4:3
    Jan MAŠÁT
    (Ančinec)

SPORT CLUB Klatovy - FB Hurrican Karlovy Vary 4:3
branky: 6. Jan Holý, 8. Jan Holý, 37. Jan Holý, 44. Matyáš Moller - 19. Jakub Belanec, 37. Tomáš Smolka, 45. Jan Mašát; rozhodčí: Dominik Picek - Tomáš Chleborád; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; diváků: 3; zásahy brankářů: Michal Schődlbauer 15 - Martin Louda 27; po třetinách: 2:0, 0:1, 2:2
44:59 Střely na branku po třetí třetině: Klatovy 6, Karlovy Vary 14.
44:59 Komentář trenéra domácích (Jan Hořký): Odbojovaný zápas od celého týmu, za to jsem na kluky hrdý! :) Skvěle nám zachytal brankář ,díky tomu jsme dnes mohli vyválčit tři body s těžkým soupeřem,k kterému děkujeme za zápas, některým jeho rodičům za hodně 'fairplay' pokřikování, sudím, divákům a pořadatelům z Chomutova. Snad náš autobus po cestě zase neexne.
44:59 Komentář trenéra hostí (František Novohradský): Děkujeme soupeři za zápas.
44:24 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 4:3
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #10 Jan Mašát, asistoval #55 Ondřej Ančinec (4:3)
44:00 Karlovy Vary zkouší opět hrát bez brankáře.
43:54 Timeout FB Hurrican Karlovy Vary
43:54 GÓL SPORT CLUB Klatovy! 4:2
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil #44 Matyáš Moller, asistoval #9 Šimon Švára (4:2)
42:59 Timeout SPORT CLUB Klatovy
41:17 Schödlbauer skáče a chytá míček.
40:24 Přesilovku teď hrají Klatovy.
40:11 Vyloučen hráč #79 Tomáš Smolka družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za nedovolené vrážení
39:20 Karlovy Vary hrají přesilovku na míčku.
38:24 Vyloučen hráč #97 Matyáš Hájek družstva SPORT CLUB Klatovy na 2 minuty za nedovolené vrážení
36:56 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 3:2
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #79 Tomáš Smolka, asistoval #8 Matěj Korbel (3:2)
36:41 Louda zachraňuje situaci.
36:09 GÓL SPORT CLUB Klatovy! 3:1
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil #10 Jan Holý, asistoval #2 Jakub Holý (3:1)
32:12 Louda rychlými pohyby vytlačil střelce, že si ani nevystřelil.
30:01 Vary vyhrály buly v třetí třetině.
29:59 Střely na bránu po druhé třetině: Klatovy 4, Karlovy Vary 10.
29:44 Vyloučen hráč #8 Adam Krs družstva SPORT CLUB Klatovy na 2 minuty za sekání
29:14 Klatům se nedaří proměnit.
25:35 Po dlouhé pauze ve střelách, Vary jako první střílí.
20:05 Obrana Varů dělá co může. Nepouští soupeře k zakončení.
19:30 Klatovy hrají přesilovku a drží míček pod kontrolou.
18:58 Vyloučen hráč #55 Ondřej Ančinec družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za bránění ve hře
18:28 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 2:1
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #24 Jakub Belanec, asistoval #8 Matěj Korbel (2:1)
18:00 Vary si nešťastně blokovaly vlastní střelu.
14:59 Střely na bránu po první třetině: Klatovy 8, Karlovy Vary 7.
11:43 Klatovy bojují srdcem i duší. Rychlý sprint obránce a odražení míčku uklidnil nebezpečnou situaci.
11:10 Klatovská obrana blokuje střelbu.
09:59 Karlovy Vary míjí prázdnou bránu.
07:57 GÓL SPORT CLUB Klatovy! 2:0
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil #10 Jan Holý, asistoval #17 Václav Liška (2:0)
07:57 Hráč běží sám na bránu.
07:40 Hráči se přetlačují o míček u mantinelu.
05:36 GÓL SPORT CLUB Klatovy! 1:0
04:46 Schödlbauer vyrazil míček.
02:30 Vary střílí na tribunu.