• 45 44:48
    2
    Libor KRONEK

TJ Čechie Zastávka - Patriots Brno 4:3
branky: 8. Petr Sůkal, 11. Vítězslav Lacina, 18. Jakub Pohl, 21. Jakub Pohl - 8. Radim Fila, 18. Radek Útrata, 43. Radim Fila; rozhodčí: Pavel Rýznar - Jiří Vidlař; vyloučení: 4:5 + Jan Hušek OS + Jakub Novák 5; využití: 0:0; zásahy brankářů: Ondřej Mikeška ? - Vojtěch Ott ?; po třetinách: 2:1, 2:1, 0:1
44:48 Vyloučen hráč #4 Libor Kronek družstva TJ Čechie Zastávka na 2 minuty za hrubost
43:30 Timeout TJ Čechie Zastávka
43:30 Vyloučen hráč #33 Jakub Novák družstva Patriots Brno na 5 minuty za hrubost
42:48 GÓL Patriots Brno! 4:3
Branku družstva Patriots Brno vstřelil #88 Radim Fila, asistoval #7 Michal Kučera (4:3)
41:56 Vyloučen hráč #31 Petr Sůkal družstva TJ Čechie Zastávka na 2 minuty za sekání
39:08 Vyloučen hráč #99 Jiří Kroutil družstva Patriots Brno na 2 minuty za nesportovní chování
38:53 Vyloučen hráč #88 Radim Fila družstva Patriots Brno na 2 minuty za sekání
36:59 Vyloučen hráč #66 Michal Klabík družstva TJ Čechie Zastávka na 2 minuty za nedovolené vrážení
35:31 Vyloučen hráč #88 Radim Fila družstva Patriots Brno na 2 minuty za vražení zády
31:36 Vyloučen hráč #31 Petr Sůkal družstva TJ Čechie Zastávka na 2 minuty za nedovolené vrážení
23:40 Vyloučen hráč #16 Dominik Ptáček družstva Patriots Brno na 2 minuty za sekání
20:16 GÓL TJ Čechie Zastávka! 4:2
Branku družstva TJ Čechie Zastávka vstřelil #14 Jakub Pohl bez asistence (4:2)
20:00 Timeout Patriots Brno
17:34 GÓL Patriots Brno! 3:2
Branku družstva Patriots Brno vstřelil #9 Radek Útrata, asistoval #88 Radim Fila (3:2)
17:15 GÓL TJ Čechie Zastávka! 3:1
Branku družstva TJ Čechie Zastávka vstřelil #14 Jakub Pohl bez asistence (3:1)
10:23 GÓL TJ Čechie Zastávka! 2:1
Branku družstva TJ Čechie Zastávka vstřelil #48 Vítězslav Lacina, asistoval #4 Libor Kronek (2:1)
07:57 Vyloučen hráč #26 Jan Hušek družstva Patriots Brno - osobní trest
07:57 Vyloučen hráč #26 Jan Hušek družstva Patriots Brno na 2 minuty za nesportovní chování
07:53 GÓL Patriots Brno! 1:1
Branku družstva Patriots Brno vstřelil #88 Radim Fila, asistoval #26 Jan Hušek (1:1)
07:03 GÓL TJ Čechie Zastávka! 1:0
Branku družstva TJ Čechie Zastávka vstřelil #31 Petr Sůkal, asistoval #4 Libor Kronek (1:0)