• 42 41:13
    5:10
    ()

SPORT CLUB Klatovy - Florbal Ústí 5:10
branky: 9. Václav Liška, 21. Patrik Hrubý, 33. Patrik Hrubý, 35. Jan Holý, 41. Patrik Hrubý - 2. Vít Friedl, 13. Martin Schneider, 16. Jan Peška, 16. Jan Sattler, 18. Jan Peška, 19. Martin Schneider, 21. Jiří Dolejší, 36. Šimon Secký, 38. Ondřej Kawulok, 42. Jiří Dolejší; rozhodčí: Lukáš Tomášek - Vojtěch Šveiger; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 35; zásahy brankářů: Michal Liška 12 - Jan Štěpánek 13; po třetinách: 1:2, 1:5, 3:3
45:00 Komentar trenéra domácích pana Horkého: Hezký útočný zápas,kde nás lepsi výsledek stál úvod druhe třetiny.Dostat 4 góly ze 4 střídání to je masakr.Tady se zápas zlomil a soupeř už vysledek zkušeně neztratil.Diky klukům za nasazení,soupeři a sudim za zápas a divákům ze přišli.
45:00 Komentář trenéra hostí pana Kopty: Chtěli jsme vstoupit do zápasu koncentrovaně což se nám moc nepovedlo a soupeře jsme podcenili tomu také odpovídá výsledek 1.třetiny od 2. třetiny se naše hra a koncentrace zlepšila měli jsme průběh zápasu pod kontrolou.Děkuji soupeři za zápas.
44:59 Střely v tretí periodě 7-7.
41:13 GÓL Florbal Ústí! 5:10
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #47 Jiří Dolejší bez asistence (5:10)
40:18 GÓL SPORT CLUB Klatovy! 5:9
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil #91 Patrik Hrubý, asistoval #3 Jaroslav Jiřík (5:9)
40:00 Brankář Ústí si vyskočil pro nához z rohu Klatov
37:31 GÓL Florbal Ústí! 4:9
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #11 Ondřej Kawulok, asistoval #18 Jakub Fuchsig (4:9)
37:22 Ústí nepouští Klatovy ke své svatyni.
36:21 Klatovy se snaží zachránit naději na bod.
35:15 GÓL Florbal Ústí! 4:8
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #13 Šimon Secký, asistoval #18 Jakub Fuchsig (4:8)
34:34 GÓL SPORT CLUB Klatovy! 4:7
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil #10 Jan Holý, asistoval #17 Václav Liška (4:7)
32:21 GÓL SPORT CLUB Klatovy! 3:7
30:00 Střely v druhé periodě 6-10.
29:55 Kdyby byla florbalová liga mistrů tyto týmy by se setkaly ve finále
27:49 Brankář Ústí chytil míček jako zlatonku.
22:00 Obrana Klatov se rozpadá jak Spider man v Infinity War
20:45 GÓL Florbal Ústí! 2:7
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #47 Jiří Dolejší, asistoval #64 Martin Schneider (2:7)
20:03 GÓL SPORT CLUB Klatovy! 2:6
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil #91 Patrik Hrubý z trestného střílení (2:6)
20:03 Patrik Hrubý svou nekompromisní střelou nedal brankáři hostů šanci
18:41 GÓL Florbal Ústí! 1:6
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #64 Martin Schneider, asistoval #13 Šimon Secký (1:6)
18:00 Jelikož chodím na SOUE, omluvte můj pravopis.
17:53 GÓL Florbal Ústí! 1:5
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #63 Jan Peška, asistoval #58 Jan Dolejší (1:5)
16:10 toto je opravdu florbalová paráda a diváci jsou u vytržení.
15:55 GÓL Florbal Ústí! 1:4
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #65 Jan Sattler, asistoval #47 Jiří Dolejší (1:4)
15:34 GÓL Florbal Ústí! 1:3
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #63 Jan Peška, asistoval #18 Jakub Fuchsig (1:3)
15:00 Týmy se burcují jako před bitvou na Bílé Hoře.
15:00 Střely v první periodě 5-5
14:56 Klatovy rozehrávají z rohu.
13:50 Kawulok přestřeluje.
12:40 Gólman Štepánek je bystrý jako rys
12:01 GÓL Florbal Ústí! 1:2
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #64 Martin Schneider, asistoval #21 Vít Friedl (1:2)
11:11 Kawulok jako virtuóz vévodí hře
10:06 Golman Ústí vyrazil střelu pravým chapadélkem.
09:15 Fanoušci jen žasnou nad výkony obou týmů.
08:05 GÓL SPORT CLUB Klatovy! 1:1
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil #17 Václav Liška, asistoval #77 Jakub Turek (1:1)
05:58 Faul Klatov na útočné polovině.
05:12 Klatovy drží míček.
03:40 Útočný faul hostů.
02:00 Klatovy drží balónek za svou brankou.
01:25 GÓL Florbal Ústí! 0:1
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #21 Vít Friedl, asistoval #39 Jan Medek (0:1)
00:00 Vítáme vás na florbalové parádě mezi Ústím a Klatovama.