2:5
    Jan HOLÝ
    (Hrubý)

FBC Česká Lípa - SPORT CLUB Klatovy 2:5
branky: 21. Jan Petříček, 34. Zdeněk Petrák - 20. Adam Žežula, 20. Patrik Hrubý, 29. Patrik Hrubý, 36. Patrik Hrubý, 45. Jan Holý; rozhodčí: Lukáš Starý - Václav John; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; diváků: 11; zásahy brankářů: Jakub Kněžour 12 - Michal Schődlbauer 24; po třetinách: 0:0, 1:3, 1:2
45:00 Střely na branku ve 3. třetině: Klatovy - 7, Česká Lípa - 5, celkem 25 - 16
45:00 Komentář trenéra SC Klatovy (Jan Hořký): Tři body ze zápasu, který nám nechutnal se počítají, ale výkon strašný, mysleli jsme si,že se soupeř porazí sám a tímto ho chci pochválit a vyseknout poklonu za statečný výkon v menším počtu, minimálně bod by si kluci z Lípy zasloužili. Pozitivní výkon golmana a i na nás velké množství šancí. Děkujeme za zápas i pořadatelům, dívákům a fanouškům.
45:00 Komentář trenéra České Lípy (Marek Dzierža): Statečný a bojovný výkon na body nestačil. Přesto hráčům děkujeme za snahu a výkon. Soupeři gratulujeme k vítězství
44:33 GÓL SPORT CLUB Klatovy! 2:5
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil #10 Jan Holý, asistoval #91 Patrik Hrubý (2:5)
42:30 Vyloučen hráč #21 Pavel Vítovec družstva SPORT CLUB Klatovy na 2 minuty za sekání
38:27 Vyloučen hráč #88 Zdeněk Petrák družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za nedovolené vrážení
35:47 GÓL SPORT CLUB Klatovy! 2:4
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil #91 Patrik Hrubý bez asistence (2:4)
35:00 Přátelé, loučíme se s vámi. Čeká nás další zápas. Mějte hezký zbytek dne.
34:30 Gajdy golmana Lípy do branky neprošly.
33:51 Bude drama?
33:50 GÓL FBC Česká Lípa! 2:3
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #88 Zdeněk Petrák, asistoval #30 Richard Šulc (2:3)
33:50 Lípa snižuje
33:08 Vítovec z otočky neproměňuje.
29:45 Klatovy stupňují tlak a potvrzují svůj zájem o play off.
28:37 GÓL SPORT CLUB Klatovy! 1:3
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil #91 Patrik Hrubý, asistoval #9 Šimon Švára (1:3)
28:30 Dolejš opět bez mléka.
25:20 Má ho!!
24:50 Dominik Dolejš hledá své mléko.
21:53 Vyloučen hráč #12 Antonín Stárek družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za nedovolené vrážení
21:53 Stárek nekompromisně vyndal hráče Klatov a jsou z toho 2 minuty.
20:59 GÓL FBC Česká Lípa! 1:2
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #40 Jan Petříček, asistoval #57 Vojtěch Jirka (1:2)
19:57 Petrákem zblokovaná střela málem zabila pořadatele.
19:18 GÓL SPORT CLUB Klatovy! 0:2
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil #91 Patrik Hrubý, asistoval #10 Jan Holý (0:2)
19:18 Dva rychlé góly od Klatov.
19:07 GÓL SPORT CLUB Klatovy! 0:1
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil #94 Adam Žežula, asistoval #9 Šimon Švára (0:1)
18:20 Kory střílí, míček však nechal za sebou.
17:24 Docela baseball od Lípy.
16:50 Mollerův cross na nikoho.
15:00 Střely na branku: ve 2. třetině Klatovy - 9, Česká Lípa - 6
15:00 Kněžour asi odpočívat nepotřebuje a tak si střílí na branku, ovšem neúspěšně.
15:00 Střely na branku: Klatovy - 9, Česká Lípa - 5.
14:50 Jan Holý prošel 3 hráče, na gól se však stále čeká.
14:01 Stárek na párek, k zakončení však nedošlo.
12:01 Lekce parkuru pod vedením Pavla Vítovce.
11:20 Krs po střele na Mars srovnal čepel, teď už to půjde.
10:40 Moller jen do bloku.
10:00 Turbošleha Holého míjí zařízení.
09:16 Hráči Klatov trestuhodně neproměnili 3 na 1. Půjdou na farmu?
08:10 Nádherný cross Klatov vzduchem, spoluhráč však selhal v zakončení.
05:10 Vyloučen hráč #91 Patrik Hrubý družstva SPORT CLUB Klatovy na 2 minuty za nedovolené vrážení
05:10 Hrubý velmi hrubě poslal k zemi protihráče.
04:21 Nemůžu psát nic o hře, nevidím nic přes Beštovo křídla.
04:20 Nejsvalnatějším časoměřičem pro toto utkání vyhlašujeme Matouše Beštu.
03:52 Hezoun Kory vysílá signál na Mars.
03:48 Sloup sám na golmana nedává.
03:08 Kory vyslal střelu, brankář však pozorný.
02:24 Klatovy zatím kontrolují zápas.
01:30 Maty Moller nemá dres. Bude pokutka ?
00:10 Stárek podělal všechny, k zakončení se však nedostal.