2
  • 44 43:52
    2

Sokol Brno I EMKOCase GulliversB - FBC Sokol Ivanovice na Hané 9:3
branky: 9. Marek Kasal, 10. Jakub Ondračka, 11. Milan Ducar, 15. Filip Koutný, 16. Kryštof Indruch, 27. Břetislav Dančák, 39. Aleš Pokorný, 40. Tomáš Otépka, 41. Milan Ducar - 4. Lukáš Dočkal, 28. Lukáš Dočkal, 31. Tomáš Urbánek; rozhodčí: Jan Ponížil - Lukáš Paták; vyloučení: 2:7 + Lukáš Dočkal TT + 5; využití: 3:0; diváků: 31; zásahy brankářů: Michal Bartoň ? - Aleš Tvrdý ?; po třetinách: 4:1, 2:1, 3:1
43:53 Vyloučen hráč #9 Aleš Pokorný družstva Sokol Brno I EMKOCase GulliversB na 2 minuty za hrubost
43:52 Vyloučen hráč #77 David Hedvík družstva FBC Sokol Ivanovice na Hané na 2 minuty za hrubost
41:39 Vyloučen hráč #22 Lukáš Dočkal družstva FBC Sokol Ivanovice na Hané na 5 minuty za nesportovní chování
41:39 Vyloučen hráč #22 Lukáš Dočkal družstva FBC Sokol Ivanovice na Hané do konce utkání - technický trest
41:29 Vyloučen hráč #28 Tomáš Urbánek družstva FBC Sokol Ivanovice na Hané na 2 minuty za zvedání florbalky
40:43 GÓL Sokol Brno I EMKOCase GulliversB! 9:3
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase GulliversB vstřelil #77 Milan Ducar, asistoval #88 Kryštof Indruch (9:3)
39:24 GÓL Sokol Brno I EMKOCase GulliversB! 8:3
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase GulliversB vstřelil #31 Tomáš Otépka, asistoval #99 Radoslav Vybíral (8:3)
38:32 GÓL Sokol Brno I EMKOCase GulliversB! 7:3
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase GulliversB vstřelil #9 Aleš Pokorný, asistoval #99 Radoslav Vybíral (7:3)
38:07 Vyloučen hráč #22 Lukáš Dočkal družstva FBC Sokol Ivanovice na Hané na 2 minuty za sekání
37:29 Vyloučen hráč #69 Lukáš Skácel družstva FBC Sokol Ivanovice na Hané na 2 minuty za bránění ve hře
32:45 Vyloučen hráč #77 David Hedvík družstva FBC Sokol Ivanovice na Hané na 2 minuty za bránění ve hře
30:14 GÓL FBC Sokol Ivanovice na Hané! 6:3
Branku družstva FBC Sokol Ivanovice na Hané vstřelil #28 Tomáš Urbánek, asistoval #69 Lukáš Skácel (6:3)
27:37 GÓL FBC Sokol Ivanovice na Hané! 6:2
Branku družstva FBC Sokol Ivanovice na Hané vstřelil #22 Lukáš Dočkal, asistoval #77 David Hedvík (6:2)
26:15 GÓL Sokol Brno I EMKOCase GulliversB! 6:1
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase GulliversB vstřelil #10 Břetislav Dančák, asistoval #48 Filip Koutný (6:1)
23:12 Vyloučen hráč #48 Filip Koutný družstva Sokol Brno I EMKOCase GulliversB na 2 minuty za sekání
19:13 Vyloučen hráč #99 Tomáš Tauchman družstva FBC Sokol Ivanovice na Hané na 2 minuty za sekání
15:52 GÓL Sokol Brno I EMKOCase GulliversB! 5:1
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase GulliversB vstřelil #88 Kryštof Indruch bez asistence (5:1)
14:21 GÓL Sokol Brno I EMKOCase GulliversB! 4:1
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase GulliversB vstřelil #48 Filip Koutný, asistoval #9 Aleš Pokorný (4:1)
10:55 GÓL Sokol Brno I EMKOCase GulliversB! 3:1
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase GulliversB vstřelil #77 Milan Ducar, asistoval #6 Lukáš Demek (3:1)
10:43 Vyloučen hráč #8 Dominik Hasala družstva FBC Sokol Ivanovice na Hané na 2 minuty za vražení zády
09:45 GÓL Sokol Brno I EMKOCase GulliversB! 2:1
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase GulliversB vstřelil #33 Jakub Ondračka, asistoval #99 Radoslav Vybíral (2:1)
08:13 GÓL Sokol Brno I EMKOCase GulliversB! 1:1
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase GulliversB vstřelil #15 Marek Kasal, asistoval #97 Jakub Sázavský (1:1)
03:26 GÓL FBC Sokol Ivanovice na Hané! 0:1