• 45 44:45
    2:17
    (Med)

FBC DDM Kati Kadaň - FBŠ SLAVIA Plzeň 2:17
branky: 13. Jaroslav Michálek, 22. Jaroslav Michálek - 2. Filip Blažek, 14. Jan Huleš, 16. Jakub Mikolášek, 17. Vladimír Buzický, 18. Matouš Bešta, 19. Šimon Dubský, 20. Šimon Dubský, 21. Patrik Med, 21. Jakub Potůček, 22. Jakub Mikolášek, 23. Ondřej Ježek, 27. Filip Blažek, 31. Vojtěch Bistrý, 32. Jan Huleš, 34. Jan Huleš, 42. Vladimír Buzický, 45. Vladimír Buzický; rozhodčí: Lukáš Tomášek - Vojtěch Šveiger; vyloučení: 0:1; využití: 1:0; diváků: 70; zásahy brankářů: Filip Staněk 14 - Martin Štochl 14; po třetinách: 1:2, 1:10, 0:5
45:00 Komentář trenéra domácích pana Jaroslava Kulíka: První třetina vyrovnaná, od druhé třetiny nás soupeř těžce přehrával, Výsledek je zasloužený, děkujeme soupeři,
45:00 Komentář trenéra hostí pana Lukáše Kubince : Perfektní druhá třetina rozhodla zápas. Škoda výpadku koncentrace na konci zápasu. Děkuji soupeři.
44:45 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 2:17
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #20 Vladimír Buzický, asistoval #19 Patrik Med (2:17)
44:14 Zápas je teď nahoru, dolů.
41:41 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 2:16
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #20 Vladimír Buzický, asistoval #48 Dominik Dolejš (2:16)
33:49 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 2:15
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #99 Jan Huleš bez asistence (2:15)
33:19 Vyloučen hráč #22 Vojtěch Bistrý družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za hrubost
31:41 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 2:14
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #99 Jan Huleš, asistoval #19 Patrik Med (2:14)
30:19 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 2:13
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #22 Vojtěch Bistrý, asistoval #15 Filip Blažek (2:13)
29:59 Střely hosté 15 a domácí 6
26:52 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 2:12
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #15 Filip Blažek bez asistence (2:12)
22:08 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 2:11
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #75 Ondřej Ježek, asistoval #88 Šimon Dubský (2:11)
21:19 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 2:10
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #29 Jaroslav Michálek, asistoval #13 Patrick Lenke (2:10)
21:07 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 1:10
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #8 Jakub Mikolášek, asistoval #94 Matouš Bešta (1:10)
20:56 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 1:9
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #3 Jakub Potůček bez asistence (1:9)
20:12 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 1:8
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #19 Patrik Med, asistoval #48 Dominik Dolejš (1:8)
19:37 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 1:7
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #88 Šimon Dubský bez asistence (1:7)
18:56 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 1:6
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #88 Šimon Dubský, asistoval #51 Ondřej Gutwirth (1:6)
17:49 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 1:5
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #94 Matouš Bešta, asistoval #8 Jakub Mikolášek (1:5)
16:28 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 1:4
15:19 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 1:3
13:49 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 1:2
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #99 Jan Huleš, asistoval #20 Vladimír Buzický (1:2)
12:00 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 1:1
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #29 Jaroslav Michálek, asistoval #73 Mikuláš Kulík (1:1)
01:04 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 0:1
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #15 Filip Blažek bez asistence (0:1)