39
  • 39 38:59
    Kostelec n/H

TJ Sokol Kostelec na Hané - HK - FBC Spartak Bílovec 3:3
branky: 4. Jiří Drčka, 23. Jiří Drčka, 34. Dominik Hruban - 13. Petr Suchoň, 26. Pavel Semerád, 32. Petr Kořenek; rozhodčí: Vojtěch Byrtus - Petr Kopřiva; vyloučení: 1:3; využití: 1:0; zásahy brankářů: Jan Drčka ? - Jakub Martinek ?; po třetinách: 1:1, 1:1, 1:1
43:35 Hra je statická nikdo nechce udělat chybu.
41:01 Na hřišti se nic zvláštního neděje
38:59 Timeout TJ Sokol Kostelec na Hané - HK
35:44 Vyloučen hráč #5 Jan Ježek družstva TJ Sokol Kostelec na Hané - HK na 2 minuty za sekání
33:27 GÓL TJ Sokol Kostelec na Hané - HK! 3:3
Branku družstva TJ Sokol Kostelec na Hané - HK vstřelil #8 Dominik Hruban, asistoval #19 Ivo Grepl (3:3)
31:41 GÓL FBC Spartak Bílovec! 2:3
Branku družstva FBC Spartak Bílovec vstřelil #20 Petr Kořenek, asistoval #5 Marek Vajbar (2:3)
25:14 GÓL FBC Spartak Bílovec! 2:2
Branku družstva FBC Spartak Bílovec vstřelil #69 Pavel Semerád, asistoval #93 Tomáš Kasinec (2:2)
22:46 GÓL TJ Sokol Kostelec na Hané - HK! 2:1
Branku družstva TJ Sokol Kostelec na Hané - HK vstřelil #27 Jiří Drčka, asistoval #77 Tomáš Zapletal (2:1)
15:00 Momentálně probíhá přestávka mezi třetinami, zdá se být dlouhá a tak přestávku rušíme a jdeme do druhé periody.
12:34 GÓL FBC Spartak Bílovec! 1:1
Branku družstva FBC Spartak Bílovec vstřelil #16 Petr Suchoň, asistoval #4 Lukáš Richtár (1:1)
10:02 Vyloučen hráč #5 Marek Vajbar družstva FBC Spartak Bílovec na 2 minuty za sekání
05:47 Krásná klička hráče Bílovce, který však nezakončil do prázdné brány
04:01 Vyloučen hráč #16 Petr Suchoň družstva FBC Spartak Bílovec na 2 minuty za vysoká florbalka
03:47 GÓL TJ Sokol Kostelec na Hané - HK! 1:0
03:27 Vyloučen hráč #86 Petr Pastrňák družstva FBC Spartak Bílovec na 2 minuty za vysoká florbalka