Švácha družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za hrubost
41:48 Vyloučen hráč #47 Matěj Švácha družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za vražení zády
41:25 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 1:13
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #99 Jan Huleš, asistoval #20 Vladimír Buzický (1:13)
40:55 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 1:12
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #8 Jakub Mikolášek, asistoval #94 Matouš Bešta (1:12)
33:47 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 1:11
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #3 Jakub Potůček, asistoval #20 Vladimír Buzický (1:11)
33:00 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 1:10
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #94 Matouš Bešta, asistoval #5 Albert Schneedörfler (1:10)
31:15 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 1:9
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #20 Vladimír Buzický, asistoval #99 Jan Huleš (1:9)
30:00 Střely po druhé třetině 8:14
28:15 Končíme s onliny! Právě začíná zápas Sparty s Baníkem!
27:50 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 1:8
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #99 Jan Huleš, asistoval #3 Jakub Potůček (1:8)
26:24 Trestné střílení družstva FBŠ SLAVIA Plzeň neproměnil #8 Jakub Mikolášek.
24:25 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 1:7
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #20 Vladimír Buzický, asistoval #48 Dominik Dolejš (1:7)
22:33 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 1:6
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #90 Mikuláš Mazanec, asistoval #47 Matěj Švácha (1:6)
17:15 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 1:5
15:01 Jdeme do druhé třetiny! Doufáme, že nám nabídne více krásy než ta první!
15:00 Střely v první třetině 7:16
14:29 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 1:4
12:38 GÓL Florbal Teplice! 1:3
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil #81 Martin Meyer bez asistence (1:3)
12:30 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 0:3
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #39 Hynek Mošna, asistoval #94 Matouš Bešta (0:3)
11:15 Agilní útočník domácích Koštoval, přezdíván koště, předvedl krásnou individuální akci! Plzeňský brankář ovšem řpedvedl neméně dobrý zákrok.
08:27 Hra Teplic v posledních minutách připomíná hru United za dob Josého Mourinha! Park the bus!
06:00 S kolegou sledujeme napínavý zápas mezi Manchesterem United a Liverpoolem! Našli jsme podobnost mezi MU a Teplicemi! MU mají po prvním poločase stejnou marodku jako Teplice!
05:05 Devět statečných domácích borců se snaží vzdorovat třem lajnám Plzně! Jak se s tím poperou?
05:04 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 0:2
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #94 Matouš Bešta, asistoval #15 Filip Blažek (0:2)
02:01 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 0:1
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #47 Matěj Švácha, asistoval #90 Mikuláš Mazanec (0:1)