10:4
39
  • 39 38:10

Florbal Ústí - TJ Spartak Smržovka 10:4
branky: 4. Barbora Gabrielová, 9. Karolína Hanžlová, 12. Eva Pavlatová, 15. Markéta Rumlová, 16. Karolína Hanžlová, 18. Petra Bratschaedlová, 20. Dominika Bublová, 21. Karolína Hanžlová, 35. Karolína Hanžlová, 38. Markéta Rumlová - 10. Barbora Šídová, 22. Viktorie Daranská, 25. Silvie Kohoutková, 27. Michaela Ptáčníková; rozhodčí: Jiří Hlavatý - Tomáš Třešňák; vyloučení: 0 + Andrea Höhnová 5:0; využití: 0:0; diváků: 12; zásahy brankářů: Veronika Štěpánová ? - Anežka Rajtarová ?; po třetinách: 3:1, 5:2, 2:1
39:00 Ukončení 3. části
38:40 Smůla
38:10 Trestné střílení družstva Florbal Ústí neproměnil #23 Barbora Gabrielová.
37:16 GÓL Florbal Ústí! 10:4
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #53 Markéta Rumlová, asistoval #23 Barbora Gabrielová (10:4)
34:59 GÓL Florbal Ústí! 9:4
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #99 Karolína Hanžlová, asistoval #23 Barbora Gabrielová (9:4)
26:37 GÓL TJ Spartak Smržovka! 8:4
Branku družstva TJ Spartak Smržovka vstřelil #17 Michaela Ptáčníková, asistoval #16 Kristýna Zíková (8:4)
26:37 Michaela Ptáčníková konečně skóruje.
26:00 Zahájení 3. části
26:00 Ukončení 2. části
25:35 Vyloučen hráč #28 Andrea Höhnová družstva Florbal Ústí na 5 minuty za vysoká florbalka
24:45 Silva Kohoutková omylem doráží do brány, naštěstí do brány soupeře. Smržovka zaznamenala třetí gól.
24:35 GÓL TJ Spartak Smržovka! 8:3
Branku družstva TJ Spartak Smržovka vstřelil #19 Silvie Kohoutková, asistoval #12 Anna Patrmanová (8:3)
21:30 GÓL TJ Spartak Smržovka! 8:2
Branku družstva TJ Spartak Smržovka vstřelil #7 Viktorie Daranská, asistoval #87 Barbora Šídová (8:2)
20:53 GÓL Florbal Ústí! 8:1
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #99 Karolína Hanžlová, asistoval #53 Markéta Rumlová (8:1)
19:32 GÓL Florbal Ústí! 7:1
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #78 Dominika Bublová, asistoval #95 Eva Pavlatová (7:1)
17:27 GÓL Florbal Ústí! 6:1
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #96 Petra Bratschaedlová, asistoval #23 Barbora Gabrielová (6:1)
15:49 GÓL Florbal Ústí! 5:1
14:29 GÓL Florbal Ústí! 4:1
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #53 Markéta Rumlová bez asistence (4:1)
13:00 Zahájení 2. části
13:00 Ukončení 1. části
11:24 GÓL Florbal Ústí! 3:1
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #95 Eva Pavlatová, asistoval #28 Andrea Höhnová (3:1)
09:58 GÓL TJ Spartak Smržovka! 2:1
Branku družstva TJ Spartak Smržovka vstřelil #87 Barbora Šídová, asistoval #16 Kristýna Zíková (2:1)
08:49 GÓL Florbal Ústí! 2:0
03:51 GÓL Florbal Ústí! 1:0
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #23 Barbora Gabrielová, asistoval #99 Karolína Hanžlová (1:0)