3:6
    Jan PETRÁŠ
    (Dofek)

SFK Kozel Počenice - Sokol Brno I EMKOCase GulliversB 3:6
branky: 19. Vojtěch Dofek, 32. Jan Petráš, 39. Jan Petráš - 6. Jakub Ruč, 6. Matyáš Ruber, 8. Jakub Ruč, 24. Jan Pres, 26. Ondřej Mlčoch, 29. Miroslav Čermák; rozhodčí: Jakub Cigl - Martin Řehák; vyloučení: 2:0; využití: 0:1; zásahy brankářů: Vojtěch Kapounek ? - Adam Lysák ?; po třetinách: 0:3, 1:2, 2:1
39:00 Ukončení 3. části
38:58 GÓL SFK Kozel Počenice! 3:6
Branku družstva SFK Kozel Počenice vstřelil #11 Jan Petráš, asistoval #9 Vojtěch Dofek (3:6)
36:04 Hostující tým nebyl nijak nebezpečný v přesilové hře
34:03 Vyloučen hráč #11 Jan Petráš družstva SFK Kozel Počenice na 2 minuty za sekání
31:42 Domácí hráč padá opět na zem tím stejným způsobem a bourá mantinely
31:02 GÓL SFK Kozel Počenice! 2:6
29:50 Dobrý zákrok Lysáka
28:03 GÓL Sokol Brno I EMKOCase GulliversB! 1:6
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase GulliversB vstřelil #89 Miroslav Čermák, asistoval #47 Denis Ursacher (1:6)
28:03 Čermák posílá míček z otočky až za brankovou čáru
26:00 Zahájení 3. části
26:00 Máme tu informaci nejen pro pracovníky sdělovacích prostředků, dnešnímu utkání přihlíží 48 diváků (VYPRODÁNO!!)
26:00 Ukončení 2. části
25:33 GÓL Sokol Brno I EMKOCase GulliversB! 1:5
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase GulliversB vstřelil #9 Ondřej Mlčoch, asistoval #77 Jan Pres (1:5)
25:33 Po užasné kombnační hře střílí Mlčoch gól do protipohybu golmana
23:43 GÓL Sokol Brno I EMKOCase GulliversB! 1:4
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase GulliversB vstřelil #77 Jan Pres bez asistence (1:4)
23:43 Golaso, Boom šakalaka, to byla rána jak z děla
19:31 Zvoní tyč!
18:31 Zápas se nám dramatizuje! Domácí dali velmi kuriozní gól, při kterém se míček odrazil od všech tří tyčí a hlavičky bránícího hráče
18:13 GÓL SFK Kozel Počenice! 1:3
Branku družstva SFK Kozel Počenice vstřelil #9 Vojtěch Dofek, asistoval #91 Jiří Podlena (1:3)
14:34 Rozhodčí dnes podávají neskutečný výkon a kontrolují vývoj zápasu
13:24 První zákrok golmana hostů
13:00 Zahájení 2. části
13:00 Ukončení 1. části
10:37 Domácí hráč běžel tak rychle, že mu nestačily nohy a gravitace dopomohla k jeho pádu
07:03 GÓL Sokol Brno I EMKOCase GulliversB! 0:3
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase GulliversB vstřelil #61 Jakub Ruč, asistoval #55 David Stehlíček (0:3)
07:02 Kristepane, to byla rána v podání Jakuba Ruče
05:59 GÓL Sokol Brno I EMKOCase GulliversB! 0:2
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase GulliversB vstřelil #52 Matyáš Ruber, asistoval #67 Jaromír Pospíchal (0:2)
05:21 GÓL Sokol Brno I EMKOCase GulliversB! 0:1
05:01 Vyloučen hráč #33 Tomáš Kozlíček družstva SFK Kozel Počenice na 2 minuty za sekání