Teplice
  • 45 44:57
    2

SPORT CLUB Klatovy - Florbal Teplice 9:12
branky: 9. Lukáš Joachimsthaler, 14. Pavel Vítovec, 15. Patrik Hrubý, 15. Pavel Vítovec, 15. Jaroslav Jiřík, 15. Lukáš Joachimsthaler, 18. Patrik Hrubý, 43. Patrik Hrubý, 45. Pavel Vítovec - 6. Jan Koštoval, 11. Filip Bureš, 12. Jan Karafiát, 14. Jan Koštoval, 14. Ondřej Stránský, 19. Jan Karafiát, 26. Ondřej Brabec, 28. Jan Koštoval, 28. Ondřej Brabec, 29. Martin Meyer, 38. Jan Koštoval, 40. Jan Koštoval; rozhodčí: Pavel Váňa - Jaroslav Tichý; vyloučení: 3:4; využití: 1:0; diváků: 10; zásahy brankářů: Michal Liška 10, Michal Schődlbauer 9 - Daniel Fiala 13; po třetinách: 6:5, 1:5, 2:2
45:00 Komentář trenéra Klatov: Děkuji soupeři za utkání, my jsme bohužel v první třetině nedávali šance a pohrdli možností utkání 'rozhodnout'. Soupeř si poté čuchl a po našich individuálních chybách začal zápas dramatizovat a to až tak, že zvítězil. Skvělá lekce z produktivity a úkaz,že někdy obrana je víc než útok. Pochvala pro druhou lajnu, bohužel to nestačilo. Ted jsme si to bohužel zkomplikovali. Děkujeme i divákům a rozhodčím.
45:00 Komentář trenéra Teplic: Děkujeme soupeři za vyrovnané utkání. Jsme rádi za výhru,
45:00 Střely 11:7 pro Teplice
44:57 Vyloučen hráč #41 Jan Karafiát družstva Florbal Teplice na 2 minuty za sekání
44:07 GÓL SPORT CLUB Klatovy! 9:12
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil #21 Pavel Vítovec, asistoval #91 Patrik Hrubý (9:12)
44:00 Timeout Florbal Teplice
42:36 GÓL SPORT CLUB Klatovy! 8:12
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil #91 Patrik Hrubý, asistoval #8 Adam Krs (8:12)
41:40 Koštoval a jeho bomby!
41:38 Vyloučen hráč #10 Jan Holý družstva SPORT CLUB Klatovy na 2 minuty za sekání
39:14 GÓL Florbal Teplice! 7:12
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil #12 Jan Koštoval, asistoval #41 Jan Karafiát (7:12)
37:41 GÓL Florbal Teplice! 7:11
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil #12 Jan Koštoval, asistoval #81 Martin Meyer (7:11)
32:09 Vyloučen hráč #91 Patrik Hrubý družstva SPORT CLUB Klatovy na 2 minuty za sekání
30:00 Střídání brankáře. Nový brankář #18 Michal Schődlbauer družstva SPORT CLUB Klatovy
30:00 Střely 7:6 pro Teplice
28:15 GÓL Florbal Teplice! 7:10
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil #81 Martin Meyer, asistoval #12 Jan Koštoval (7:10)
27:58 GÓL Florbal Teplice! 7:9
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil #2 Ondřej Brabec, asistoval #44 Filip Bureš (7:9)
27:58 Sledujeme nádherný zápas nahoru dolu!
27:13 GÓL Florbal Teplice! 7:8
25:51 GÓL Florbal Teplice! 7:7
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil #2 Ondřej Brabec, asistoval #12 Jan Koštoval (7:7)
23:27 Vyloučen hráč #2 Ondřej Brabec družstva Florbal Teplice na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
18:30 GÓL Florbal Teplice! 7:6
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil #41 Jan Karafiát, asistoval #2 Ondřej Brabec (7:6)
17:21 GÓL SPORT CLUB Klatovy! 7:5
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil #91 Patrik Hrubý, asistoval #3 Jaroslav Jiřík (7:5)
15:01 To bylo neskutečné, co Klatovy předvedly!
15:00 Střely 13:9 pro Teplice
14:59 GÓL SPORT CLUB Klatovy! 6:5
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil #93 Lukáš Joachimsthaler, asistoval #21 Pavel Vítovec (6:5)
14:49 GÓL SPORT CLUB Klatovy! 5:5
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil #3 Jaroslav Jiřík, asistoval #91 Patrik Hrubý (5:5)
14:44 GÓL SPORT CLUB Klatovy! 4:5
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil #21 Pavel Vítovec bez asistence (4:5)
14:29 GÓL SPORT CLUB Klatovy! 3:5
13:33 GÓL Florbal Teplice! 2:5
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil #11 Ondřej Stránský, asistoval #44 Filip Bureš (2:5)
13:12 GÓL Florbal Teplice! 2:4
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil #12 Jan Koštoval bez asistence (2:4)
13:12 Pět vteřin uplynulo a hned po buly se trefuje Koštoval.
13:07 GÓL SPORT CLUB Klatovy! 2:3
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil #21 Pavel Vítovec, asistoval #93 Lukáš Joachimsthaler (2:3)
11:52 Vyloučen hráč #11 Ondřej Stránský družstva Florbal Teplice na 2 minuty za sekání
11:15 Backhand ala Kronberg!
11:10 GÓL Florbal Teplice! 1:3
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil #41 Jan Karafiát, asistoval #12 Jan Koštoval (1:3)
10:30 GÓL Florbal Teplice! 1:2
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil #44 Filip Bureš, asistoval #11 Ondřej Stránský (1:2)
10:30 Tak toto bylo neskutečné! Bureš (ten pravý Bureš) předvedl neskutečnou akci. Jeho životní gol.
08:46 GÓL SPORT CLUB Klatovy! 1:1
05:50 GÓL Florbal Teplice! 0:1
04:01 Teplice jsou zatím velmi aktivní a už měli několik golovek...