7:10
    Roman ŠATÁNEK
    (Šulaj)

Florbal Teplice - FBC DDM Kati Kadaň 7:10
branky: 10. Jan Koštoval, 18. Martin Meyer, 21. Jan Koštoval, 24. Michal Špírek, 27. Jan Karafiát, 30. Jan Koštoval, 41. Martin Meyer - 2. Marcel Kalfiřt, 5. Marcel Kalfiřt, 6. Kristián Hub, 20. Ondřej Kalach, 30. Jiří Němec, 32. Jiří Němec, 34. Mikuláš Kulík, 39. Mikuláš Kulík, 42. Mikuláš Kulík, 44. Roman Šatánek; rozhodčí: Jitka Píšová - Lukáš Čech; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 65; zásahy brankářů: Daniel Fiala 8, Vít Jablonský 6 - Vojtěch Jiráček 12; po třetinách: 1:3, 5:2, 1:5
45:00 Komentář trenéra hostů: Z naší strany velké trápení. Druhá třetina byla víc než tragická. nakonec jsme uválčili výhru. Děkuji soupeři za dobrý zapas.
45:00 Komentář trenéra domácích: Čest vítězům, sláva poraženým.
43:25 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 7:10
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #55 Roman Šatánek, asistoval #7 Martin Šulaj (7:10)
41:21 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 7:9
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #73 Mikuláš Kulík, asistoval #55 Roman Šatánek (7:9)
40:44 GÓL Florbal Teplice! 7:8
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil #81 Martin Meyer, asistoval #53 Klára Dvořáková (7:8)
38:35 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 6:8
33:02 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 6:7
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #73 Mikuláš Kulík bez asistence (6:7)
32:30 Vyloučen hráč #78 Kryštof Bandas družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za hrubost
32:30 Vyloučen hráč #9 Matěj Kosina družstva Florbal Teplice na 2 minuty za hrubost
31:22 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 6:6
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #74 Jiří Němec, asistoval #78 Kryštof Bandas (6:6)
29:53 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 6:5
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #74 Jiří Němec, asistoval #30 Marcel Kalfiřt (6:5)
29:14 GÓL Florbal Teplice! 6:4
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil #12 Jan Koštoval, asistoval #41 Jan Karafiát (6:4)
26:41 GÓL Florbal Teplice! 5:4
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil #41 Jan Karafiát, asistoval #12 Jan Koštoval (5:4)
23:59 GÓL Florbal Teplice! 4:4
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil #43 Michal Špírek, asistoval #1 Vít Jablonský (4:4)
20:34 GÓL Florbal Teplice! 3:4
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil #12 Jan Koštoval, asistoval #81 Martin Meyer (3:4)
20:16 Střídání brankáře. Nový brankář #1 Vít Jablonský družstva Florbal Teplice
19:36 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 2:4
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #27 Ondřej Kalach, asistoval #74 Jiří Němec (2:4)
17:30 GÓL Florbal Teplice! 2:3
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil #81 Martin Meyer, asistoval #12 Jan Koštoval (2:3)
09:54 GÓL Florbal Teplice! 1:3
05:31 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 0:3
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #11 Kristián Hub, asistoval #7 Martin Šulaj (0:3)
04:24 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 0:2
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #30 Marcel Kalfiřt, asistoval #27 Ondřej Kalach (0:2)
01:23 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 0:1
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #30 Marcel Kalfiřt bez asistence (0:1)