42
  • 42 41:52
    2

FbC Plzeň - FB Hurrican Karlovy Vary 4:3
branky: 16. Tomáš Páník, 20. Matyáš Ehm, 24. Václav Dvorný, 26. Jaroslav Konopík - 9. Jiří Šťovíček, 11. Martin Krejčí, 35. Martin Krejčí; rozhodčí: Lukáš Starý - Václav John; vyloučení: 2:5; využití: 2:0; diváků: 21; zásahy brankářů: Matouš Eret 23 - Martin Mičiak 7; po třetinách: 0:2, 4:0, 0:1
45:00 Střely ve 3. třetině: FBC Plzeň 1 - FB Hurrican Karlovy Vary 9, celkem 11 - 26
45:00 Komentář trenéra hostů (Martin Kraotchvíl): Doplatili jsme na nedisciplinovanost některých hráčů a chtěl bych pochválit výborný výkon hostujícího gólmana.
45:00 Komentář trenéra domácích V. Michálka: Dneska jsme krom několika fatálních chyb předvedli pěkný výkon, který vedl ke třem bodům. Díky klukům za odmakaný výkon
44:59 FBC po dramatickém konci vítězí a získává tři body.
43:05 Hosté hrají velmi důrazně.
41:52 Vyloučen hráč #8 Matěj Korbel družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za nedovolené vrážení
41:52 Korbel teď nesmyslně oslabil svůj tým a Vary už to budou mít těžké.
41:40 Vary tlačí svého soupeře, ale zatím bez vážnějšího ohrožení branky.
37:57 Domácí v plném počtu.
36:53 Šťovíček několikrát netrefuje Eretovu branku.
35:57 Vyloučen hráč #24 Jaroslav Konopík družstva FbC Plzeň na 2 minuty za sekání
35:57 Konopík vyloučen za jednoznačné sekání.
34:52 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 4:3
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #71 Martin Krejčí bez asistence (4:3)
34:31 Cirkusový zákrok Ereta.
33:31 Domácí v plném počtu.
32:51 Šťovíčkova střela míří nad branku, kterou dnes střeží Eret.
32:30 Vary zatím vůbec netrefují bránu.
31:31 Vyloučen hráč #4 Vít Pešek družstva FbC Plzeň na 2 minuty za sekání
31:01 Odložené vyloučení a hosté si zahrají první přesilovou hru.
30:01 Buly pro domácí.
30:00 Střely ve 2. třetině: FBC Plzeň 6 - FB Hurrican Karlovy Vary 4
25:56 GÓL FbC Plzeň! 4:2
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #24 Jaroslav Konopík bez asistence (4:2)
25:56 Po pádu hostujícího hráče Konopík skvěle zavěsil.
23:12 GÓL FbC Plzeň! 3:2
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #48 Václav Dvorný, asistoval #97 Ondřej Kůs (3:2)
23:12 Kůs vybojoval balónek a předložil ho Dvornému, který nad ramenem prostřeluje Mičiaka.
23:00 Konopík po přihrávce Kůse trefuje jen tyčku.
21:31 Mičiak pohotovým zákrokem vyrazil střelu Ehma.
20:15 Eret skvěle zasáhl proti nebezpečné střele Korbela.
19:25 GÓL FbC Plzeň! 2:2
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #16 Matyáš Ehm, asistoval #55 Václav Hajšman (2:2)
17:53 Vyloučen hráč #10 Jan Mašát družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za nedovolené vrážení
17:53 Mašát přehnal svůj důraz a zaslouženě si jde odpočinout.
16:00 FBC poprvé v zápase využívá přesilovou hru.
15:59 GÓL FbC Plzeň! 1:2
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #74 Tomáš Páník, asistoval #17 Vojtěch Řeřicha (1:2)
15:01 První buly v druhé třetině vyhráli hosté.
15:00 Střely v 1. třetině: FBC Plzeň 4 - FB Hurrican Karlovy Vary 11
14:35 Vyloučen hráč #58 Alexander Ilčišin družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za blokování florbalky
14:35 Odložené vyloučení a Karlovy Vary jdou opět do čtyř.
13:24 Hosté v plném počtu.
11:24 Vyloučen hráč #58 Alexander Ilčišin družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za nedovolené vrážení
10:02 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 0:2
10:02 Krejčí si zahrál na Rudda a krásným backhandem dává gól.
08:14 Hosté jsou v plném počtu a FBC se v přesilovce k ničemu nedostalo.
08:06 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 0:1
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #91 Jiří Šťovíček, asistoval #58 Alexander Ilčišin (0:1)
08:06 Eret vyrazil míček pouze před sebe a pro Šťovíčka to už byla snadná práce.
07:02 Ilčišin trefuje v oslabení pouze tyčku Eretovy brány.
06:14 Vyloučen hráč #8 Matěj Korbel družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za sekání
06:14 Uvidíme první přesilovku dnešního utkání.
04:10 Pohledná rozehrávka z rohu, ovšem Šťovíček trefuje jen připraveného Ereta.
02:01 Vary zatím více na balónku, ale FBC skvěle brání.
00:01 Úvodní vhazování za námi, úspěšnější pro Karlovy Vary.