• 44 43:02
    12:3
    (Vršata)

Florbal Chomutov - DDM Dynamo Teplice 12:3
branky: 4. Tomáš Hennrich, 8. Adriana Hýsková, 11. Adam Martin, 13. Filip Samuel Dušek, 23. Adam Gondek, 23. Ondřej Holubář, 25. Matěj Martinovský, 32. Filip Samuel Dušek, 35. Filip Samuel Dušek, 36. Ondřej Suchý, 38. Ondřej Suchý, 44. Matěj Martinovský - 39. Petr Šimon, 42. Richard Strejcovský, 43. Petr Šimon; rozhodčí: Dominik Picek - Tomáš Chleborád; vyloučení: 1:2; využití: 1:0; diváků: 5; zásahy brankářů: Adam Schindler 9 - Daniel Kratochvíl 22; po třetinách: 4:0, 3:0, 5:3
44:59 Komentář trenéra domácích (Petr Linc): Zápas, kterému jsme určovali tempo i kvalitu. Nicméně spokojeni s ním být nemůžeme, neboť jsme nenastavili dostatečně vysoké tempo, které by odpovídalo naším kvalitám. Těšit nás může 12 vstřelených branek a hra starších žáků. Pracujeme dál. Díky za zápas.
44:59 Komentář trenéra Teplic: Škoda spálených šancí, škoda nedůrazu v obraně, škoda zápasu.
44:59 Střely na bránu po třetí třetině: Chomutov 12, Teplice 10.
43:25 Dva góly. Tak dlouho trvá než se Chomutov probudí.
43:02 GÓL Florbal Chomutov! 12:3
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #99 Matěj Martinovský, asistoval #4 Ondřej Vršata (12:3)
42:45 GÓL DDM Dynamo Teplice! 11:3
Branku družstva DDM Dynamo Teplice vstřelil #22 Petr Šimon, asistoval #38 Daniel Kocaj (11:3)
41:31 GÓL DDM Dynamo Teplice! 11:2
Branku družstva DDM Dynamo Teplice vstřelil #8 Richard Strejcovský, asistoval #17 Marek Nekuda (11:2)
40:34 Hennrich střílí prudce, míjí dalece.
38:28 GÓL DDM Dynamo Teplice! 11:1
Branku družstva DDM Dynamo Teplice vstřelil #22 Petr Šimon bez asistence (11:1)
38:28 Samostatný únik vyústil v první gól Teplic.
37:39 GÓL Florbal Chomutov! 11:0
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #33 Ondřej Suchý, asistoval #51 Adam Martin (11:0)
37:20 Kratochvíl svou dlaní zastavuje míček před brankovou čarou.
36:16 Teplice blokují střelu.
35:51 GÓL Florbal Chomutov! 10:0
35:21 Vyloučen hráč #12 Matěj Vejvar družstva DDM Dynamo Teplice na 2 minuty za sekání
34:50 Teplický hráč běží sám na bránu. Gólman ho vytlačil a nepodařilo se mu zakončit.
34:04 GÓL Florbal Chomutov! 9:0
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #22 Filip Samuel Dušek, asistoval #51 Adam Martin (9:0)
32:50 Teplice se netrefily do prázdné brány.
32:20 Teplice vystřelily na bránu.
31:58 GÓL Florbal Chomutov! 8:0
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #22 Filip Samuel Dušek, asistoval #9 Ondřej Holubář (8:0)
30:30 Teplice míjí naprostou gólovou šanci.
30:01 Teplice vyhrály buly.
29:59 Střely na bránu po druhé třetině: Chomutov 9,Teplice 0.
28:00 Kratochvíl chytá míček do rukou.
27:31 Domácí dohání míček za vlastní brankou.
26:26 Vyloučen hráč #38 Daniel Kocaj družstva DDM Dynamo Teplice na 2 minuty za vražení zády
25:18 Chomutov střílí nad bránu.
24:33 GÓL Florbal Chomutov! 7:0
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #99 Matěj Martinovský, asistoval #20 Tomáš Hennrich (7:0)
22:28 GÓL Florbal Chomutov! 6:0
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #9 Ondřej Holubář bez asistence (6:0)
22:17 GÓL Florbal Chomutov! 5:0
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #77 Adam Gondek, asistoval #99 Matěj Martinovský (5:0)
22:00 Chomutov udržuje své vedení.
19:12 Pretlík doběhl míček a uklidňuje situaci.
16:50 Teplice ubránily akci domácích a ihned vyráží do protiútoku.
15:01 Buly vyhrály Teplice.
14:59 Střely na bránu po první třetině: Chomutov 13, Teplice 2.
14:12 Suchý rychlou otočkou sehrál míček na spoluhráče a zabránil protiútoku.
13:29 Chomutov vybojoval ztracený míček.
12:38 GÓL Florbal Chomutov! 4:0
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #22 Filip Samuel Dušek, asistoval #2 Adriana Hýsková (4:0)
12:03 Martin trefuje tyč.
11:20 Chomutov zvoní na tyč.
11:15 Hra probíhá poklidně.
10:04 GÓL Florbal Chomutov! 3:0
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #51 Adam Martin, asistoval #99 Matěj Martinovský (3:0)
09:00 Chomutov nehledí na znevýhodnění a hraje svou hru.
07:55 Vyloučen hráč #20 Tomáš Hennrich družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za vražení zády
07:06 GÓL Florbal Chomutov! 2:0
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #2 Adriana Hýsková, asistoval #22 Filip Samuel Dušek (2:0)
06:00 Chomutov bombarduje soupeřovu branku.
04:42 Chomutov zaujímá obranou linii.
03:29 GÓL Florbal Chomutov! 1:0
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #20 Tomáš Hennrich bez asistence (1:0)
02:23 Chomutov zvoní na tyč.
01:15 Olejka poprvé neúspěšně střílí na bránu.