(Gerža)
  • 39 38:55
    Slušovice

Sokol Brno I EMKOCase GulliversB - FBC Slušovice 4:5
branky: 13. Jakub Ruč, 15. Josef Bílek, 29. Roman Štěrba, 34. Jakub Ruč - 6. Šimon Pekař, 9. Šimon Pekař, 24. Pavel Gerža, 32. Šimon Pekař, 39. Milan Sousedík; rozhodčí: Michal Havelka - Marek Loskot; vyloučení: 0:1; využití: 1:0; diváků: 20; zásahy brankářů: Radek Šafář ? - Martin Vrána ?; po třetinách: 1:2, 1:1, 2:2
39:00 Ukončení 3. části
38:55 Timeout FBC Slušovice
38:55 GÓL FBC Slušovice! 4:5
Branku družstva FBC Slušovice vstřelil #3 Milan Sousedík, asistoval #87 Pavel Gerža (4:5)
35:50 Hra opět v plném proudu!
35:08 Hráč Gullivers Brno byl knockoutován uprostřed hřiště
33:15 Michal Řezník by měl něco se stavem zápasu udělat... pokud chtějí Slušovice pomýšlet na body.
33:11 GÓL Sokol Brno I EMKOCase GulliversB! 4:4
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase GulliversB vstřelil #61 Jakub Ruč, asistoval #47 Denis Ursacher (4:4)
32:09 Vyloučen hráč #7 Tomáš Klimt družstva FBC Slušovice na 2 minuty za hra na zemi
31:23 Šimon Pekař je střelec od pána Boha...
31:10 GÓL FBC Slušovice! 3:4
Branku družstva FBC Slušovice vstřelil #55 Šimon Pekař, asistoval #14 Lukáš Mrňka (3:4)
31:08 Mantinely se bortí!
30:40 Řezník střídá.
29:43 Hostující Kolaja předvedl útočnou akci která skoro skončila brankou... bohužel jen skoro!
29:01 Michal Řezník předvedl raketotvou střelu!
28:22 GÓL Sokol Brno I EMKOCase GulliversB! 3:3
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase GulliversB vstřelil #12 Roman Štěrba, asistoval #61 Jakub Ruč (3:3)
26:51 Michal Řezník stále pozoruje hru ze střídačky
26:00 Zahájení 3. části
26:00 Ukončení 2. části
23:22 GÓL FBC Slušovice! 2:3
Branku družstva FBC Slušovice vstřelil #87 Pavel Gerža, asistoval #55 Šimon Pekař (2:3)
14:02 GÓL Sokol Brno I EMKOCase GulliversB! 2:2
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase GulliversB vstřelil #17 Josef Bílek, asistoval #55 David Stehlíček (2:2)
13:00 Zahájení 2. části
13:00 Ukončení 1. části
12:55 GÓL Sokol Brno I EMKOCase GulliversB! 1:2
08:12 GÓL FBC Slušovice! 0:2
Branku družstva FBC Slušovice vstřelil #55 Šimon Pekař, asistoval #3 Milan Sousedík (0:2)
05:41 GÓL FBC Slušovice! 0:1
Branku družstva FBC Slušovice vstřelil #55 Šimon Pekař bez asistence (0:1)