5:6
    Jaroslav KONOPÍK
    (Eret)

FB Hurrican Karlovy Vary - FbC Plzeň 5:6
branky: 20. Vojtěch Bigas, 21. Vojtěch Bigas, 23. Ondřej Ančinec, 27. Tomáš Smolka, 32. Jaromír Péc - 2. Josef Váchal, 26. Matyáš Ehm, 39. Filip Šíp, 40. Marek Weber, 41. Daniel Štillip, 44. Jaroslav Konopík; rozhodčí: Nikola Staňková - Jan Husák; vyloučení: 1:3; využití: 0:1; diváků: 40; zásahy brankářů: Martin Mičiak 30, Martin Louda 5 - Matouš Eret 33; po třetinách: 0:1, 4:1, 1:4
43:05 GÓL FbC Plzeň! 5:6
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #24 Jaroslav Konopík, asistoval #41 Matouš Eret (5:6)
41:16 Střídání brankáře. Nový brankář #13 Martin Louda družstva FB Hurrican Karlovy Vary
40:03 GÓL FbC Plzeň! 5:5
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #87 Daniel Štillip, asistoval #76 Josef Váchal (5:5)
39:18 Timeout FB Hurrican Karlovy Vary
39:18 GÓL FbC Plzeň! 5:4
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #69 Marek Weber, asistoval #16 Matyáš Ehm (5:4)
38:20 GÓL FbC Plzeň! 5:3
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #18 Filip Šíp, asistoval #48 Václav Dvorný (5:3)
36:37 Vyloučen hráč #8 Matěj Korbel družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za blokování florbalky
35:31 Vyloučen hráč #17 Vojtěch Řeřicha družstva FbC Plzeň na 2 minuty za sekání
31:28 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 5:2
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #22 Jaromír Péc, asistoval #91 Jiří Šťovíček (5:2)
30:00 Komentář trenéra hostů : Děkuji soupeři za vynikající zápas, ale především našim hráčům za skvělý přístup k utkání, nesložil je ani nepříznivý vývoj skóre a utkání dokázali otočit.
30:00 Komentář trenéra domácích : Výborně chytající brankář a obětavý výkon soupeře rozhodl o vítězství . Děkujeme soupeři a divákům.
26:05 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 4:2
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #79 Tomáš Smolka, asistoval #8 Matěj Korbel (4:2)
25:29 GÓL FbC Plzeň! 3:2
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #16 Matyáš Ehm, asistoval #4 Vít Pešek (3:2)
22:25 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 3:1
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #55 Ondřej Ančinec, asistoval #91 Jiří Šťovíček (3:1)
20:37 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 2:1
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #67 Vojtěch Bigas bez asistence (2:1)
19:08 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 1:1
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #67 Vojtěch Bigas, asistoval #91 Jiří Šťovíček (1:1)
15:01 Vyloučen hráč #87 Daniel Štillip družstva FbC Plzeň na 2 minuty za sekání
03:27 Vyloučen hráč #35 Tomáš Páník družstva FbC Plzeň na 2 minuty za blokování florbalky
01:48 GÓL FbC Plzeň! 0:1
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #76 Josef Váchal, asistoval #17 Vojtěch Řeřicha (0:1)