• 42 41:01
    10:4
    ()

SPORT CLUB Klatovy - FBC Česká Lípa 10:4
branky: 2. Jaroslav Jiřík, 6. Jaroslav Jiřík, 17. Patrik Hrubý, 21. Jakub Holý, 21. Jaroslav Jiřík, 23. Jakub Turek, 29. Pavel Vítovec, 32. Tomáš Joachimsthaler, 41. Jakub Holý, 42. Patrik Hrubý - 3. Patrik Volný, 32. Petr Mazal, 39. Zdeněk Petrák, 40. Jan Petříček; rozhodčí: Anna Bejčková - Lukáš Hajšman; vyloučení: 3:1; využití: 0:1; diváků: 75; zásahy brankářů: Michal Schődlbauer 22 - Vojtěch Jirka 27; po třetinách: 2:1, 5:0, 3:3
45:00 Komentář trenéra domácích : Hezký zápas proti oslabenému soupeři jsme dovedli do vítězného konce. Děkujeme soupeři za zápas, rozhodčím a soupeři.
45:00 Komentář trenéra hostů : Pěkný zápas. Děkujeme za fajn hru.
41:01 GÓL SPORT CLUB Klatovy! 10:4
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil #91 Patrik Hrubý bez asistence (10:4)
40:43 GÓL SPORT CLUB Klatovy! 9:4
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil #2 Jakub Holý bez asistence (9:4)
39:43 GÓL FBC Česká Lípa! 8:4
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #40 Jan Petříček, asistoval #33 Oliver Alexander Brodský (8:4)
38:20 GÓL FBC Česká Lípa! 8:3
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #88 Zdeněk Petrák, asistoval #19 Albert Kouba (8:3)
36:32 Vyloučen hráč #7 Petr Fekiač družstva SPORT CLUB Klatovy na 2 minuty za hrubost
32:29 Vyloučen hráč #9 Šimon Švára družstva SPORT CLUB Klatovy na 2 minuty za sekání
31:38 GÓL FBC Česká Lípa! 8:2
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #17 Petr Mazal, asistoval #29 Ondřej Kopič (8:2)
31:06 GÓL SPORT CLUB Klatovy! 8:1
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil #29 Tomáš Joachimsthaler, asistoval #17 Václav Liška (8:1)
28:33 GÓL SPORT CLUB Klatovy! 7:1
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil #21 Pavel Vítovec, asistoval #91 Patrik Hrubý (7:1)
22:37 GÓL SPORT CLUB Klatovy! 6:1
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil #23 Jakub Turek, asistoval #2 Jakub Holý (6:1)
20:57 GÓL SPORT CLUB Klatovy! 5:1
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil #3 Jaroslav Jiřík, asistoval #91 Patrik Hrubý (5:1)
20:16 GÓL SPORT CLUB Klatovy! 4:1
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil #2 Jakub Holý, asistoval #17 Václav Liška (4:1)
16:45 GÓL SPORT CLUB Klatovy! 3:1
13:58 Vyloučen hráč #3 Jaroslav Jiřík družstva SPORT CLUB Klatovy na 2 minuty za bránění ve hře
07:57 Vyloučen hráč #19 Albert Kouba družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za blokování florbalky
05:20 GÓL SPORT CLUB Klatovy! 2:1
02:00 GÓL FBC Česká Lípa! 1:1
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #11 Patrik Volný, asistoval #4 Pavel Pešír (1:1)
01:38 GÓL SPORT CLUB Klatovy! 1:0