39
  • 39 38:46
    Orel U. Brod

FbC Floorbee Orel Uherský Brod - FBC Slušovice 5:3
branky: 1. Ondřej Bartoš, 2. Jakub Plášek, 19. Ondřej Bartoš, 31. Matěj Krpálek, 38. Ondřej Bartoš - 1. Milan Sousedík, 15. Tomáš Sousedík, 15. Šimon Pekař; rozhodčí: Tomáš Húska - Pavel Vích; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Martin Měřínský ? - Martin Vrána ?; po třetinách: 2:1, 1:2, 2:0
39:00 Ukončení 3. části
38:59 Předáváme slovo na Kavčí hory, zápas končí.
38:46 Timeout FbC Floorbee Orel Uherský Brod
37:26 GÓL FbC Floorbee Orel Uherský Brod! 5:3
Branku družstva FbC Floorbee Orel Uherský Brod vstřelil #17 Ondřej Bartoš, asistoval #6 Jakub Hulín (5:3)
36:41 Timeout FBC Slušovice
32:25 Sousedíkova rána, nebyla to žádná morda, která by měla urvat nohu. Šance to ale byla.
30:39 GÓL FbC Floorbee Orel Uherský Brod! 4:3
Branku družstva FbC Floorbee Orel Uherský Brod vstřelil #8 Matěj Krpálek, asistoval #16 Jakub Petřivalský (4:3)
26:00 Zahájení 3. části
26:00 Ukončení 2. části
25:05 Vyloučen hráč #8 Erik Kolaja družstva FBC Slušovice na 2 minuty za hra bez florbalky
23:02 Vyloučen hráč #10 Ladislav Knap družstva FbC Floorbee Orel Uherský Brod na 2 minuty za hra na zemi
18:36 GÓL FbC Floorbee Orel Uherský Brod! 3:3
17:00 Sousedík zkoušel backhandový blafák, roztáhni mi nohy a já tam dám míček tak jak se sluší a patří. Nevyšlo to, no...zaplať pánbu
16:08 Řezníííík aaaaaa...mimo
14:43 GÓL FBC Slušovice! 2:3
Branku družstva FBC Slušovice vstřelil #55 Šimon Pekař, asistoval #8 Erik Kolaja (2:3)
14:14 GÓL FBC Slušovice! 2:2
Branku družstva FBC Slušovice vstřelil #69 Tomáš Sousedík bez asistence (2:2)
14:14 Kristepane...to byl kanón, za to by se nestyděl ani Milan Antoš v nejlepších letech
13:49 Sousedíkova krásná akce končí...ale neee
13:00 Zahájení 2. části
13:00 Ukončení 1. části
11:41 Teď jsme od Brodu viděli sehrávku do tandemu, trenéři to zakazovali...'už to nehraj, dej to před sebe', ale tady se to podařilo přesně sehrát.
10:16 Brod vyhazuje...no, zaplať pánbu
09:10 Vyloučen hráč #6 Jakub Hulín družstva FbC Floorbee Orel Uherský Brod na 2 minuty za hra na zemi
01:52 GÓL FbC Floorbee Orel Uherský Brod! 2:1
Branku družstva FbC Floorbee Orel Uherský Brod vstřelil #11 Jakub Plášek, asistoval #7 Adam Rapant (2:1)
00:40 GÓL FbC Floorbee Orel Uherský Brod! 1:1
Branku družstva FbC Floorbee Orel Uherský Brod vstřelil #17 Ondřej Bartoš, asistoval #5 David Bršlica (1:1)
00:07 GÓL FBC Slušovice! 0:1
Branku družstva FBC Slušovice vstřelil #3 Milan Sousedík, asistoval #16 Miroslav Šefl (0:1)