()
  • 44 43:10
    Slavia Plzeň

Florbal Ústí - FBŠ SLAVIA Plzeň 3:1
branky: 4. Jiří Kastl, 6. Šimon Secký, 44. Martin Schneider - 2. Šimon Dubský; rozhodčí: Tomáš Kapr - Luděk Lejba; vyloučení: 2:0; využití: 0:0; diváků: 15; zásahy brankářů: Jan Štěpánek 25 - Daniel Dolák 11; po třetinách: 2:1, 0:0, 1:0
45:00 Zápas plný emocí z obou stran kdy naším cílem bylo nechat soupeře myslet, že má míček pod kontrolou a ze zajištěné obrany vyrážet k rychlým brejkům. Na držení míčku vyhrála Plzeň na šance my asi 10:4. Každý by měl začít u svého týmu. Já si myslím, že to bylo super vyhecované utkání, které rozhodlo skvělé plnění našich úkolů podpořené skvělým brankářem. Díky soupeři a přeji hodně štěstí v playoff.
45:00 Komentář trenéra hostí Lukáše Kubince: V zápase jsme hráli skvěle, dominovali ve hře na míčku, hra se odehrávala pouze na jedné polovině. Přesto jsme prohráli. Klukům z Ústí jsme udělali velkou radost. Rád dělám lidem radost, pakliže se umí chovat. Děkuji klukům za fantastickou základní část.
43:51 GÓL Florbal Ústí! 3:1
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #64 Martin Schneider bez asistence (3:1)
43:10 Timeout FBŠ SLAVIA Plzeň
22:54 Timeout Florbal Ústí
21:24 Vyloučen hráč #13 Šimon Secký družstva Florbal Ústí na 2 minuty za blokování florbalky
16:28 Vyloučen hráč #58 Jan Dolejší družstva Florbal Ústí na 2 minuty za sekání
05:25 GÓL Florbal Ústí! 2:1
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #13 Šimon Secký z trestného střílení (2:1)
03:44 GÓL Florbal Ústí! 1:1
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #77 Jiří Kastl, asistoval #88 Adam Závěrka (1:1)
01:32 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 0:1
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #88 Šimon Dubský, asistoval #94 Matouš Bešta (0:1)