44
  • 44 43:28
    Zastávka

FBC SLAVKOV - TJ Čechie Zastávka 2:5
branky: 21. Jan Smelik, 24. Michal Drápal - 3. Martin Valihrach, 30. Libor Kronek, 31. Martin Holeček, 33. Pavel Ševčík, 37. Vítězslav Lacina; rozhodčí: Jiří Obalil - Jan Večeřa; vyloučení: 1:4; využití: 2:0; zásahy brankářů: Jan Šícha ? - Ondřej Mikeška ?; po třetinách: 0:1, 2:1, 0:3
43:28 Timeout TJ Čechie Zastávka
41:54 Timeout FBC SLAVKOV
40:00 Domácí to zkouší bez brankaře
39:27 Jeden z hráčů domácích končí na zemi, má rozseklé oboči
36:11 GÓL TJ Čechie Zastávka! 2:5
Branku družstva TJ Čechie Zastávka vstřelil #48 Vítězslav Lacina, asistoval #20 David Gottvald (2:5)
32:58 GÓL TJ Čechie Zastávka! 2:4
Branku družstva TJ Čechie Zastávka vstřelil #23 Pavel Ševčík bez asistence (2:4)
30:31 GÓL TJ Čechie Zastávka! 2:3
Branku družstva TJ Čechie Zastávka vstřelil #38 Martin Holeček bez asistence (2:3)
29:27 GÓL TJ Čechie Zastávka! 2:2
Branku družstva TJ Čechie Zastávka vstřelil #4 Libor Kronek, asistoval #36 Ondřej Mikeška (2:2)
23:57 GÓL FBC SLAVKOV! 2:1
Branku družstva FBC SLAVKOV vstřelil #7 Michal Drápal, asistoval #25 Ondřej Stehlík (2:1)
23:48 Vyloučen hráč #4 Libor Kronek družstva TJ Čechie Zastávka na 2 minuty za hrubost
22:30 Vyloučen hráč #19 Tomáš Hájek družstva TJ Čechie Zastávka na 2 minuty za držení
20:58 GÓL FBC SLAVKOV! 1:1
Branku družstva FBC SLAVKOV vstřelil #23 Jan Smelik, asistoval #12 Jakub Holomek (1:1)
19:42 Vyloučen hráč #48 Vítězslav Lacina družstva TJ Čechie Zastávka na 2 minuty za sekání
07:15 Vyloučen hráč #7 Michal Drápal družstva FBC SLAVKOV na 2 minuty za špatné střídání
03:30 Vyloučen hráč #38 Martin Holeček družstva TJ Čechie Zastávka na 2 minuty za blokování florbalky
02:00 GÓL TJ Čechie Zastávka! 0:1
Branku družstva TJ Čechie Zastávka vstřelil #91 Martin Valihrach, asistoval #4 Libor Kronek (0:1)