• 35 34:42
    2
    Ondřej KŮS

FBŠ SLAVIA Plzeň - FbC Plzeň 4:0
branky: 5. Jakub Mikolášek, 12. Filip Blažek, 14. Filip Blažek, 21. Hynek Mošna; rozhodčí: Jaroslav Němeček - Filip Rybnikár; vyloučení: 1:3; využití: 1:0; diváků: 46; zásahy brankářů: Daniel Dolák 6, Matěj Trnka 1 - Matouš Eret 27; po třetinách: 3:0, 1:0, 0:0
45:00 Komentář trenéra FBŠ SLAVIA Plzeň (Lukáš Kubinec): Viděli jsme zápas plný osobních soubojů, nutno podotknout, že korektních. Jsem rád, jakým způsobem jsme obě utkání zvládli. Makáme dál za naším cílem! Děkuji soupeři, divákům a rozhodčím.
45:00 Komentář trenéra FBC Plzeň (Václav Michálek): Stejný scénář zápasu jako ten první proti Liberci. Zvládnuli jsme nízkou obranu, ale přechod do útoku pod tlakem nám dělá velký problém. Za mě je úspěch, že někteří hráči v průběhu sezony rostou a naše výkony jdou nahoru. Děkuji všem zúčastněným.
39:31 Střídání brankáře. Nový brankář #2 Matěj Trnka družstva FBŠ SLAVIA Plzeň
34:42 Vyloučen hráč #97 Ondřej Kůs družstva FbC Plzeň na 2 minuty za nedovolené vrážení
30:00 Střely na branku ve 2. třetině: FBŠ SLAVIA Plzeň 8 - FBC Plzeň 3
24:18 Vyloučen hráč #24 Jaroslav Konopík družstva FbC Plzeň na 2 minuty za sekání
20:27 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 4:0
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #39 Hynek Mošna, asistoval #48 Dominik Dolejš (4:0)
18:11 Vyloučen hráč #22 Vojtěch Bistrý družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za sekání
15:00 Střely na branku v 1. třetině: FBŠ SLAVIA Plzeň 14 - FBC Plzeň 2
13:26 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 3:0
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #15 Filip Blažek, asistoval #94 Matouš Bešta (3:0)
11:08 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 2:0
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #15 Filip Blažek, asistoval #8 Jakub Mikolášek (2:0)
09:55 Vyloučen hráč #35 Tomáš Páník družstva FbC Plzeň na 2 minuty za sekání
04:52 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 1:0
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #8 Jakub Mikolášek, asistoval #15 Filip Blažek (1:0)