• 45 44:46
    2
    Jan JANEČKO

FBC Piranha Přerov B - Fbc Šternberk 6:4
branky: 3. Adam Budník, 14. Martin Šmehlík, 22. Adam Budník, 25. Filip Šefčík, 29. Tomáš Martinák, 40. Martin Šmehlík - 3. Štěpán Novák, 23. Kristián Dufek, 32. Vojtěch Přecechtěl, 33. Štěpán Novák; rozhodčí: Milan Fojt - Daniel Tichý; vyloučení: 1:4; využití: 0:0; diváků: 25; zásahy brankářů: Jiří Vlček ? - Ondřej Novák ?; po třetinách: 2:1, 3:1, 1:2
44:46 Vyloučen hráč #23 Jan Janečko družstva Fbc Šternberk na 2 minuty za hrubost
42:28 Vyloučen hráč #13 Daniel Grener družstva FBC Piranha Přerov B na 2 minuty za sekání
42:14 Timeout Fbc Šternberk
39:20 GÓL FBC Piranha Přerov B! 6:4
Branku družstva FBC Piranha Přerov B vstřelil #5 Martin Šmehlík, asistoval #55 Adam Budník (6:4)
38:59 Technická zpráva: Venku je jasno, teplota se drží na -4 stupních. Přejeme příjemný den!
36:55 Adam Budník rozdává těžké prověrky brankaři Šternberku, a že jich je!
36:16 Hrát hlavou neznamená hrát chytře.. Svůj příběh takto napsal Daniel Grener.
34:58 Znepřátelené tábory DJů se dnes spojili a drží Piraně nad hladinou!
33:57 Popsal bych vám šternberský tlak, ale bohužel si nepamatuju vzorec z fyziky..
32:38 Už se těším, až se budu chlubit tímto olnajnem na bizáru! Jsem na sebe hrdý..
32:01 GÓL Fbc Šternberk! 5:4
Branku družstva Fbc Šternberk vstřelil #86 Štěpán Novák, asistoval #64 Jindřich Novák (5:4)
32:00 Tady vidím velký špatný..
31:21 ADAM BUDNÍK JE KRÁL!
31:09 GÓL Fbc Šternberk! 5:3
Branku družstva Fbc Šternberk vstřelil #94 Vojtěch Přecechtěl, asistoval #4 Kristián Dufek (5:3)
28:26 GÓL FBC Piranha Přerov B! 5:2
Branku družstva FBC Piranha Přerov B vstřelil #6 Tomáš Martinák, asistoval #66 Marek Mitaš (5:2)
27:22 Přerov vyhodil míček z útočné poloviny aby mohl Šternberk vystřídat! Tomu se říká fair play!
26:17 Vyloučen hráč #86 Štěpán Novák družstva Fbc Šternberk na 2 minuty za nesportovní chování
25:21 'Ta m?cha skákala jak sv?ně..' Martin Šmehlík, 2019
24:15 GÓL FBC Piranha Přerov B! 4:2
Branku družstva FBC Piranha Přerov B vstřelil #23 Filip Šefčík, asistoval #13 Daniel Grener (4:2)
24:14 DJ Shefa zahrál ve štenberském brankovišti letošní hit!
23:07 Marek Mitaš vyvolává protihráče na pěstní souboj!
22:20 GÓL Fbc Šternberk! 3:2
Branku družstva Fbc Šternberk vstřelil #4 Kristián Dufek, asistoval #22 Matyáš Adámek (3:2)
22:20 Kristián Dufek byl, dle svých spoluhráčů, konečně k něčemu a skóruje v oslabení! Na Martina Erata však ztrácí určitý elán..
21:59 Vyloučen hráč #23 Jan Janečko družstva Fbc Šternberk na 2 minuty za sekání
21:19 GÓL FBC Piranha Přerov B! 3:1
Branku družstva FBC Piranha Přerov B vstřelil #55 Adam Budník, asistoval #90 Jakub Vlček (3:1)
13:44 GÓL FBC Piranha Přerov B! 2:1
10:20 Filip Šefčík, který se dnes po 4 letech vrátil na hrací plochu, se ocitl samotný před bránou, ale gól z toho však nebyl.
07:35 Střízlivý Daniel Grenér má míček pod kontrolou jako včerejší večer.
06:10 Vyloučen hráč #81 Kryštof Berger družstva Fbc Šternberk na 2 minuty za hrubost
02:29 Zarostlý Adam Budník se propinkal až k brance a vstřelil pohledný gol.
02:28 GÓL FBC Piranha Přerov B! 1:1
Branku družstva FBC Piranha Přerov B vstřelil #55 Adam Budník, asistoval #5 Martin Šmehlík (1:1)
02:18 GÓL Fbc Šternberk! 0:1
Branku družstva Fbc Šternberk vstřelil #86 Štěpán Novák, asistoval #91 Jakub Horák (0:1)
01:25 zápas teprve začal a hosté už označkovali tyčku.