• 44 43:56
    1:13
    ()

Florbal Teplice - FBC Liberec 1:13
branky: 2. Filip Bureš - 8. Jakub Jaroš, 10. Jakub Jaroš, 12. Jakub Stejskal, 20. Jakub Jaroš, 20. Richard Komňacký, 24. Richard Komňacký, 26. Martin Blecha, 31. Jakub Stejskal, 32. Jakub Stejskal, 34. Jakub Jaroš, 38. Vladimír Trčka, 42. Richard Komňacký, 44. Richard Komňacký; rozhodčí: Josef Libecajt - Jiří Jelínek; vyloučení: 2 + Matěj Kosina 5:0; využití: 0:4; diváků: 15; zásahy brankářů: Martin Hoffmann 16 - Mikuláš Futschik 12; po třetinách: 1:3, 0:4, 0:6
45:00 Komentář trenéra FBC Liberec - Trčky: Po vlažném začátku jsme bez problémů kontrolovali průběh utkání. Děkujeme soupeři za fér zápas.
45:00 Komentář trenéra Florbal teplice - Severy: Dnes byl Liberec lepším týmem, děkujeme soupeři za zápas.
43:56 GÓL FBC Liberec! 1:13
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #97 Richard Komňacký bez asistence (1:13)
41:57 GÓL FBC Liberec! 1:12
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #97 Richard Komňacký, asistoval #66 Lukáš Macháč (1:12)
37:12 GÓL FBC Liberec! 1:11
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #17 Vladimír Trčka, asistoval #92 Martin Kašínský (1:11)
33:15 GÓL FBC Liberec! 1:10
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #11 Jakub Jaroš, asistoval #75 Šimon Šteinfest (1:10)
32:38 Velká šance Zienerta, kterou se štěstím kryl liberecký gólman.
31:38 GÓL FBC Liberec! 1:9
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #32 Jakub Stejskal bez asistence (1:9)
30:28 GÓL FBC Liberec! 1:8
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #32 Jakub Stejskal, asistoval #11 Jakub Jaroš (1:8)
30:00 Střely II.tř.Teplice 3 Liberec 10
27:20 Konečně po dlouhé době Teplice několikrát prověřili pozornost libereckého gólmana
25:45 GÓL FBC Liberec! 1:7
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #64 Martin Blecha, asistoval #37 Matěj Volejník (1:7)
24:04 Vyloučen hráč #3 Michal Waldhauser družstva Florbal Teplice na 2 minuty za sekání
23:22 GÓL FBC Liberec! 1:6
19:34 GÓL FBC Liberec! 1:5
19:01 GÓL FBC Liberec! 1:4
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #11 Jakub Jaroš, asistoval #27 David Pospíšil (1:4)
15:00 Střely II.tř. Teplice 3 Liberec 10
15:00 Střely po I.tř. Teplice 3 Liberec 8
14:45 Liberec je zatím lepším týmem a Teplice chodí jen do brejků.
11:09 GÓL FBC Liberec! 1:3
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #32 Jakub Stejskal, asistoval #37 Matěj Volejník (1:3)
11:09 Bohužel Teplice doplácejí na 5 minutové vyloučení ve kterém inkasovali 3 góly.
10:38 Teplice musí stále bránit 5 na 4
09:54 GÓL FBC Liberec! 1:2
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #11 Jakub Jaroš, asistoval #17 Vladimír Trčka (1:2)
07:31 GÓL FBC Liberec! 1:1
07:15 Liberec tlačí při přesilovce 5 na 3
06:24 Vyloučen hráč #9 Matěj Kosina družstva Florbal Teplice na 5 minuty za hrubost
05:55 Vyloučen hráč #41 Jan Karafiát družstva Florbal Teplice na 2 minuty za sekání
01:39 GÓL Florbal Teplice! 1:0
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil #7 Filip Bureš, asistoval #12 Jan Koštoval (1:0)
01:39 Teplice začínají dnešní zápas výborně a vedou nad Libercem 1:0