3:14
    Adam NAVRÁTIL
    (Šincl)

FBS Olomouc B - FBC Mohelnice 3:14
branky: 8. Petr Kořenek, 18. Ondřej Chmelík, 33. Hynek Haliř - 1. Jiří Šincl, 2. Filip Sedmera, 5. Michal Vaněk, 10. David Nejezchleba, 11. Tomáš Pudil, 13. Tomáš Novotný, 15. Jiří Šincl, 18. Tomáš Šalda, 26. Jiří Šincl, 32. Jiří Šincl, 42. Jiří Šincl, 43. Filip Sedmera, 43. Tomáš Pudil, 44. Adam Navrátil; rozhodčí: Milan Fojt - Aleš Horváth; vyloučení: 1:1; využití: 0:1; zásahy brankářů: Martin Přibyl ? - Jakub Haltmar ?; po třetinách: 1:7, 1:2, 1:5
43:13 GÓL FBC Mohelnice! 3:14
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #29 Adam Navrátil, asistoval #36 Jiří Šincl (3:14)
42:17 GÓL FBC Mohelnice! 3:13
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #46 Tomáš Pudil, asistoval #94 Jakub Haltmar (3:13)
42:00 GÓL FBC Mohelnice! 3:12
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #66 Filip Sedmera, asistoval #7 David Nejezchleba (3:12)
41:18 GÓL FBC Mohelnice! 3:11
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #36 Jiří Šincl, asistoval #65 Tomáš Šalda (3:11)
38:45 Heller vyměnil zlomenou hokejku rychle jako závodníci Formule 1 svá kola.
33:30 Neskutečné sólo Standy, míček mu však na poslední chvíli sjel.
32:14 GÓL FBS Olomouc B! 3:10
Branku družstva FBS Olomouc B vstřelil #10 Hynek Haliř, asistoval #14 Tomáš Pírek (3:10)
31:26 GÓL FBC Mohelnice! 2:10
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #36 Jiří Šincl bez asistence (2:10)
30:01 Utkání sleduje 40 lidí ,35 z toho jsou hráči rozhodčí a pořadatelé.
28:40 Šincl jde sám na bránu ,ale míček končí na brance.
27:39 Vyloučen hráč #96 Tomáš Novotný družstva FBC Mohelnice na 2 minuty za blokování florbalky
25:05 GÓL FBC Mohelnice! 2:9
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #36 Jiří Šincl, asistoval #18 Martin Nitsche (2:9)
25:04 Šindl jednoduše po zemi na přední.
17:32 GÓL FBC Mohelnice! 2:8
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #65 Tomáš Šalda bez asistence (2:8)
17:21 GÓL FBS Olomouc B! 2:7
Branku družstva FBS Olomouc B vstřelil #23 Ondřej Chmelík, asistoval #27 Stanislav Kosek (2:7)
17:00 K časomíře přichází hvězda dneška, střelec 6 gólů, Adam Budník a sebou přináší moudra.
14:50 GÓL FBC Mohelnice! 1:7
13:44 Vyloučen hráč #36 Marek Pavlovský družstva FBS Olomouc B na 2 minuty za hrubost
12:18 GÓL FBC Mohelnice! 1:6
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #96 Tomáš Novotný, asistoval #36 Jiří Šincl (1:6)
10:06 GÓL FBC Mohelnice! 1:5
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #46 Tomáš Pudil, asistoval #36 Jiří Šincl (1:5)
10:05 Pudil se před bránou zrodil a dal gol.
09:52 GÓL FBC Mohelnice! 1:4
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #7 David Nejezchleba, asistoval #46 Tomáš Pudil (1:4)
08:30 Kořenek dnes nejspíše přišel na golf....
07:33 GÓL FBS Olomouc B! 1:3
Branku družstva FBS Olomouc B vstřelil #15 Petr Kořenek, asistoval #14 Tomáš Pírek (1:3)
07:20 Vaněk sestřelil mantinely, stejně jako vstřelil gól.
04:52 GÓL FBC Mohelnice! 0:3
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #95 Michal Vaněk, asistoval #46 Tomáš Pudil (0:3)
03:30 Ze souboje Hruška vs. Nejezchleba vyšel lépe Hruška
01:53 GÓL FBC Mohelnice! 0:2
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #66 Filip Sedmera bez asistence (0:2)
00:40 GÓL FBC Mohelnice! 0:1
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #36 Jiří Šincl, asistoval #46 Tomáš Pudil (0:1)