• 45 44:57
    8:4
    (Grepl)

TJ Sokol Kostelec na Hané - HK - Fbc Šternberk 8:4
branky: 5. Martin Němeček, 14. David Krychtálek, 22. Ivo Grepl, 30. David Krychtálek, 32. David Krychtálek, 34. Jiří Drčka, 45. David Krychtálek, 45. David Krychtálek - 3. Jan Janečko, 8. Jakub Horák, 14. Jiří Šesták, 19. Vojtěch Přecechtěl; rozhodčí: Václav Killar - Zdeněk Cholek; vyloučení: 3:2; využití: 2:0; zásahy brankářů: Martin Blaha ?, Martin Blaha ?, Martin Blaha ? - Adam Kupka ?, Adam Kupka ?, Adam Kupka ?; po třetinách: 2:3, 2:1, 4:0
44:57 GÓL TJ Sokol Kostelec na Hané - HK! 8:4
Branku družstva TJ Sokol Kostelec na Hané - HK vstřelil #33 David Krychtálek, asistoval #19 Ivo Grepl (8:4)
44:49 GÓL TJ Sokol Kostelec na Hané - HK! 7:4
Branku družstva TJ Sokol Kostelec na Hané - HK vstřelil #33 David Krychtálek, asistoval #5 Jan Ježek (7:4)
44:27 Vyloučen hráč #77 Tomáš Zapletal družstva TJ Sokol Kostelec na Hané - HK na 2 minuty za blokování florbalky
43:45 Gólman Kostelce Blažek svými zákroky v posledních minutách utkání drží svůj tým.
40:20 Timeout Fbc Šternberk
35:49 Vyloučen hráč #33 David Krychtálek družstva TJ Sokol Kostelec na Hané - HK na 2 minuty za blokování florbalky
34:10 Zraněný hráč týmu FBC Šternberk s číslem 5 Roman Fiala.
33:53 GÓL TJ Sokol Kostelec na Hané - HK! 6:4
Branku družstva TJ Sokol Kostelec na Hané - HK vstřelil #27 Jiří Drčka, asistoval #5 Jan Ježek (6:4)
32:39 Vyloučen hráč #23 Jan Janečko družstva Fbc Šternberk na 2 minuty za sekání
31:40 GÓL TJ Sokol Kostelec na Hané - HK! 5:4
Branku družstva TJ Sokol Kostelec na Hané - HK vstřelil #33 David Krychtálek, asistoval #77 Tomáš Zapletal (5:4)
30:00 Střídání brankáře. Nový brankář #43 Adam Kupka družstva Fbc Šternberk
30:00 Střídání brankáře. Nový brankář #28 Martin Blaha družstva TJ Sokol Kostelec na Hané - HK
29:03 GÓL TJ Sokol Kostelec na Hané - HK! 4:4
Branku družstva TJ Sokol Kostelec na Hané - HK vstřelil #33 David Krychtálek, asistoval #27 Jiří Drčka (4:4)
21:38 GÓL TJ Sokol Kostelec na Hané - HK! 3:4
Branku družstva TJ Sokol Kostelec na Hané - HK vstřelil #19 Ivo Grepl bez asistence (3:4)
19:38 Vyloučen hráč #84 Martin Stryk družstva Fbc Šternberk na 2 minuty za špatné střídání
18:38 GÓL Fbc Šternberk! 2:4
Branku družstva Fbc Šternberk vstřelil #94 Vojtěch Přecechtěl, asistoval #71 Matěj Kvapil (2:4)
15:00 Střídání brankáře. Nový brankář #43 Adam Kupka družstva Fbc Šternberk
13:57 GÓL Fbc Šternberk! 2:3
Branku družstva Fbc Šternberk vstřelil #8 Jiří Šesták, asistoval #86 Štěpán Novák (2:3)
13:09 GÓL TJ Sokol Kostelec na Hané - HK! 2:2
Branku družstva TJ Sokol Kostelec na Hané - HK vstřelil #33 David Krychtálek, asistoval #24 Jaroslav Skopal (2:2)
07:57 GÓL Fbc Šternberk! 1:2
Branku družstva Fbc Šternberk vstřelil #91 Jakub Horák, asistoval #86 Štěpán Novák (1:2)
04:42 Vyloučen hráč #33 David Krychtálek družstva TJ Sokol Kostelec na Hané - HK na 2 minuty za sekání
04:18 GÓL TJ Sokol Kostelec na Hané - HK! 1:1
Branku družstva TJ Sokol Kostelec na Hané - HK vstřelil #17 Martin Němeček, asistoval #27 Jiří Drčka (1:1)
02:34 GÓL Fbc Šternberk! 0:1
Branku družstva Fbc Šternberk vstřelil #23 Jan Janečko, asistoval #11 Jakub Mádr (0:1)