4:7
    Petr ŠIMON
    (Panešová)

Florbal Teplice - DDM Dynamo Teplice 4:7
branky: 1. Jan Koštoval, 2. Matěj Dolejší, 7. Ondřej Stránský, 33. Jan Karafiát - 10. Matěj Vejvar, 18. Jakub Zeleník, 22. Jakub Zeleník, 23. Martin Šnobr, 34. Matěj Vejvar, 38. Milan Hrbek, 45. Petr Šimon; rozhodčí: Pavel Váňa - Jaroslav Tichý; vyloučení: 4:1; využití: 1:1; diváků: 15; zásahy brankářů: Martin Hoffmann 12 - Daniel Kratochvíl 21; po třetinách: 3:1, 0:3, 1:3
45:00 Komentář trenéra DDM Dynamo Teplice: Děkuji soupeři za férové utkání a hlavně děkuji všem hráčům Dynama za skvělý zápas i celou sezónu a doufám, že získané zkušenosti z dorostu využijí ve zbytku sezóny v ostatních kategoriích nebo příští rok. Ale ten začátek zápasu...škoda mluvit... :)
45:00 Komentář trenéra Florbal Teplice: Děkuji soupeři za utkání, které rozhodla naše špatná finální fáze a následná neochota bránit na 100 %. Děkuji klukům za celou sezonu a věřím, že náš cíl, být nepříjemným soupeřem pro většinu týmu, jsme splnili.
44:05 GÓL DDM Dynamo Teplice! 4:7
Branku družstva DDM Dynamo Teplice vstřelil #22 Petr Šimon, asistoval #27 Barbora Panešová (4:7)
43:21 Timeout Florbal Teplice
42:29 Vyloučen hráč #9 Matěj Kosina družstva Florbal Teplice na 2 minuty za nedovolené vrážení
37:27 GÓL DDM Dynamo Teplice! 4:6
Branku družstva DDM Dynamo Teplice vstřelil #10 Milan Hrbek, asistoval #4 Jakub Mühlfait (4:6)
33:19 GÓL DDM Dynamo Teplice! 4:5
Branku družstva DDM Dynamo Teplice vstřelil #12 Matěj Vejvar, asistoval #6 Martin Šnobr (4:5)
32:05 GÓL Florbal Teplice! 4:4
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil #41 Jan Karafiát, asistoval #9 Matěj Kosina (4:4)
30:19 Vyloučen hráč #4 Jakub Mühlfait družstva DDM Dynamo Teplice na 2 minuty za blokování florbalky
26:25 Vyloučen hráč #41 Jan Karafiát družstva Florbal Teplice na 2 minuty za sekání
22:22 GÓL DDM Dynamo Teplice! 3:4
Branku družstva DDM Dynamo Teplice vstřelil #6 Martin Šnobr, asistoval #12 Matěj Vejvar (3:4)
21:08 GÓL DDM Dynamo Teplice! 3:3
Branku družstva DDM Dynamo Teplice vstřelil #67 Jakub Zeleník, asistoval #8 Richard Strejcovský (3:3)
17:13 GÓL DDM Dynamo Teplice! 3:2
Branku družstva DDM Dynamo Teplice vstřelil #67 Jakub Zeleník bez asistence (3:2)
12:35 Vyloučen hráč #11 Ondřej Stránský družstva Florbal Teplice na 2 minuty za bránění ve hře
10:20 Vyloučen hráč #44 Filip Bureš družstva Florbal Teplice na 2 minuty za sekání
09:21 GÓL DDM Dynamo Teplice! 3:1
06:05 GÓL Florbal Teplice! 3:0
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil #11 Ondřej Stránský, asistoval #91 Matěj Dolejší (3:0)
01:18 Timeout DDM Dynamo Teplice
01:18 GÓL Florbal Teplice! 2:0
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil #91 Matěj Dolejší, asistoval #44 Filip Bureš (2:0)
00:21 GÓL Florbal Teplice! 1:0
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil #12 Jan Koštoval, asistoval #9 Matěj Kosina (1:0)
00:00 Čeká nás teplické derby v nejvyšší dorostenecké lize. Co by za takový 'luxus' dalo třeba Ústí nebo Chomutov.....