• 43 42:58
    8:3
    (Lenke)

SPORT CLUB Klatovy - FBC DDM Kati Kadaň 8:3
branky: 10. Patrik Hrubý, 14. Ondřej Sloup, 20. Patrik Hrubý, 28. Jan Holý, 29. Patrik Hrubý, 37. Jakub Holý, 37. Patrik Hrubý, 40. Jakub Holý - 2. Patrick Lenke, 39. Mikuláš Kulík, 43. Martin Šulaj; rozhodčí: Nikola Staňková - Jan Husák; vyloučení: 3:4; využití: 0:1; diváků: 50; zásahy brankářů: Michal Liška 17 - Filip Staněk 29; po třetinách: 2:1, 3:0, 3:2
45:00 Komentář trenéra domácích : Spíše bojovný než technický zápas, díky lepší koncovce jsme zvítězili a udrželi domácí neporazitelnost. Děkuji soupeřím, rozhodčím a divákům, kteří nás hnali za vítězstvím. #zelibojuj
45:00 Komentář trenéra hostů : Naše hra je hrozná, koncovka mizerná a dokud nebudeme hrát jako tým, nemůžeme vyhrávat. Gratuluji soupeři k vítězství.
42:58 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 8:3
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #7 Martin Šulaj, asistoval #13 Patrick Lenke (8:3)
42:14 Vyloučen hráč #21 Pavel Vítovec družstva SPORT CLUB Klatovy na 2 minuty za špatné střídání
40:33 Vyloučen hráč #3 Jaroslav Jiřík družstva SPORT CLUB Klatovy na 2 minuty za bránění ve hře
39:36 GÓL SPORT CLUB Klatovy! 8:2
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil #2 Jakub Holý, asistoval #10 Jan Holý (8:2)
38:41 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 7:2
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #73 Mikuláš Kulík bez asistence (7:2)
36:29 GÓL SPORT CLUB Klatovy! 7:1
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil #91 Patrik Hrubý, asistoval #3 Jaroslav Jiřík (7:1)
36:07 GÓL SPORT CLUB Klatovy! 6:1
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil #2 Jakub Holý, asistoval #29 Tomáš Joachimsthaler (6:1)
33:38 Vyloučen hráč #73 Mikuláš Kulík družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za blokování florbalky
28:00 GÓL SPORT CLUB Klatovy! 5:1
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil #91 Patrik Hrubý, asistoval #21 Pavel Vítovec (5:1)
27:49 GÓL SPORT CLUB Klatovy! 4:1
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil #10 Jan Holý, asistoval #17 Václav Liška (4:1)
19:21 GÓL SPORT CLUB Klatovy! 3:1
16:58 Vyloučen hráč #13 Patrick Lenke družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za blokování florbalky
16:05 Vyloučen hráč #30 Marcel Kalfiřt družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za sekání
13:38 GÓL SPORT CLUB Klatovy! 2:1
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil #4 Ondřej Sloup bez asistence (2:1)
09:05 GÓL SPORT CLUB Klatovy! 1:1
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil #91 Patrik Hrubý z trestného střílení (1:1)
05:54 Vyloučen hráč #7 Martin Šulaj družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za špatné střídání
02:53 Vyloučen hráč #4 Ondřej Sloup družstva SPORT CLUB Klatovy na 2 minuty za blokování florbalky
01:50 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 0:1
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #13 Patrick Lenke, asistoval #73 Mikuláš Kulík (0:1)