9:8
    Martin PAŽOUT
    (Maňák)

SC Podještědí Č. Dub B - FBC Liberec E 10:8
branky: 1. Josef Strouhal, 11. Petr Smrkovský, 11. Josef Strouhal, 15. Stanislav Pokorný, 16. Stanislav Pokorný, 28. Josef Strouhal, 32. Milan Hrušovský, 37. Josef Strouhal, 43. Stanislav Pokorný, 44. Stanislav Pokorný - 1. Tomáš Jakubík, 10. Ladislav Michalec, 12. Dominik Šollar, 16. Daniel Matocha, 20. Daniel Matocha, 24. Dominik Šollar, 26. Tomáš Jakubík, 44. Martin Pažout; rozhodčí: Jan Ponděliček - David Kodytek; vyloučení: 1:1 + Daniel Matocha TT + 5; využití: 0:0; diváků: 20; zásahy brankářů: Jan Sedláček ? - Marek Pohunek ?; po třetinách: 4:3, 2:4, 4:1
43:14 GÓL SC Podještědí Č. Dub B! 10:8
Branku družstva SC Podještědí Č. Dub B vstřelil #9 Stanislav Pokorný, asistoval #89 Josef Strouhal (10:8)
43:13 GÓL FBC Liberec E! 9:8
Branku družstva FBC Liberec E vstřelil #92 Martin Pažout, asistoval #10 Roman Maňák (9:8)
42:17 GÓL SC Podještědí Č. Dub B! 9:7
Branku družstva SC Podještědí Č. Dub B vstřelil #9 Stanislav Pokorný, asistoval #22 Petr Smrkovský (9:7)
38:28 Timeout FBC Liberec E
38:28 Vyloučen hráč #8 Daniel Matocha družstva FBC Liberec E na 5 minuty za nesportovní chování
38:28 Vyloučen hráč #8 Daniel Matocha družstva FBC Liberec E do konce utkání - technický trest
38:28 Vyloučen hráč #16 David Rubáš družstva SC Podještědí Č. Dub B na 2 minuty za nesportovní chování
36:27 GÓL SC Podještědí Č. Dub B! 8:7
Branku družstva SC Podještědí Č. Dub B vstřelil #89 Josef Strouhal, asistoval #9 Stanislav Pokorný (8:7)
31:30 GÓL SC Podještědí Č. Dub B! 7:7
Branku družstva SC Podještědí Č. Dub B vstřelil #5 Milan Hrušovský, asistoval #9 Stanislav Pokorný (7:7)
27:19 GÓL SC Podještědí Č. Dub B! 6:7
25:44 GÓL FBC Liberec E! 5:7
Branku družstva FBC Liberec E vstřelil #19 Tomáš Jakubík bez asistence (5:7)
23:50 GÓL FBC Liberec E! 5:6
Branku družstva FBC Liberec E vstřelil #40 Dominik Šollar, asistoval #19 Tomáš Jakubík (5:6)
19:15 GÓL FBC Liberec E! 5:5
Branku družstva FBC Liberec E vstřelil #8 Daniel Matocha, asistoval #10 Roman Maňák (5:5)
16:10 Vyloučen hráč #40 Dominik Šollar družstva FBC Liberec E na 2 minuty za sekání
15:56 GÓL SC Podještědí Č. Dub B! 5:4
Branku družstva SC Podještědí Č. Dub B vstřelil #9 Stanislav Pokorný, asistoval #5 Milan Hrušovský (5:4)
15:35 GÓL FBC Liberec E! 4:4
Branku družstva FBC Liberec E vstřelil #8 Daniel Matocha, asistoval #19 Tomáš Jakubík (4:4)
14:08 GÓL SC Podještědí Č. Dub B! 4:3
11:27 GÓL FBC Liberec E! 3:3
10:55 Trestné střílení družstva SC Podještědí Č. Dub B neproměnil #9 Stanislav Pokorný.
10:43 GÓL SC Podještědí Č. Dub B! 3:2
Branku družstva SC Podještědí Č. Dub B vstřelil #89 Josef Strouhal bez asistence (3:2)
10:37 GÓL SC Podještědí Č. Dub B! 2:2
Branku družstva SC Podještědí Č. Dub B vstřelil #22 Petr Smrkovský, asistoval #97 Karel Vacek (2:2)
09:09 GÓL FBC Liberec E! 1:2
Branku družstva FBC Liberec E vstřelil #18 Ladislav Michalec, asistoval #10 Roman Maňák (1:2)
00:55 GÓL SC Podještědí Č. Dub B! 1:1
00:07 GÓL FBC Liberec E! 0:1
Branku družstva FBC Liberec E vstřelil #19 Tomáš Jakubík bez asistence (0:1)