45
  • 45 44:36
    Hurrican

FBC Liberec - FB Hurrican Karlovy Vary 4:4
branky: 7. Jakub Jaroš, 22. Lukáš Macháč, 33. Vladimír Trčka, 35. Martin Blecha - 16. Jakub Belanec, 28. Alexander Ilčišin, 33. Josef Sedláček, 37. Alexander Ilčišin; rozhodčí: Luděk Lejba - Filip Moravec; vyloučení: 0:2; využití: 2:0; diváků: 23; zásahy brankářů: Mikuláš Futschik 7 - Martin Louda 19; po třetinách: 1:0, 1:2, 2:2
45:00 Komentář trenéra domácích Matěje Klucha: 'Soupeř poctivý a z mála vytěžil opravdu hodně. Nám dnes chyběl pohyb, lepší hra ve středním pásmu, ale především emoce. Tam jsme prohráli na plné čáře, i kdyby zápas dopadl výsledkově jinak.'
45:00 Komentář trenéra hostí Martina Kratochvíla: 'Vánoce s námi zamávaly, takže jsme za bod rádi a taky proto, že jsme celý zápas dotahovali. Díky všem hráčům, Liberci přejeme šťastnou cestu domů.'
44:36 Timeout FB Hurrican Karlovy Vary
36:19 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 4:4
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #58 Alexander Ilčišin bez asistence (4:4)
34:22 GÓL FBC Liberec! 4:3
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #64 Martin Blecha bez asistence (4:3)
32:58 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 3:3
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #12 Josef Sedláček, asistoval #79 Tomáš Smolka (3:3)
32:23 GÓL FBC Liberec! 3:2
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #17 Vladimír Trčka, asistoval #11 Jakub Jaroš (3:2)
31:56 Vyloučen hráč #46 Štěpán Maaz družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za bránění ve hře
27:16 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 2:2
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #58 Alexander Ilčišin, asistoval #12 Josef Sedláček (2:2)
21:56 GÓL FBC Liberec! 2:1
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #66 Lukáš Macháč, asistoval #5 Filip Kapitán (2:1)
20:36 Vyloučen hráč #74 Petr Nöbauer družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za sekání
15:18 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 1:1
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #24 Jakub Belanec bez asistence (1:1)
06:57 GÓL FBC Liberec! 1:0
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #11 Jakub Jaroš, asistoval #75 Šimon Šteinfest (1:0)