13:1
    Hynek MOŠNA
    (Bešta)

FBŠ SLAVIA Plzeň - Florbal Teplice 13:1
branky: 1. Jakub Mikolášek, 2. Hynek Mošna, 4. Hynek Mošna, 5. Dominik Dolejš, 14. Hynek Mošna, 15. Jan Huleš, 15. Martin Benda, 16. Jan Huleš, 19. Vladimír Buzický, 24. Matouš Bešta, 35. Jan Huleš, 39. Filip Blažek, 42. Hynek Mošna - 11. Jan Karafiát; rozhodčí: Karel Švec - Tomáš Chleborád; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 22; zásahy brankářů: Daniel Dolák 12, Martin Štochl 5 - Daniel Fiala 25; po třetinách: 7:1, 3:0, 3:0
45:00 Komentář trenéra domácích Lukáše Kubince: Překvapivě svěží a lehký výkon z naší strany, minimálně v první třetině. Jsme rádi, že nováčci své role zvládli a vůbec se neztratili, naopak!
45:00 komentář k utkání od trenéra Florbal Teplice, Martina Severy: Soupeř by o třídu jinde hlavně v první třetině. V druhé a třetí části to bylo z naší strany lepší a byly jsme aktivnější i ve střelách
45:00 po třetí třetině 12:7 na střely
41:24 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 13:1
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #39 Hynek Mošna, asistoval #94 Matouš Bešta (13:1)
38:14 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 12:1
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #15 Filip Blažek, asistoval #8 Jakub Mikolášek (12:1)
34:50 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 11:1
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #99 Jan Huleš, asistoval #94 Matouš Bešta (11:1)
30:00 na střely po druhé třetině 11:6 pro Plzeň
23:58 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 10:1
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #94 Matouš Bešta bez asistence (10:1)
18:59 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 9:1
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #20 Vladimír Buzický, asistoval #99 Jan Huleš (9:1)
15:58 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 8:1
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #99 Jan Huleš, asistoval #20 Vladimír Buzický (8:1)
15:00 Střídání brankáře. Nový brankář #2 Martin Štochl družstva FBŠ SLAVIA Plzeň
15:00 po první třetině na střely 15:5 pro FBŠ Slavia Plzeň
14:42 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 7:1
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #12 Martin Benda, asistoval #75 Ondřej Ježek (7:1)
14:12 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 6:1
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #99 Jan Huleš, asistoval #3 Jakub Potůček (6:1)
13:48 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 5:1
10:18 GÓL Florbal Teplice! 4:1
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil #41 Jan Karafiát, asistoval #12 Jan Koštoval (4:1)
04:42 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 4:0
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #48 Dominik Dolejš, asistoval #20 Vladimír Buzický (4:0)
03:27 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 3:0
01:47 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 2:0
00:12 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 1:0
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #8 Jakub Mikolášek, asistoval #15 Filip Blažek (1:0)